Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj na spocie odkryliśmy wręcz genialny , prosty i tani sposób na zaparowane czy brudne od środka lampy , pomysł jest niesamowity ale jeszcze nie zdradzajmy bo za takie info to wielka krowa sie należy :)

Jaka krowa jaka krowa ?? Żartujesz chyba. Za ten sposób to należy się krata krów - taki pomysł, a Ty tak tanio to chcesz puścić w obieg. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m@riucha

właśnie sprawdziłem w domu i mam 7szt tego szczęścia grin

Madafaka co to może być ?? może zrobimy jakiś konkurs typu zgaduj zgadula ?? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie sprawdziłem w domu i mam 7szt tego szczęścia :D

Ty tu nic nie mów, bo zaraz się wyda o co chodzi.

Poza tym ciesz się, bo niedługo będzie to towar deficytowy.

Także cicho-sza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak najlepszy na spocie byl MALIK i jego nowa Kurtka akumulatorowa :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak najlepszy na spocie byl MALIK i jego nowa Kurtka akumulatorowa :drool:

...z kinem domowym :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak najlepszy na spocie byl MALIK i jego nowa Kurtka akumulatorowa :drool:

...z kinem domowym :cool:

Z głośnikami, wybieraniem głosowym i bluetoothem...poprostu obłęd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik to najlepszy był ze swoim dymiącym paździochem :polew:

mogłem swoje webasto odpalić to dopiero byłaby zasłona dymna :>

Nastraszyłeś mnie troszeczkę z tym rozrządem i teraz szukam jakiegoś mechaniora,macie kogoś dobrego?

Pewnie i tak zrobię u Rogala ale post z jego namiarami nie otwiera mi się :mysli: Chyba w sprawach mechaniki to dzwonic do jego kolegi ale do niego też nie mam telefonu, poratujcie mnie, pleaseee...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie i tak zrobię u Rogala ale post z jego namiarami nie otwiera mi się :mysli: Chyba w sprawach mechaniki to dzwonic do jego kolegi ale do niego też nie mam telefonu, poratujcie mnie, pleaseee...

Poszło na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik to najlepszy był ze swoim dymiącym paździochem :polew:

Zaniepokoiłem się tym dymkiem, nie powiem. Zadzwoniłem od razu do kolesia, który zajmuje sie instalacjami webasto i mnie uspokoił. Zimą to taka trzecia rura wydechowa i czasami może nieźle dymić :) Trzeba uważać żeby nie zostawiać włączonego w małych zamkniętych pomieszczeniach. Mimo wszystko umówiłem sie na sprawdzenie czy wszystko jest OK z instalacją.[br]Dopisany: 07 Listopad 2007, 12:04 _________________________________________________

Ale i tak najlepszy na spocie byl MALIK i jego nowa Kurtka akumulatorowa :drool:

Linka do pewnej galerii miales mi dac za to, ze w koncu wydremelowalem Ci ta srubke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!! PROSZĘ O POMOC - POTRZEBUJE W WAWIE ZWAŻYĆ AUTO - CZY KTOŚ ZNA JAKIEŚ MIEJSCE?

BARDZO PROSZĘ O POMOC :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!! PROSZĘ O POMOC - POTRZEBUJE W WAWIE ZWAŻYĆ AUTO - CZY KTOŚ ZNA JAKIEŚ MIEJSCE?

BARDZO PROSZĘ O POMOC :thumbup:

Na skupie złomu powinni mieć taką wagę na której zmieści sie Twoje auto, zawsze możesz spróbować podjechać i może ci zważą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!! PROSZĘ O POMOC - POTRZEBUJE W WAWIE ZWAŻYĆ AUTO - CZY KTOŚ ZNA JAKIEŚ MIEJSCE?

BARDZO PROSZĘ O POMOC :thumbup:

Na skupie złomu powinni mieć taką wagę na której zmieści sie Twoje auto, zawsze możesz spróbować podjechać i może ci zważą.

I od razu Ci go wycenia na miejscu :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie-ankiete: wczoraj nas ostro przepiździło w FW (podobno byl 1 stopien), mnie co chwile skurcz lapal w stope z tego zimna. Moze pomyslimy o jakims innym miejscu jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...