Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Lepsza jakas napierdzielanka... Jesli samochodowki, to idealne byloby jakies F1, ale nawet nie wiem, czy jakies jest na rynku. Colin online, czy po sieci jest troche nudny.

Pewnie, że nudny. Lepiej się wyżyć i dla zdrowia pobiegać trochę z bronią.

Już nie mogę się doczekać żeby zrobić oniakowi headshot'a :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Szachy, jeżeli naprawdę brakuje Wam już adrenaliny to mogą być statki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szachy, jeżeli naprawdę brakuje Wam już adrenaliny to mogą być statki..

Jak ja dawno nie grałam w statki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szachy, jeżeli naprawdę brakuje Wam już adrenaliny to mogą być statki..

Albo Kurrrrwa sudoku normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szachy, jeżeli naprawdę brakuje Wam już adrenaliny to mogą być statki..

Albo Kurrrrwa sudoku normalnie.

Sudoku to ja robie cały czas i obrazki logiczne z nudów :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś rzeźnia jest najlepsza , nie ma to jak komuś przypierdolić łomem w dynie :D CS jest git :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś rzeźnia jest najlepsza , nie ma to jak komuś przypierdolić łomem w dynie :D CS jest git :)

Widzę oniak, że się rozumiemy. Z chęcią poganiam Ciebie z jakimś tasakiem lub piłą w ręku :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś rzeźnia jest najlepsza , nie ma to jak komuś przypierdolić łomem w dynie :D CS jest git :)

Widzę oniak, że się rozumiemy. Z chęcią poganiam Ciebie z jakimś tasakiem lub piłą w ręku :tongue4:

Jak mi powiecie jak sie w to gra online, żebym nie umarała dzisiaj w pracy z nudów to tez chętnie zagram w cokolwiek z kimkolwiek!! Ktoś chętny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi powiecie jak sie w to gra online, żebym nie umarała dzisiaj w pracy z nudów to tez chętnie zagram w cokolwiek z kimkolwiek!! Ktoś chętny?

To nie jest takie hop-siup, ale jakbyś miała grę to możesz pograć - zawsze jakieś mięsko do nabijania fragów się przyda :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi powiecie jak sie w to gra online, żebym nie umarała dzisiaj w pracy z nudów to tez chętnie zagram w cokolwiek z kimkolwiek!! Ktoś chętny?

To nie jest takie hop-siup, ale jakbyś miała grę to możesz pograć - zawsze jakieś mięsko do nabijania fragów się przyda :polew:

Ale ja chcę w cokolwiek pogreać teraz, bo się tak dzisiaj nudzę, że baśka mała, a za mięsko to :bicz3: :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kreeeeew, kreeeew, kreeew

Pointelektualizować, to ja sobie mogę w wątku "Czy wymieniać na turbo od AWXa - pomóżcie"

Sieciówa ma być jak ... seria "Terminator" - mentalnie słabo, fabularnie tak sobie, ale z wykopem, efektami, fajerwerkami, a na koniec zapalasz papierosa ... jak po :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł nowy Call Of Duty 4, jak coś uda Mi się zrobić żeby na necie działało, to dam znać, a jak nie to proponuje coś takiego na zabicie czasu http://www.funnygames.biz/spel/autosloop.html

a tu macie statki

http://www.funnygames.biz/spel/battleships.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy mozna liczyc na Wasza pomoc?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,19732.0.html

PZDR

Jestem w weekend w Warszawie i mam VAG, wiec mozemy sie podpiac i zobaczyc co w trawie piszczy...[br]Dopisany: 09 Listopad 2007, 12:34 _________________________________________________A propos gier on-line

Mam serwer Q2 u siebie w domu, wiec musielibyscie tylko sobie sciagnac co nieco(gre+postacie). Kwestia dogadania terminu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy mozna liczyc na Wasza pomoc?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,19732.0.html

PZDR

Jestem w weekend w Warszawie i mam VAG, wiec mozemy sie podpiac i zobaczyc co w trawie piszczy...[br]Dopisany: 09 Listopad 2007, 12:34 _________________________________________________A propos gier on-line

Mam serwer Q2 u siebie w domu, wiec musielibyscie tylko sobie sciagnac co nieco(gre+postacie). Kwestia dogadania terminu....

Jestem jak najbardziej za dogadaniem się w tej kwestii :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...