Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

ngee nie przejmuj się, auto od tego jest ono, ono jest od tego, od tego jest wink4

Poź zmień towar hyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

ngee nie przejmuj się, auto od tego jest ono, ono jest od tego, od tego jest wink4

Poź zmień towar hyhy

Chyba rzeczywiście trochę za mocny ma :polew: :polew: :polew:

Nie no spoko....ale jak sami wiecie to troche boli..... ;(

Jesli sie odwaze to jutro podskocze na spota......to zobaczycie.....co narobilam.......

Dawaj jutro - nikt nie będzie krzyczał, a jak ktoś spróbuje to Norbi z Witem się z nim rozprawią :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi z Witem się z nim rozprawią :D

Dokładnie.

Ja będę pocieszał i duchowego wsparcia udzielał, a Norbi będzie prał po pysku agresora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felge dasz do renowacji za 50-100zl i bedzie jak nowka, takze nic nie boj. Dobrze, ze nie ma zadnych wiekszych uszkodzen - takie przerysowane i lekkie powginanie to robota bez szpachli, wiec jest spoko.

Niestety szpachla jaka by nie była musi być użyta jak stare drzwi maja byc naprawiane.

Angee -> Ziomy lakierują ,polerują ,fele też robią wszycho na miejscu. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi z Witem się z nim rozprawią :D

Dokładnie.

Ja będę pocieszał i duchowego wsparcia udzielał, a Norbi będzie prał po pysku agresora.

znaczy jutro kolega pleban obecny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angee głowa do góry, będzie dobrze.

ps. może mi ktoś napisać dokładna drogę na spota? chodzi od mostu Łazienkowskiego. (lub od Promenady) bo nie pamiętam dokładnie a nie chciałbym przez czas trwania spociku "zwiedzać"wawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziesz łazienkowskim cały czas prosto, na rondzie z pomnikiem lotnika dalej prosto, ciągle aż Ci się skończy droga i będzie albo lewo albo prawo. Jedziesz w lewo, a potem za dworcem w prawo. Jesteś na Prymasa Tysiąclecia. Przejeżdżasz tunelem pod torami, trzymasz się prawego pasa, nie wjeżdżasz na górę, tylko dołem dojeżdżasz do skrzyżowania (to chyba nawet jest rondo), tam skręcasz w lewo, tniesz cały czas prosto. Mijasz jeden kościół, potem drugi, za tym drugim, a przed Realem Fort Wola skręcasz w prawo (jak to już ktoś mówił uważaj na tramwaje :) ), lewo na parking, i jesteś : )

Z resztą jak chcesz możemy się umówić pod Promą jakoś koło 18:30 i pojedziemy razem, i tak będzie mi się nudziło : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoczyca, krzyniek,

Lepiej bedzie chyba w takim ukladzie: Lazienkowski > Armii Ludowej > Wawelska > Raszynska > Towarowa > Kasprzaka > Wolska i po prawej szukasz FW, zjezdzasz na parking na sam dół (tam gdzie komis samochodowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoczyca, krzyniek,

Lepiej bedzie chyba w takim ukladzie: Lazienkowski > Armii Ludowej > Wawelska > Raszynska > Towarowa > Kasprzaka > Wolska i po prawej szukasz FW, zjezdzasz na parking na sam dół (tam gdzie komis samochodowy).

dzięki, ja dokładnie nie pamietam bo jak tam byłem ostatnim razem to kierowca tira mnie na CB prowadził, a ja się szczerze mówiąc zabardzo nie rozglądałem. (o czym ja wtedy myślałem :naughty::kox: ....a randke miałem wtedy)

Smoczyca nie wiem jeszcze o której dokładnie dojadę do wawy :confused4: więc ciężko cokolwiek powiedzieć więc lepiej nie czekaj na mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek wie że z moim garażem nie ma żartów

Nooo. fakt.

Ale przecież mówiłaś, że byłem świetny :(

Nieprawdaż? :shocked:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież mówiłaś, że byłem świetny

:drool: ow mordę wielebny..ale skromności :D na forumie[br]Dopisany: 22 Październik 2007, 22:11 _________________________________________________

Ziomy lakierują ,polerują ,fele też robią wszycho na miejscu.

ciekawe czy wiatraczki tez ogarniaja :mysli:

:> :>

angela..bedzie dobrze :th: :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...