Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

walić to! musimy dobić do 1000

Ostro :)

W takim razie witam wszystkich w tak uroczy spotowy dzień :D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ja witam wszystkich już popołudniu ;)

Opublikowano

Ostro :)

Moja droga, nie znasz warśiawskiego slangu chyba. Już dawno nie mówi sie "ostro". Zarzucono już nawet "grubo" i "dżezi"... teraz mówi się "szeroko" :)

Opublikowano

Ostro :)

Moja droga, nie znasz warśiawskiego slangu chyba. Już dawno nie mówi sie "ostro". Zarzucono już nawet "grubo" i "dżezi"... teraz mówi się "szeroko" :)

Teraz to mi pojechałeś. :polew: U mnie na wsi (nie mylic z WueSI) nadal mówi się "ostro" :tongue4:

Opublikowano

Teraz to mi pojechałeś. :polew: U mnie na wsi (nie mylic z WueSI) nadal mówi się "ostro" :tongue4:

Ty wieśniaro! :polew:

Opublikowano

Teraz to mi pojechałeś. :polew: U mnie na wsi (nie mylic z WueSI) nadal mówi się "ostro" :tongue4:

Ty wieśniaro! :polew:

moim skromnym zdaniem. dalej "jedzie" :gwizdanie:

Opublikowano

Dzień Dobry wszystkim.

Życzę miłego dnia.

Opublikowano

Dzień Dobry wszystkim.

Życzę miłego dnia.

i do zobaczenia wieczorkiem :naughty:

Opublikowano

mam nadziej że w końcu uda mi się dotrzeć bo nie byłem już chyba wieki

Opublikowano

Teraz to mi pojechałeś. :polew: U mnie na wsi (nie mylic z WueSI) nadal mówi się "ostro" :tongue4:

Ty wieśniaro! :polew:

moim skromnym zdaniem. dalej "jedzie" :gwizdanie:

Teraz to :foch: i Ty Krzyniu przeciwko mnie?

Opublikowano

Dawać, dawać!... 912.. jedziemy dalej!

Opublikowano

No to jak juz tak, wszyscy sie ladnie witaja to i ja....

Dzien dobry wszystkim........

I do zobaczenia na spociku..... :D

Opublikowano

Dobry.

Na spocie chyba nie będę - work. Banki sie kufffa połączyły :wallbash:

A tak BTW

SebMis mozesz mi zczytać numerek pompki centralnego zamka od siebie. Bo u mni jest taki, ze go nigdzie nie ma (a padła na śmieć) - coś mi się to podejrzane wydaje.

Dzięki

Opublikowano

mam nadziej że w końcu uda mi się dotrzeć bo nie byłem już chyba wieki

Ty jak dzisiaj nie będziesz to normalnie wypuszczę na forum to gorące ostrzeżenie, które już się wyrywa do Ciebie za te nieobecności na spotach :polew:

Opublikowano

Witam wszystkich. Prawda jest taka, ze jak Pozka nie ma w kraju to nasze forum milknie :P:P Nawet LukaszR zapada w zimowy sen z nostalgii :P

Bawcie sie fajnie na spocie :)

Buziaczki

Opublikowano

Witam wszystkich. Prawda jest taka, ze jak Pozka nie ma w kraju to nasze forum milknie :P:P Nawet LukaszR zapada w zimowy sen z nostalgii :P

Bawcie sie fajnie na spocie :)

Buziaczki

Hej podrywaczu, ;)

Co tam w wielkim świecie? Może uda mi sie jednak dostać tego laptopa z USA? Nikt nie zrezygnował?

Buźka

Opublikowano

Ostro :)

Moja droga, nie znasz warśiawskiego slangu chyba. Już dawno nie mówi sie "ostro". Zarzucono już nawet "grubo" i "dżezi"... teraz mówi się "szeroko" :)

ale żeby być "dżezi" trzeba mieć "BiKeje" :D

Opublikowano

a ja mam od piatku zapalenie zatok i nie będę na spocie :wallbash: a miałem taką ochotę wyrwać się z tych czterech ścian.

Pamiętam że chyba Trzeniu odgrażał sie że zawita dzisiaj na naszego spota :mysli:

Opublikowano

ale żeby być "dżezi" trzeba mieć "BiKeje" :D

Przecież napisałem, że się już nie mówi "dżezi" :bicz2:

Opublikowano

Witam wszystkich. Prawda jest taka, ze jak Pozka nie ma w kraju to nasze forum milknie :P:P Nawet LukaszR zapada w zimowy sen z nostalgii :P

Wyjechałeś i mi smutno bez Ciebie - jeszcze żebyś chociaż mi A4 zostawił pod opieką to bym zrozumiał, a tak to kicha :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.