Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak poluje straż miejska

634121437598334563.jpg

634121437623335523.jpg

To już przesada! Mundurowi tak nisko zawiesili tabliczkę ostrzegającą o kontroli radarowej, że zasłoniły ją przydrożne słupki. Urządzili w ten sposób prawdziwe polowanie na kierowców

Uwaga kierowcy! Stołeczna straż miejska szuka coraz to nowych pomysłów, by wlepić zmotoryzowanym warszawiakom jak najwięcej mandatów. Funkcjonariusze uciekają się do coraz perfidniejszych sposobów: raz chowają się z radarem za przystankami komunikacji miejskiej, innym razem ukrywają za słupkami tabliczki informujące o kontroli radarowej.

Nie jest niczym nowym, że straż miejska lubi "polować" na stołecznych kierowców z radarami. Tzw. "suszenie z ukrycia" to kolejny pomysł na to, jak wystawiać coraz więcej mandatów z przekroczenie prędkości czy za omyłkowe wjechanie na buspas. W tym miejscy miejscy szeryfowie są prawdziwymi mistrzami! Jeszcze nie tak dawno temu chowali się z przenośnym fotoradarem za przystankiem autobusowym przy ul. Wawelskiej, teraz upodobali sobie nowe miejsce i nową technikę kamuflażu na ul. Powsińskiej. Stojący w okolicach kładki dla pieszych radiowóz ukryty na poboczu z daleka jest praktycznie niewidoczny, podobnie jak przyczepiona zaledwie kilkadziesiąt centymetrów nad ziemią żółta tabliczka informująca o kontroli radarowej. Prowadzący pojazdy nie mają żadnych szans, by ją zauważyć, bo dodatkowo zasłania ją szereg metalowych słupków stojących przy jezdni. I nieświadomi niczego kierowcy wpadają w chytrą pułapkę stołecznych strażników. - To oburzające! - nie kryje złości Zbigniew Santoli (56 l.), kierowca. - Zamiast w tak perfidny sposób nas gnębić, powinni się wziąć za ważniejsze sprawy, jak choćby czystość w mieście.

Ale strażnicy nie widzą w tym nic złego. - Nie mamy obowiązku informować o tym, że prowadzimy kontrolę radarową. Taka tabliczka to z naszej strony uprzejme ostrzeżenia dla kierowców - wyjaśnia Monika Niżniak rzeczniczka straży miejskiej.

"Uprzejme", ale w tym wypadku kompletnie pozbawione sensu. Na szczęście po naszej interwencji strażnicy obiecali, że następnym razem postarają się umieścić tabliczkę informacyjną w bardziej widocznym miejscu.

Ja pierdziele ale Wam w Wawie wojnę wypowiedzieli :decayed: We Wrocławiu nawet tabliczki nie przyczepiają.

To wszystko c**j. Patrzcie na to :polew:

http://www.poboczem.pl/naszym-zdaniem/news-straz-miejska-jak-talibowie,nId,294166

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

U Was za to Skodziny (zielona i wiśniowa) robią furorę :naughty: :naughty: :naughty:

Zielona mnie ustrzeliła :gwizdanie:

Opublikowano

Moskal boi się dysla, bo moment mógłby mu kręgi połamać. W benzynie nie ma tego problemu :decayed:

taaaak , tak sobie tlumacz :good:

nie chce mieć auta w którym granica modów to 190-200KM czyli tyle co w 1.8T na seryjnej turbinie z dobrym programem i osprzętem z kwasu :wink4:

Opublikowano

na ile Poziek jest uciszony?

widze ze czyta ale sie odezwac nie moze

Opublikowano

na ile Poziek jest uciszony?

widze ze czyta ale sie odezwac nie moze

standardowe 3tyg :wink4:
Opublikowano

Tak poluje straż miejska

A to Ty to ogarniasz? Coś dziś mówili, że MSWiA zaczyna mieszać w fotoradarowym gównie.

