Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Pany gdzie jest jakis dobry wuklanizator zeby gumy wymienic, mokotow, ochota i nie bedzie krzyczal 150zl za 4szt :disgust:

słyszałem że Poziowy szybko zmienia gumy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Pany gdzie jest jakis dobry wuklanizator zeby gumy wymienic, mokotow, ochota i nie bedzie krzyczal 150zl za 4szt :disgust:

słyszałem że Poziowy szybko zmienia gumy :decayed:

Ja chodzę w jednej cały tydzień :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale to inna opcja - tutaj ja bym był właścicielem, a tylko użyczał samochód starszemu, który by zawarł ubezpieczenie.

a tak to nie wiem ale raczej wątpie bo zniżki sa chyba od właściciela pojazdu wyłącznie. To już chyba lepiej zarejestrować auta na ojca i zrobić tak jak my mamy w rodzinie. Przecież co za różnica, kto jest wpisany jako właściciel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pieknie, czerwony jest miodzio, a liczyles z ilu anglikow zlozony?? :decayed:

Z 0 - od nowości w PL :kox: biorę go od panny, która zmieniła sobie na A5 sportback i ten jej nie jest potrzebny :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorę go od panny, która zmieniła sobie na A5 sportback i ten jej nie jest potrzebny :kox:

czyli w środku wszystkie prztyczki i przełącznikczki podrapane tipsiorami :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drzwi i klamki :gwizdanie:

nie licze rozlanego lakieru do paznokci, dziury w podlodze od szpilek :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorę go od panny, która zmieniła sobie na A5 sportback i ten jej nie jest potrzebny :kox:

czyli w środku wszystkie prztyczki i przełącznikczki podrapane tipsiorami :gwizdanie:

a fotel kierowcy wali otwartą małżą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bajk, rejestruj fure na siebie i ojca - jako wspolwlasciciele. Ubezpieczysz taniej, zaoszczedzic pewnie majatek :gwizdanie:

ja tak mam od 4 lat i dzieki temu place smieszne kwoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drzwi i klamki :gwizdanie:

nie licze rozlanego lakieru do paznokci, dziury w podlodze od szpilek :wink4:

a Ty nie na akcji ratowniczej pod grójcem :decayed: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ilu lat masz prawo jazdy? Jak nie masz żadnych zniżek to mogę ci załatwić gdzieś około 30% zniżki w PTU, "legalnie"[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 13:37_________________________________________________

:doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1:

A mnie wszyscy chcieli za***ać na spocie, jak wspomniałem o gazie w eSie :bicz3: :bicz3:

Jak was nie stać na :PB98: to nie trzeba było sobie ku.rwa eS kupować :evil2: :evil2:

Co to się porobiło :no: :no: :wallbash: :wallbash: :bag: :bag:

PS. A tak wogóle to 2.7 BiT w przeciwieństwie kiepsko funkcjonuje z gazem panowie :gwizdanie: I nie chodzi o wydajność parowników, tylko o trwałość podzespołów.

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Kupcie se seicento i wstawcie gaz. Szkoda samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ilu lat masz prawo jazdy? Jak nie masz żadnych zniżek to mogę ci załatwić gdzieś około 30% zniżki w PTU

Od 9.. Zniżek też trochę się znajdzie - miałem na siebie poprzednie audi ponad 2 lata i 0 szkód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bajk, rejestruj fure na siebie i ojca - jako wspolwlasciciele. Ubezpieczysz taniej, zaoszczedzic pewnie majatek :gwizdanie:

ja tak mam od 4 lat i dzieki temu place smieszne kwoty

No właśnie nie chcę, żeby starszy był właścicielem, ponieważ chce warszawskie blachy.. Nie po to się po latach przemeldowałem, żeby znowu mieć rejestrację zaczynającą się na L :>[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 13:46_________________________________________________

miales prawko w wieku 16 lat ? :D

Ups, jednak przeliczyłem się - wydane w 2002

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajk współwłaściciel może być i z pipidówka dolnego, do rejestracji liczą się dane właściciela pojazdu.

Słyszałem też o opcji że na umowie kupna sprzedaży możesz zamieścił układ procentowy właścicieli w zależności od wkładu pieniężnego :wink4:

A ubezpieczyciel i tak weźmie zniżki atrakcyjniejsze do ciebie.

pzr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajk, siebie piszesz jako właściciela, a ojca jako współ.

Blachy masz W, a zniżki starszego.

jesteś pewny? :wink4: zadzwonię chyba zaraz do ubezpieczyciela jakiegoś i wybadam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany gdzie jest jakis dobry wuklanizator zeby gumy wymienic, mokotow, ochota i nie bedzie krzyczal 150zl za 4szt :disgust:

słyszałem że Poziowy szybko zmienia gumy :decayed:

Ja chodzę w jednej cały tydzień :decayed:

zimowej czy letniej :naughty:[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 14:48_________________________________________________

Bajk, siebie piszesz jako właściciela, a ojca jako współ.

Blachy masz W, a zniżki starszego.

jesteś pewny? :wink4: zadzwonię chyba zaraz do ubezpieczyciela jakiegoś i wybadam :decayed:

jak masz Karte Kredt. to w Liberty dostajesz 5 % zniżki za płatność via KK + kolejne 5% jak to karta Citibanku .... jakby co moja KK jest w Citi - więc kasa na konto a ja płace i masz taniej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...