Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

słomczyn sobie daruj bo nic siekawego nie ma :thumbdown:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

miałem już, śmigałem 4 lata i problemów nie miałem

a wygoda i komfort jest kosmosem w porównaniu z padlinami B5 :kox::naughty: :naughty:

tylko 4 lata temu to auto było młodsze o 4 lata :decayed:

Jak chcesz to u mnie ma koleś do sprzedania..czarne skóry z lpg

Opublikowano

miałem już, śmigałem 4 lata i problemów nie miałem

a wygoda i komfort jest kosmosem w porównaniu z padlinami B5 :kox::naughty: :naughty:

tylko 4 lata temu to auto było młodsze o 4 lata :decayed:

Jak chcesz to u mnie ma koleś do sprzedania..czarne skóry z lpg

jaki silnik ?

Opublikowano

miałem już, śmigałem 4 lata i problemów nie miałem

a wygoda i komfort jest kosmosem w porównaniu z padlinami B5 :kox::naughty: :naughty:

tylko 4 lata temu to auto było młodsze o 4 lata :decayed:

Jak chcesz to u mnie ma koleś do sprzedania..czarne skóry z lpg

jaki silnik ?

2.5

Opublikowano

miałem już, śmigałem 4 lata i problemów nie miałem

a wygoda i komfort jest kosmosem w porównaniu z padlinami B5 :kox::naughty: :naughty:

tylko 4 lata temu to auto było młodsze o 4 lata :decayed:

Jak chcesz to u mnie ma koleś do sprzedania..czarne skóry z lpg

jaki silnik ?

2.5

ło kurfa

ile $ ?

Opublikowano
:naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

kijowa frekwencja dzis byla na spocie :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie znacie jakiegoś speca, który założyłby mi FIS

Opublikowano

kijowa frekwencja dzis byla na spocie :gwizdanie:

P O R A Ż K A,BO WSZYSTKIE MIENCZAKI MYMIENKŁY :gwizdanie:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Trzeba chyba pomyśleć nad zmianą miejscówki. W Arkadii smród zsypu śmieci jest nie do wytrzymania.

Poza tym bardzo mało aut było dzisiaj. Jak tak dalej pójdzie to przewiduję rychły koniec spotów warszawskich :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

na zimę to chyba nie "lepszej" miejscówki, możemy się ewentualnie przeinstalować w inny zakątek parkingu...

Opublikowano

na zimę to chyba nie "lepszej" miejscówki, możemy się ewentualnie przeinstalować w inny zakątek parkingu...

A TY CO? NIE pokazales sie i musialem Boberkowy kubelek samemu zamykac :wink4:

Opublikowano
  • Autor

A TY CO? NIE pokazales sie i musialem Boberkowy kubelek samemu zamykac :wink4:

ja jeszcze w robocie siedzę :wallbash:

Opublikowano

siema dziewczęta :hi:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 06:23_________________________________________________

kijowa frekwencja dzis byla na spocie :gwizdanie:

P O R A Ż K A,BO WSZYSTKIE MIENCZAKI MYMIENKŁY :gwizdanie:

bede miał auto , bede co tydzień :good:

Opublikowano

:hi: :hi:

Dobre info padło przed chwilą w TVN24 - to już ostatni strajk dzisiaj się odbędzie w Warszawie :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: :hi:

Dobre info padło przed chwilą w TVN24 - to już ostatni strajk dzisiaj się odbędzie w Warszawie :polew: :polew:

toż chyba nie pojadą strajkować do Wrocławia gdzie chójem trąca :decayed:

Opublikowano

Arkadia: smród :sick3: i korki :kwasny:

Opublikowano

siema dziewczęta :hi:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 06:23_________________________________________________

kijowa frekwencja dzis byla na spocie :gwizdanie:

P O R A Ż K A,BO WSZYSTKIE MIENCZAKI MYMIENKŁY :gwizdanie:

bede miał auto , bede co tydzień :good:

:polew: juz to widze :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: :hi:

Dobre info padło przed chwilą w TVN24 - to już ostatni strajk dzisiaj się odbędzie w Warszawie :polew: :polew:

toż chyba nie pojadą strajkować do Wrocławia gdzie chójem trąca :decayed:

Wy już macie tam takiego jednego z PIS-u :polew: :polew: trochę mały ale jak u większości krawatów :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.