Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Macie vag-a na spotach?

Nie ale mamy grilla, kiełbaski, karkówke i dupeczki. Czasem trafia się dobry alko i koks ;)

Siemanko cipeczki :hi:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bo niedawno zakupiłem b6 i chciał bym sobie przebieg spr. wiem że jak robił to jakiś mistrzu to nawet przez to się nie pokapuje ale kupiłem auto można powiedzieć od znajomego, który sprowadza auta i watpię żeby znalazł u nas na wiosce takiego majstersztyka, który nie pozostawił śladów :gwizdanie:

Opublikowano

Macie vag-a na spotach?

oniak ma :good: poznasz go bez trudu , czarne krótkie włosy , 3dniowy zarost i wzrok jakby miał wszystko i wszystkich w dópie :decayed:

:D :D

Opublikowano

Macie vag-a na spotach?

oniak ma :good: poznasz go bez trudu , czarne krótkie włosy , 3dniowy zarost i wzrok jakby miał wszystko i wszystkich w dópie :decayed:

:D :D

tylko od razu uprzedzam ze musisz z flaszeczka przyjechac...

Opublikowano

Ponoć można to sprawdzić, ale w 3 przypadkach na 10 kończy się to kompletnym padem kompa w aucie. Koszt naprawy w serwisie około 10 tysi. Także robisz to na własne ryzyko. Ale za drugą flaszeczke znajdzie się na spocie fachura, który zregeneruje kompa :naughty:

Opublikowano

NO jak? żeby spr przebieg pada komp? bez jaj :polew:

Opublikowano

NO jak? żeby spr przebieg pada komp? bez jaj :polew:

Bez jaj to nie tylko komp pada także nie ma w tym nic śmiesznego :decayed:

Opublikowano

ziomki :hi:

chyba sobie kpisz damski pantoflu :polew::kox:

Nie kpię robaku spod damskiego pantofla.

Gdybym witał się z Tobą to bym puścił bąka.. :kox::D

Opublikowano

ziomki :hi:

chyba sobie kpisz damski pantoflu :polew::kox:

Nie kpię robaku spod damskiego pantofla.

Gdybym witał się z Tobą to bym puścił bąka.. :kox::D

przed czy po powitaniu? :gwizdanie:

Opublikowano

NO jak? żeby spr przebieg pada komp? bez jaj :polew:

Bez jaj to nie tylko komp pada także nie ma w tym nic śmiesznego :decayed:

Spoko w arkadii jest zaprzyjaźniony kontakt więc jak padnie to się go podładuje :polew::decayed::kox:

Opublikowano

ziomki :hi:

chyba sobie kpisz damski pantoflu :polew::kox:

Nie kpię robaku spod damskiego pantofla.

Gdybym witał się z Tobą to bym puścił bąka.. :kox::D

przed czy po powitaniu? :gwizdanie:

Jako przywitanie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Nie kpię robaku spod damskiego pantofla.

jak ty mnie zobaczysz kiedyś pod pantoflem...to będzie to pantofel twojej żony :kox: :kox: :kox::decayed: :decayed: :decayed::kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

UWAGA CYCUCHY ! ! !

jest pomysł, żeby najbliższego spota zrobić na Modularnej www.rcw.waw.pl i pośmigać na gokartach :kox:

Kto chętny, niech pisze w wątku

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=123625.0

Jeżeli będzie nas więcej, to być może będzie rabat, albo jakieś sułwenirrrrry

Opublikowano

A tak poważnie teraz to mozna spr ten przebieg bez problemów?:)

Opublikowano

Tak , wystawiam zaoczna diagnozę za free , dodaj do tego co na zegarach 200 tyś.

Ufff , dobrze że nie 400 co ?

Opublikowano

no prosze oniak od kiedy Ty na łatwiznę idziesz każdemu przebieg sprawdzasz normalnie a teraz sie wahasz :gwizdanie:

Opublikowano

A wiesz k**wa , nie mogę już patrzeć na te łzy w oczach.

Opublikowano

Witam Wszystkich :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.