Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie sądzięłm, że to jest aż taka siła. Kolesia wyrzuciło pod sam sufit. Masakra.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sam nie wiem co myśleć, z jednej strony śmieszne.. z drugiej mogli go zabić :/

Opublikowano

Nie sądzięłm, że to jest aż taka siła.

Ja też nie zdawałem sobie sprawy.

Coś dziś cisza na forum :gwizdanie:

Opublikowano

sam nie wiem co myśleć, z jednej strony śmieszne.. z drugiej mogli go zabić :/

najebany był , nawet by nie poczuł :wink4:

Opublikowano

ponoć otwiera się z prędkością 300km/h

Opublikowano

jade do Mińska obejrzeć polówke :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

jade do Mińska obejrzeć polówke :kox: :kox: :kox: :kox:

vaga masz?

miernik lakieru??

Opublikowano

jade do Mińska obejrzeć polówke :kox: :kox: :kox: :kox:

kiedy?

Opublikowano

nie podniecaj sie :) fura z komisu :naughty:

jezdzilem kiedys taka, chcialem nawet zmienic B6 na takie cos... ale jak zaczely grac wszystkie plastyky przy pokonywaniu lezacego policjanta to powiedzialem sobie, ze nigdy wiecej starego parcha... :D

Opublikowano

ja dzisiaj jadę testować http://otomoto.pl/audi-s3-C13319729.html

S3 są kozackie, ogarniają się za***iście.

mały mod i dynamit jak na tą masę.

Opublikowano

nie podniecaj sie :) fura z komisu :naughty:

jezdzilem kiedys taka, chcialem nawet zmienic B6 na takie cos... ale jak zaczely grac wszystkie plastyky przy pokonywaniu lezacego policjanta to powiedzialem sobie, ze nigdy wiecej starego parcha... :D

nie do końca z komisu - salon nissana, zostawiona niby w rozliczeniu za 370z.. nie podniecam się, ale jednak bym już czymś pojeździł - męczący jest brak samochodu.

Opublikowano

nie podniecaj sie :) fura z komisu :naughty:

jezdzilem kiedys taka, chcialem nawet zmienic B6 na takie cos... ale jak zaczely grac wszystkie plastyky przy pokonywaniu lezacego policjanta to powiedzialem sobie, ze nigdy wiecej starego parcha... :D

nie do końca z komisu - salon nissana, zostawiona niby w rozliczeniu za 370z.. nie podniecam się, ale jednak bym już czymś pojeździł - męczący jest brak samochodu.

masakra ;-)

A Audi z 2002 roku powinno być ok

Opublikowano

Co do tej S3:

-końcówki wydechu nie ori

- wycieraczka tył krzywo leży

i chyba nie oti dywaniki.

Napisałem na szybko temat na A3 clubie może coś inni powiedza więcej zanim zdąrzysz wyjechać. O której się umówiłeś?

EDIT: Jak wrzuciłem temat na A3 clubie to od razu dostałem tel. i info ze w krakowie jest w podobnych pieniądzach eSka naprawde godna polecenia do tego stopnia ze ja sam za nią ręcze. Zaraz bede miał więcej info o niej.

Opublikowano

Co do tej S3:

-końcówki wydechu nie ori

- wycieraczka tył krzywo leży

i chyba nie oti dywaniki.

Napisałem na szybko temat na A3 clubie może coś inni powiedza więcej zanim zdąrzysz wyjechać. O której się umówiłeś?

EDIT: Jak wrzuciłem temat na A3 clubie to od razu dostałem tel. i info ze w krakowie jest w podobnych pieniądzach eSka naprawde godna polecenia do tego stopnia ze ja sam za nią ręcze. Zaraz bede miał więcej info o niej.

jadę na 17.. daj znać jeśli będziesz miał jakieś info dla mnie :kox:

Opublikowano

a dlaczego S3 a nie evo?

Opublikowano

Względy finansowe w sumie.. Za dobrą IX bym musiał 100-110 wyłożyć - doszedłem do wniosku, że jednak nie chcę tyle pieniędzy pakować w samochód.

Opublikowano

I bardzo dobry wybór. Ja jak przyjdzie taki dzień, że pozbędę się swojej eSki to też bede celował w S3 i robił ją na 250+ koni. Jakoś mam sentyment do A3/S3 8L z czasów kiedy śmigałem zielonym Kermitem :)

Opublikowano

Względy finansowe w sumie.. Za dobrą IX bym musiał 100-110 wyłożyć - doszedłem do wniosku, że jednak nie chcę tyle pieniędzy pakować w samochód.

a dlaczego akurat IX?

ja bym wzial wczesniejesza wersje, jak ma byc do zabawy to lepszego rozwiazania nie widze

ja choruje na VI :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.