Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany gdzie jest jakis dobry wuklanizator zeby gumy wymienic, mokotow, ochota i nie bedzie krzyczal 150zl za 4szt :disgust:

słyszałem że Poziowy szybko zmienia gumy :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany gdzie jest jakis dobry wuklanizator zeby gumy wymienic, mokotow, ochota i nie bedzie krzyczal 150zl za 4szt :disgust:

słyszałem że Poziowy szybko zmienia gumy :decayed:

Ja chodzę w jednej cały tydzień :decayed:

Opublikowano

No tak, ale to inna opcja - tutaj ja bym był właścicielem, a tylko użyczał samochód starszemu, który by zawarł ubezpieczenie.

a tak to nie wiem ale raczej wątpie bo zniżki sa chyba od właściciela pojazdu wyłącznie. To już chyba lepiej zarejestrować auta na ojca i zrobić tak jak my mamy w rodzinie. Przecież co za różnica, kto jest wpisany jako właściciel.

Opublikowano

no to pieknie, czerwony jest miodzio, a liczyles z ilu anglikow zlozony?? :decayed:

Z 0 - od nowości w PL :kox: biorę go od panny, która zmieniła sobie na A5 sportback i ten jej nie jest potrzebny :kox:

Opublikowano
  • Autor

biorę go od panny, która zmieniła sobie na A5 sportback i ten jej nie jest potrzebny :kox:

czyli w środku wszystkie prztyczki i przełącznikczki podrapane tipsiorami :gwizdanie:

Opublikowano

drzwi i klamki :gwizdanie:

nie licze rozlanego lakieru do paznokci, dziury w podlodze od szpilek :wink4:

Opublikowano

biorę go od panny, która zmieniła sobie na A5 sportback i ten jej nie jest potrzebny :kox:

czyli w środku wszystkie prztyczki i przełącznikczki podrapane tipsiorami :gwizdanie:

a fotel kierowcy wali otwartą małżą :D

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:decayed: :decayed:
Opublikowano

bajk, rejestruj fure na siebie i ojca - jako wspolwlasciciele. Ubezpieczysz taniej, zaoszczedzic pewnie majatek :gwizdanie:

ja tak mam od 4 lat i dzieki temu place smieszne kwoty

Opublikowano

drzwi i klamki :gwizdanie:

nie licze rozlanego lakieru do paznokci, dziury w podlodze od szpilek :wink4:

a Ty nie na akcji ratowniczej pod grójcem :decayed: ?

Opublikowano

Od ilu lat masz prawo jazdy? Jak nie masz żadnych zniżek to mogę ci załatwić gdzieś około 30% zniżki w PTU, "legalnie"[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 13:37_________________________________________________

:doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1:

A mnie wszyscy chcieli za***ać na spocie, jak wspomniałem o gazie w eSie :bicz3: :bicz3:

Jak was nie stać na :PB98: to nie trzeba było sobie ku.rwa eS kupować :evil2: :evil2:

Co to się porobiło :no: :no: :wallbash: :wallbash: :bag: :bag:

PS. A tak wogóle to 2.7 BiT w przeciwieństwie kiepsko funkcjonuje z gazem panowie :gwizdanie: I nie chodzi o wydajność parowników, tylko o trwałość podzespołów.

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Kupcie se seicento i wstawcie gaz. Szkoda samochodu.

Opublikowano

Od ilu lat masz prawo jazdy? Jak nie masz żadnych zniżek to mogę ci załatwić gdzieś około 30% zniżki w PTU

Od 9.. Zniżek też trochę się znajdzie - miałem na siebie poprzednie audi ponad 2 lata i 0 szkód.

Opublikowano

miales prawko w wieku 16 lat ? :D

Opublikowano

bajk, rejestruj fure na siebie i ojca - jako wspolwlasciciele. Ubezpieczysz taniej, zaoszczedzic pewnie majatek :gwizdanie:

ja tak mam od 4 lat i dzieki temu place smieszne kwoty

No właśnie nie chcę, żeby starszy był właścicielem, ponieważ chce warszawskie blachy.. Nie po to się po latach przemeldowałem, żeby znowu mieć rejestrację zaczynającą się na L :>[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 13:46_________________________________________________

miales prawko w wieku 16 lat ? :D

Ups, jednak przeliczyłem się - wydane w 2002

Opublikowano

Bajk współwłaściciel może być i z pipidówka dolnego, do rejestracji liczą się dane właściciela pojazdu.

Słyszałem też o opcji że na umowie kupna sprzedaży możesz zamieścił układ procentowy właścicieli w zależności od wkładu pieniężnego :wink4:

A ubezpieczyciel i tak weźmie zniżki atrakcyjniejsze do ciebie.

pzr

Opublikowano

Bajk, siebie piszesz jako właściciela, a ojca jako współ.

Blachy masz W, a zniżki starszego.

Opublikowano

Bajk, siebie piszesz jako właściciela, a ojca jako współ.

Blachy masz W, a zniżki starszego.

jesteś pewny? :wink4: zadzwonię chyba zaraz do ubezpieczyciela jakiegoś i wybadam :decayed:

Opublikowano

Pany gdzie jest jakis dobry wuklanizator zeby gumy wymienic, mokotow, ochota i nie bedzie krzyczal 150zl za 4szt :disgust:

słyszałem że Poziowy szybko zmienia gumy :decayed:

Ja chodzę w jednej cały tydzień :decayed:

zimowej czy letniej :naughty:[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 14:48_________________________________________________

Bajk, siebie piszesz jako właściciela, a ojca jako współ.

Blachy masz W, a zniżki starszego.

jesteś pewny? :wink4: zadzwonię chyba zaraz do ubezpieczyciela jakiegoś i wybadam :decayed:

jak masz Karte Kredt. to w Liberty dostajesz 5 % zniżki za płatność via KK + kolejne 5% jak to karta Citibanku .... jakby co moja KK jest w Citi - więc kasa na konto a ja płace i masz taniej :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.