Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Łukasz kiedy zapodasz cos do albumu

Mowisz i masz u mnie to jak w lukas banku :lol:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mister Tomboy to zamierza być we wtorek swoją porywaczką, mam nadzieje dotrzeć na spocik i interesi mnie ta V6-ka. Wyrywa to troche z kapci, czy muł pasiak kompletny jak moja :mrgreen:

Opublikowano

Tomboy to dzik i nie ma na niego mocnych w 2,5TDI..ale ja go i tak wciagam swoim 1.6 :oops::cool:

Opublikowano

kurka... no i nie będę 18.07 na spociku... bo nie będę miał jeszcze blach... :(

Opublikowano

to mozesz przyjechac bez blach :mrgreen: my sie nie pogniewamy :grin:

Opublikowano

no ja wiem, ze wy nie, ale oni tak :) hehe

btw. kiedy następny spot?

Opublikowano
Mister Tomboy to zamierza być we wtorek swoją porywaczką, mam nadzieje dotrzeć na spocik i interesi mnie ta V6-ka. Wyrywa to troche z kapci, czy muł pasiak kompletny jak moja :mrgreen:

rozmawiałem wczoraj z tomboy'em, ma być we wtorek :wink:

był jeszcze nowy kolega sierota z 2.5 TDi...szkoda, że nie wpadłeś :neutral: dwie fury mógłbyś porównać :razz:

Opublikowano

te a jak gadaliscie z Tomboyem to mowil ze jedzie na mazury bo ja to nie moge sie skontaktowac z nim zadna droga i nie wiem jak z jego zaliczka a przydalo by sie zeby wyszedł ten przelew jutro :roll:

Opublikowano

tomboy jest poza Wawą, więc moze nie odbiera :?: :razz: wraca w niedzielę

mówił, że jedzie na Mazury :!:

we wtorek wyklaruje sie sprawa

widziałęm dzisiaj tego nowego czarnego RS4 :cool:

Opublikowano
Tomboy to dzik i nie ma na niego mocnych w 2,5TDI..ale ja go i tak wciagam swoim 1.6 :oops::cool:
To dlatego, że 1.6 to najlepsze porywaczki :mrgreen: myśle ,że Ono też byś nosem wciągnął :lol:
Opublikowano

Na spocie 18.07 będę dopiero około 21:01, będziecie jeszcze, czy są jakieś mecze???? :mad:

Opublikowano
Na spocie 18.07 będę dopiero około 21:01,będziecie jeszcze :?:

a ile sekund ... :?: :twisted:

Opublikowano
Na spocie 18.07 będę dopiero około 21:01, będziecie jeszcze, czy są jakieś mecze????

ostatnio bylisy do 22 a wiec mysle ze smialo

we wtorek wyklaruje sie sprawa

ale do wtorku to ten przelew nie moze czekac lepiej zeby wyszedl dzisiaj :!:

Opublikowano

Jutro o 15 u Żółwia ? kto wpada?

Opublikowano

Potrzebny mi jest adres na PW do Zółwia bo gps mi nie zadziala :mrgreen:

Opublikowano

Luk jak cuś to mozesz się ze mną zabrać..umówimy się gdzieś na mieście :mrgreen:

Opublikowano

NIe no ok dojade swoim bo mam pasazera tylko adres bi inaczej bede was meczyl jutro telefonami :razz:

Opublikowano

Czyżby ta nowa Girl którą poznałeś w USA ?:> :wink::oops: :razz:

Opublikowano
czy są jakieś mecze????

KICHOL wpadaj, nie ma już meczy tych z MŚ2006 :mrgreen:

tylko adres bi inaczej bede was meczyl jutro telefonami

dzwoń śmialo, już ja Ci wytłumaczę....tak jak KICHOLOWI :razz:

Czyżby ta nowa Girl którą poznałeś w USA ?:>

sorry chłopaki, to jutro na galowo ubieramy się.....na lody :?: :?: :mrgreen: :razz: :cool:

Opublikowano

hmm..no chyba tak..ja już frak wyprasowałem i bede pikny :oops: :mrgreen: Lukasa teraz nie ma bo łazi po sklepach żeby wyglądać elegancko :cool:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.