Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i zostawily cos takiego

dsc0011oj.jpg

dsc0013kb.jpg

To rzeczywiście musiałyby być co najmniej Pumy

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dodzwonilem sie do ochrony i akurat maja w tamtym miejscu kamere :kox:

oj ku***a bedzie grubo

A co masz zamiar zrobić? Puścisz portret pamięciowy w TVN Warszawa?

Opublikowano
  • Autor

dodzwonilem sie do ochrony i akurat maja w tamtym miejscu kamere :kox:

oj ku***a bedzie grubo

A co masz zamiar zrobić? Puścisz portret pamięciowy w TVN Warszawa?

nie no może chociaż przyczai do jakiej fury wsiada, bądź z jakiej wysiadł...

Opublikowano

na 90% wysiadł z jednego autobusu i wsiadł do drugiego :/ Nie będzie łatwo.

Opublikowano

i zostawily cos takiego

dsc0011oj.jpg

dsc0013kb.jpg

To rzeczywiście musiałyby być co najmniej Pumy

chyba nie jesteś na czasie, to nie pumy tylko...

Pumba.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dodzwonilem sie do ochrony i akurat maja w tamtym miejscu kamere :kox:

oj ku***a bedzie grubo

A co masz zamiar zrobić? Puścisz portret pamięciowy w TVN Warszawa?

dzwonilem do znajomej w policji i wystarczy ze bym numer rejestracyjny podal i mam wszystkie jego dane :naughty:

ale niestety bylem ogladalem i z kamer nie da rady odczytac numeru rejestracyjnego :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

ale niestety bylem ogladalem i z kamer nie da rady odczytac numeru rejestracyjnego :wallbash:

kurw... słodko, to po chu... im te kamery skoro nawet blach nie odczytasz... :blink:

Opublikowano

A ten kolo wysiał i porysował, czy go zastawiłeś bądź coś w tym stylu?

Opublikowano

dodzwonilem sie do ochrony i akurat maja w tamtym miejscu kamere :kox:

oj ku***a bedzie grubo

A co masz zamiar zrobić? Puścisz portret pamięciowy w TVN Warszawa?

dzwonilem do znajomej w policji i wystarczy ze bym numer rejestracyjny podal i mam wszystkie jego dane :naughty:

ale niestety bylem ogladalem i z kamer nie da rady odczytac numeru rejestracyjnego :wallbash:

Skoro masz znajomą w Policji, wrzuć jej to nagranie.

Namierzą frendzla w 30 min :vava: :vava: :vava: nawet bez tablic

Opublikowano

dodzwonilem sie do ochrony i akurat maja w tamtym miejscu kamere :kox:

oj ku***a bedzie grubo

A co masz zamiar zrobić? Puścisz portret pamięciowy w TVN Warszawa?

dzwonilem do znajomej w policji i wystarczy ze bym numer rejestracyjny podal i mam wszystkie jego dane :naughty:

ale niestety bylem ogladalem i z kamer nie da rady odczytac numeru rejestracyjnego :wallbash:

Skoro masz znajomą w Policji, wrzuć jej to nagranie.

Namierzą frendzla w 30 min :vava: :vava: :vava: nawet bez tablic

zapytam z ciekawosci-jak?

Opublikowano

no wlasnie

Opublikowano

zapytam z ciekawosci-jak?

Nie oglądałeś CSI Miami? :polew:

Opublikowano

zapytam z ciekawosci-jak?

Powiększą ujęcie twarzy i w okularach będzie się odbijał numer rejestracyjny.

Opublikowano

jasnowidz im pomaga :polew:

Opublikowano
  • Autor

zapytam z ciekawosci-jak?

Powiększą ujęcie twarzy i w okularach będzie się odbijał numer rejestracyjny.

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

zapytam z ciekawosci-jak?

Nie oglądałeś CSI Miami? :polew:

nie, a co to? :shocked:

Opublikowano

zapytam z ciekawosci-jak?

Nie oglądałeś CSI Miami? :polew:

nie, a co to? :shocked:

Takie 07 zgłoś się, tylko Borewicz inny.. aaaajjjjjjj??

Opublikowano

Śmiejcie się śmiejcie.

Załóżmy, że był to Opel Vectra C w kolorze zielonym. Ile takich jest zarejestrowanych w okolicy?

Powiedzmy, że 100. 50 to będą stare dziadki, 20 ludzie mocno zabiegani zawodowo, 10 bedzie akurat poza granicami miasta, a pozostałe 20 należy sprawdzić. Wysyłasz na miejsce dzielnicowych i do wieczora sprawa jest wyjaśniona.

Oczywiście to tylko teoria. W praktyce jest łatwiej, tylko zależy od tego, komu zostanie przydzielone takie dochodzenie.

Opublikowano

czyli jednak jasnowidz :polew: , jak mi rower zaj...li z garażu,to jedyne co dostałem to pismo , że nie znaleźli , ale sam mogę szukać...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.