Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja wlasnie wrzucam CS 1.6 do siebie na serwer i bede udostepnial linka zainteresowanym.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na moim laptku raczej nie pogram w CS ;([br]Dopisany: 09 Listopad 2007, 23:04 _________________________________________________Ftp juz dziala, wiec wchodz i sciagaj. Wczesniej go zamknalem bo byly straszne lagi.

Opublikowano

Na moim laptku raczej nie pogram w CS ;(

Co masz za lapa? Podaj konfig :)

Opublikowano

turion64 2.2, 1GB ram, 256Mb radeon xpress 1100, win xp

Opublikowano

Zawsze mozemy pograc w CS 1.5 - tez jest za***isty i nie ma duzych wymagan.

Opublikowano

Moge pograc we wszystko co tylko pociagnie moj komputer. ;)

Opublikowano

No niestety nie będzie mnie w ten wtorek na spociku :kwasny:.

Jestem umówiony (godz. 17.oo) na wymianę rozrządu, termostatu i sprawdzenie zaworu EGR.

W dwie godziny nie uda sie tego zrobić :(

Opublikowano

Dawać panowie i Panie linki to popykamy w coś :dance:

Opublikowano

Moze jutro jakies zbiorowe picie. Mam pierwszy wolny weekend od paru lat :polew: He?

I co znalazłeś chętnych? :)

Opublikowano

A4 B6 1.8TQ z połową baku = 1556kg

Opublikowano

A4 B6 1.8TQ z połową baku = 1556kg

I po co ważyłes auto? I gdzie w końcu znalazłeś wagę?

Opublikowano

A4 B6 1.8TQ z połową baku = 1556kg

Łooo to tak jak eSa :shocked: Może w trakcie rezań dospawałeś dwa cylindry i drugą suszare??
Opublikowano

A4 B6 1.8TQ z połową baku = 1556kg

Łooo to tak jak eSa :shocked: Może w trakcie rezań dospawałeś dwa cylindry i drugą suszare??

I teraz będzie cię robił jak sam chce :polew: :polew: :polew: A byłeś prawie niepokonany nie licząc RS 6 :)

Opublikowano

A4 B6 1.8TQ z połową baku = 1556kg

Łooo to tak jak eSa :shocked: Może w trakcie rezań dospawałeś dwa cylindry i drugą suszare??

I teraz będzie cię robił jak sam chce :polew: :polew: :polew: A byłeś prawie niepokonany nie licząc RS 6 :)

Noooo
Opublikowano

oniak a to zdjatko co nam cyknęli w drodze na mazurki już jest w twoim posiadaniu ? czy to moze wlasnie to za 10punkcików :mysli:

Opublikowano

A4 B6 1.8TQ z połową baku = 1556kg

Łooo to tak jak eSa :shocked: Może w trakcie rezań dospawałeś dwa cylindry i drugą suszare??

I teraz będzie cię robił jak sam chce :polew: :polew: :polew: A byłeś prawie niepokonany nie licząc RS 6 :)

Coś Ci się pokalapućkało Kasieńko. RS6 padło moim łupem, zlał mnie Lancer EVO IX 350KM, tylko potem eksplodował mu silnik :confused4:
Opublikowano

A4 B6 1.8TQ z połową baku = 1556kg

Łooo to tak jak eSa :shocked: Może w trakcie rezań dospawałeś dwa cylindry i drugą suszare??

I teraz będzie cię robił jak sam chce :polew: :polew: :polew: A byłeś prawie niepokonany nie licząc RS 6 :)

Coś Ci się pokalapućkało Kasieńko. RS6 padło moim łupem, zlał mnie Lancer EVO IX 350KM, tylko potem eksplodował mu silnik :confused4:

Fakt pomyliło mi się, ale o tym silniku to nie słyszałam.

Opublikowano

Siemanko dzikusy ostatnio mnie nie było na spotach bo co wtorek wylatuje daleko od Warszawy :confused4:

Opublikowano

Siemanko dzikusy ostatnio mnie nie było na spotach bo co wtorek wylatuje daleko od Warszawy :confused4:

No, witaj Robercie.

100 lat Cię nie widziałem :decayed:

Opublikowano

Łooo kurde :shocked:.......Motor sie w koncu pojawil...... :D

Gdzies Ty byl, jak Cie nie bylo....

A w ten wtorek to planujesz.....odwiedzic kolegow i kolezanki.....na spociku ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.