Opublikowano

na ile Poziek jest uciszony?

widze ze czyta ale sie odezwac nie moze

Czyta i zwija się, ze nie może zabrać głosu :decayed:

Opublikowano

ciekawe która z kolei skrzynia już tam siedzi

A jaśniej, kitu bym koledze na forum nie wciskał. Mamy kilka t4 i się żadna skrzynia nie posypała.

standardowe 3tyg :wink4

No to ładnie :confused4: Chodź darłem z nim koty jakoś tak dziwnie bez niego tu :mysli:

Opublikowano

jakis ku**s na parkingu w reducie mi maske i nadkole porysowal, co za pojebany narod :ranting1:

Opublikowano

obczaj czy nie było tam kamer przypadkiem. Miałbyś jego blachy i nagranie zdarzenia a wtedy łatwo dojść z ubezpieczenia co i jak. A fakt faktem, że nienawidze jak ktoś Ci za***ie na parkingu i ucieka bo przecież nikt nie widział.

Opublikowano

ciekawe która z kolei skrzynia już tam siedzi

A jaśniej, kitu bym koledze na forum nie wciskał. Mamy kilka t4 i się żadna skrzynia nie posypała.

standardowe 3tyg :wink4

No to ładnie :confused4: Chodź darłem z nim koty jakoś tak dziwnie bez niego tu :mysli:

Nie wiem jak w t4 ale te modele są słynne z padających skrzyń i dupnych francuskich diesli ..

znajomemu w zeszłym roku skrzynia się sypnęła ... więc to jednak nie mit...

Opublikowano
  • Autor

jakis ku...s na parkingu w reducie mi maske i nadkole porysowal, co za pojebany narod :ranting1:

to skurwel :thumbdown: a faktycznie możesz podejść do ocharniaczy i podpytać czy mają monitoring, bo ktoś Ci furę rozjebał...

Opublikowano

obczaj czy nie było tam kamer przypadkiem. Miałbyś jego blachy i nagranie zdarzenia a wtedy łatwo dojść z ubezpieczenia co i jak. A fakt faktem, że nienawidze jak ktoś Ci za***ie na parkingu i ucieka bo przecież nikt nie widział.

ale to ewidentnie specjalnie zrobione i nie innym autem bo to jest na srodku maski przy nadkolu a tam tylko klucz/ srubokret wchodzi w gre

Opublikowano
  • Autor

obczaj czy nie było tam kamer przypadkiem. Miałbyś jego blachy i nagranie zdarzenia a wtedy łatwo dojść z ubezpieczenia co i jak. A fakt faktem, że nienawidze jak ktoś Ci za***ie na parkingu i ucieka bo przecież nikt nie widział.

ale to ewidentnie specjalnie zrobione i nie innym autem bo to jest na srodku maski przy nadkolu a tam tylko klucz/ srubokret wchodzi w gre

kuuuurfa, żeby jeszcze było czego zazdrościć :gwizdanie:

łapy bym c**jkowi poucinał, przy samej d*pie :thumbdown:

Opublikowano

obczaj czy nie było tam kamer przypadkiem. Miałbyś jego blachy i nagranie zdarzenia a wtedy łatwo dojść z ubezpieczenia co i jak. A fakt faktem, że nienawidze jak ktoś Ci za***ie na parkingu i ucieka bo przecież nikt nie widział.

ale to ewidentnie specjalnie zrobione i nie innym autem bo to jest na srodku maski przy nadkolu a tam tylko klucz/ srubokret wchodzi w gre

A może po prostu koty się r*chały na masce? :mysli:

Opublikowano

i zostawily cos takiego

dsc0011oj.jpg

dsc0013kb.jpg

Opublikowano

ale qrewstwo :angry:

Opublikowano

Też przed chwilą zaliczyłem coś takiego na parkingu pod tesco na kabatach, tyle że prawie cały prawy bok

Opublikowano
  • Autor

A może po prostu koty się r*chały na masce? :mysli:

taaa ostre cięcie na parkingu pod Redutą :D

Opublikowano

dodzwonilem sie do ochrony i akurat maja w tamtym miejscu kamere :kox:

oj k**wa bedzie grubo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.