Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cham był

i kawał chója :kox: :kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

cham był

i kawał chója :kox: :kox: :kox: :kox:

No w tej kwestii to nic się nie zmieniło :polew: :polew:

Opublikowano

daj spokój huggy .... nikt tu się nie spina .... to tak jak z tymi spotami na torwarze ... jak ktoś jest nie ogarnięty nie czyta nagłówków i nie zadaje sobie trudu przeczytania kilku postów .... daje się zrobić w balona :naughty::decayed::kox: i tyle.

dobrze powiedziane

zawsze za miesiąc możesz wziąć na kimś srogi rewanż :naughty:

k.[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 10:42_________________________________________________

cham był

i kawał chója :kox: :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

daj spokój huggy .... nikt tu się nie spina .... to tak jak z tymi spotami na torwarze ...

Spoko, luz jak nie będzie przytykał i ja kończę.

jak ktoś jest nie ogarnięty nie czyta nagłówków i nie zadaje sobie trudu przeczytania kilku postów .... daje się zrobić w balona :naughty::decayed::kox: i tyle.

Kolego proszę Cię poczytaj posty do tyłu "ze zrozumieniem"

Jeśli nie po raz kolejny powiem, moje poprzednie forum inaczej funkcjonuje. Czytałem i czytam, spytałem a że uzyskałem taką a nie inną odpowiedź, trudno.

Jak bym nie czytał to bym zasypał forum tematami odnośnie licznika, a tak jest jeden konkretny.

pzr

Opublikowano

Jeśli nie po raz kolejny powiem, moje poprzednie forum inaczej funkcjonuje.

A to forum funkcjonuje tak jak widzisz. Jak ci się nie podoba to droga wolna :kox:

Opublikowano

Jeśli nie po raz kolejny powiem, moje poprzednie forum inaczej funkcjonuje.

A to forum funkcjonuje tak jak widzisz. Jak ci się nie podoba to droga wolna :kox:

ty chyba powinieneś zapraszać ludzi a nie zniechęcać :gwizdanie: :tongue4:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 10:59_________________________________________________jak fioletowy powinieneś dawać przykład :cool1:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 10:59_________________________________________________kurwa co ja gadam... przecież to ty :naughty:
Opublikowano

ku***a co ja gadam... przecież to ty :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ty chyba powinieneś zapraszać ludzi a nie zniechęcać :gwizdanie: :tongue4:

ale po co nam głąby co nie umieją czytać ? :decayed:

Opublikowano

ty chyba powinieneś zapraszać ludzi a nie zniechęcać :gwizdanie: :tongue4:

ale po co nam głąby co nie umieją czytać ? :decayed:

się może nauczą u nas tylu mądrych :naughty:
Opublikowano

się może nauczą u nas tylu mądrych :naughty:

tego się uczy w szkole a nie na ulicy w Wałominiu :decayed:

Opublikowano

się może nauczą u nas tylu mądrych :naughty:

tego się uczy w szkole a nie na ulicy w Wałominiu :decayed:

czasami szkoła h*ja daje a ulica i owszem :wink4:
Opublikowano

się może nauczą u nas tylu mądrych :naughty:

tego się uczy w szkole a nie na ulicy w Wałominiu :decayed:

czasami szkoła h*ja daje a ulica i owszem :wink4:

nie wiem jak to u was warchołów przebiega i nie chcę wiedzieć :naughty: :naughty:

Opublikowano

się może nauczą u nas tylu mądrych :naughty:

tego się uczy w szkole a nie na ulicy w Wałominiu :decayed:

czasami szkoła h*ja daje a ulica i owszem :wink4:

nie wiem jak to u was warchołów przebiega i nie chcę wiedzieć :naughty: :naughty:

a bo ty ogólnie mało o życiu wiesz :gwizdanie:
Opublikowano

a bo ty ogólnie mało o życiu wiesz :gwizdanie:

wnioski wyciągasz z tego co wyczytasz na internecie ? :naughty::decayed:

Opublikowano

a bo ty ogólnie mało o życiu wiesz :gwizdanie:

wnioski wyciągasz z tego co wyczytasz na internecie ? :naughty::decayed:

nie tylko... :decayed:
Opublikowano

poziom tego watku staje się żenująco niski :mysli:

Opublikowano

poziom tego watku staje się żenująco niski :mysli:

jest niski ... od 4033 stron ... :polew:

Opublikowano

poziom tego watku staje się żenująco niski :mysli:

jest niski ... od 4033 stron ... :polew:

nie chciałem tego napisać pierwszy :naughty:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 11:36_________________________________________________ale z drugiej strony który wątek spotowy ma wyski poziom :mysli::naughty:
Opublikowano

jest niski ... od 4033 stron ... :polew:

Nie niższy od Ciebie kurduplu :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

hmm no tak utarczki z Brynią były ciekawsze :polew::decayed::naughty::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.