Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wy MATERIALIŚCI ! dawać te numery kont :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ono Pucować mi się tu co to za PATENT ??? :polew:

hehe...nie bedzie latwo.....

Alvaro no chyba,ze krowke wyslesz im poczta :polew:

Opublikowano

Dzisiaj na spocie odkryliśmy wręcz genialny , prosty i tani sposób na zaparowane czy brudne od środka lampy , pomysł jest niesamowity ale jeszcze nie zdradzajmy bo za takie info to wielka krowa sie należy :)

Jaka krowa jaka krowa ?? Żartujesz chyba. Za ten sposób to należy się krata krów - taki pomysł, a Ty tak tanio to chcesz puścić w obieg. :polew:

Opublikowano

właśnie sprawdziłem w domu i mam 7szt tego szczęścia :D

Opublikowano

m@riucha

właśnie sprawdziłem w domu i mam 7szt tego szczęścia grin

Madafaka co to może być ?? może zrobimy jakiś konkurs typu zgaduj zgadula ?? :polew:

Opublikowano

właśnie sprawdziłem w domu i mam 7szt tego szczęścia :D

Ty tu nic nie mów, bo zaraz się wyda o co chodzi.

Poza tym ciesz się, bo niedługo będzie to towar deficytowy.

Także cicho-sza :D

Opublikowano

Ale i tak najlepszy na spocie byl MALIK i jego nowa Kurtka akumulatorowa :drool:

Opublikowano

dobra, już nic nie mówię :) a właściwie powiem, ta rzecz fachowo jest na literę A

Opublikowano

Mam nadzieje,ze zapiekanki smakowaly :)

pozdr

M.

Smakowały smakowały :drool:

Opublikowano

Ale i tak najlepszy na spocie byl MALIK i jego nowa Kurtka akumulatorowa :drool:

...z kinem domowym :cool:

Opublikowano

Ale i tak najlepszy na spocie byl MALIK i jego nowa Kurtka akumulatorowa :drool:

...z kinem domowym :cool:

Z głośnikami, wybieraniem głosowym i bluetoothem...poprostu obłęd

Opublikowano

Malik to najlepszy był ze swoim dymiącym paździochem :polew:

Opublikowano

Malik to najlepszy był ze swoim dymiącym paździochem :polew:

mogłem swoje webasto odpalić to dopiero byłaby zasłona dymna :>

Nastraszyłeś mnie troszeczkę z tym rozrządem i teraz szukam jakiegoś mechaniora,macie kogoś dobrego?

Pewnie i tak zrobię u Rogala ale post z jego namiarami nie otwiera mi się :mysli: Chyba w sprawach mechaniki to dzwonic do jego kolegi ale do niego też nie mam telefonu, poratujcie mnie, pleaseee...

Opublikowano

Pewnie i tak zrobię u Rogala ale post z jego namiarami nie otwiera mi się :mysli: Chyba w sprawach mechaniki to dzwonic do jego kolegi ale do niego też nie mam telefonu, poratujcie mnie, pleaseee...

Poszło na PW.

Opublikowano

Malik to najlepszy był ze swoim dymiącym paździochem :polew:

Zaniepokoiłem się tym dymkiem, nie powiem. Zadzwoniłem od razu do kolesia, który zajmuje sie instalacjami webasto i mnie uspokoił. Zimą to taka trzecia rura wydechowa i czasami może nieźle dymić :) Trzeba uważać żeby nie zostawiać włączonego w małych zamkniętych pomieszczeniach. Mimo wszystko umówiłem sie na sprawdzenie czy wszystko jest OK z instalacją.[br]Dopisany: 07 Listopad 2007, 12:04 _________________________________________________

Ale i tak najlepszy na spocie byl MALIK i jego nowa Kurtka akumulatorowa :drool:

Linka do pewnej galerii miales mi dac za to, ze w koncu wydremelowalem Ci ta srubke :)

Opublikowano

UWAGA!! PROSZĘ O POMOC - POTRZEBUJE W WAWIE ZWAŻYĆ AUTO - CZY KTOŚ ZNA JAKIEŚ MIEJSCE?

BARDZO PROSZĘ O POMOC :thumbup:

Opublikowano

UWAGA!! PROSZĘ O POMOC - POTRZEBUJE W WAWIE ZWAŻYĆ AUTO - CZY KTOŚ ZNA JAKIEŚ MIEJSCE?

BARDZO PROSZĘ O POMOC :thumbup:

Na skupie złomu powinni mieć taką wagę na której zmieści sie Twoje auto, zawsze możesz spróbować podjechać i może ci zważą.

Opublikowano

UWAGA!! PROSZĘ O POMOC - POTRZEBUJE W WAWIE ZWAŻYĆ AUTO - CZY KTOŚ ZNA JAKIEŚ MIEJSCE?

BARDZO PROSZĘ O POMOC :thumbup:

Na skupie złomu powinni mieć taką wagę na której zmieści sie Twoje auto, zawsze możesz spróbować podjechać i może ci zważą.

I od razu Ci go wycenia na miejscu :polew: :polew:

Opublikowano

A ja mam pytanie-ankiete: wczoraj nas ostro przepiździło w FW (podobno byl 1 stopien), mnie co chwile skurcz lapal w stope z tego zimna. Moze pomyslimy o jakims innym miejscu jeszcze?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.