Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie

Cos niedobrego sie dzieje u mnie z audica :(

wiem ze mam dziure gdzies w ukladzie dolotowym :\

na wskazniku od doladowania kiedys dzialal w zakresie -0.8 do +0.5 teraz -0.2 do +0.2

dodatkowo zauwazylem dzisiaj ze jak odpuszcze gaz po przyspieszaniu np na 3jce to mam efekt BLOWOFF'a tylko nie pssssyt a takie sporo nizsze i w miare dluge "gwizdniecie"

jak myslicie moze to byc cos powaznego (na zasadzie sprezarka sie konczy) czy mam w jakims wezu gumowym cos ? Droga to naprawa bedzie czy nie ? - jak myslicie ?

Pozdrawiam

Nie pier**l, my się tu na wsiowy potańc umawiamy :decayed:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To kiedu do nokautu? :polew::kox:

Spota może przeniesiemy na sobotę :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

Panowie

Cos niedobrego sie dzieje u mnie z audica :(

wiem ze mam dziure gdzies w ukladzie dolotowym :\

na wskazniku od doladowania kiedys dzialal w zakresie -0.8 do +0.5 teraz -0.2 do +0.2

dodatkowo zauwazylem dzisiaj ze jak odpuszcze gaz po przyspieszaniu np na 3jce to mam efekt BLOWOFF'a tylko nie pssssyt a takie sporo nizsze i w miare dluge "gwizdniecie"

jak myslicie moze to byc cos powaznego (na zasadzie sprezarka sie konczy) czy mam w jakims wezu gumowym cos ? Droga to naprawa bedzie czy nie ? - jak myslicie ?

Pozdrawiam

dziura w dolocie ziom

Opublikowano

Panowie

Cos niedobrego sie dzieje u mnie z audica :(

wiem ze mam dziure gdzies w ukladzie dolotowym :\

na wskazniku od doladowania kiedys dzialal w zakresie -0.8 do +0.5 teraz -0.2 do +0.2

dodatkowo zauwazylem dzisiaj ze jak odpuszcze gaz po przyspieszaniu np na 3jce to mam efekt BLOWOFF'a tylko nie pssssyt a takie sporo nizsze i w miare dluge "gwizdniecie"

jak myslicie moze to byc cos powaznego (na zasadzie sprezarka sie konczy) czy mam w jakims wezu gumowym cos ? Droga to naprawa bedzie czy nie ? - jak myslicie ?

Pozdrawiam

dziura w dolocie ziom

Poziu pierwsza diagnoza jaka u mnie postawiles ze DV do wymiany :naughty:

Opublikowano

Panowie

Cos niedobrego sie dzieje u mnie z audica :(

wiem ze mam dziure gdzies w ukladzie dolotowym :\

na wskazniku od doladowania kiedys dzialal w zakresie -0.8 do +0.5 teraz -0.2 do +0.2

dodatkowo zauwazylem dzisiaj ze jak odpuszcze gaz po przyspieszaniu np na 3jce to mam efekt BLOWOFF'a tylko nie pssssyt a takie sporo nizsze i w miare dluge "gwizdniecie"

jak myslicie moze to byc cos powaznego (na zasadzie sprezarka sie konczy) czy mam w jakims wezu gumowym cos ? Droga to naprawa bedzie czy nie ? - jak myslicie ?

Pozdrawiam

dziura w dolocie ziom

Poziu pierwsza diagnoza jaka u mnie postawiles ze DV do wymiany :naughty:

moro umiesz zrobić test szczelności ?

Opublikowano

nie umiem :( - jakies rady ?

Opublikowano

nie umiem :( - jakies rady ?

pierdzisz w dolot :gwizdanie:

Opublikowano

nie umiem :( - jakies rady ?

pierdzisz w dolot :gwizdanie:

:polew: :polew:

Opublikowano

nie umiem :( - jakies rady ?

proste

SomeIdiotBangedMyCarYesterday_1%5B1%5D-769172.jpg

Opublikowano

osz k**wa :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie umiem :( - jakies rady ?

proste

SomeIdiotBangedMyCarYesterday_1%5B1%5D-769172.jpg

o qur..wa nieźle się zabawiacie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

o qur..wa nieźle się zabawiacie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Każdy nowy przyjeżdżający na spota musi tak zrobić :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

nie umiem :( - jakies rady ?

pierdzisz w dolot :gwizdanie:

no nie wiem czy mam az takie cisnienie :D chyba ze wpadnisz i pomozesz ale wtedy moze skali zabraknac :P

Opublikowano

nie umiem :( - jakies rady ?

pierdzisz w dolot :gwizdanie:

no nie wiem czy mam az takie cisnienie :D chyba ze wpadnisz i pomozesz ale wtedy moze skali zabraknac :P

zjemy grochówke i bigos i mozemy walczyc :kox:

ale obawiam sie ze wtedy wirnik dmuchawy wydechem wyleci :decayed:

Opublikowano

MASAKRA TEN FILMIK...ROZPIERDOLIŁO MNIE

obejrzyj pozostale zwiastuny, widzialem jakis czas temu :wink4:

Opublikowano

ale tak serio ktos mi powie jak sprawdzic szczelnosc dolotu ?

Opublikowano

ale tak serio ktos mi powie jak sprawdzic szczelnosc dolotu ?

zdejmij wszystkie rurki dolotu i sprawdz dokladnie czy nie sa gdzies dziurawe, pozniej pozostaje kompresor i sprawdzenie SMICa

Opublikowano

Masakra jak ja pier**le :blink::shocked:

Ta Panna z dzieckiem, mężem i akcją gdzie tańczy z gołym beretem i chłopaki w kaszkietówkach macają ją po pipie to już patologia na ostro.

Opublikowano

stary...czegoś takiego to nawet w sogo nie ma...

kuoooorva

Opublikowano

stary...czegoś takiego to nawet w sogo nie ma...

kuoooorva

Ty no jak laska za taniec bierze 200 zł i podejrzewam, że jej pracodawca w głębokim poważaniu czy jeden, a może dziesięciu tych obszczymurów włoży jej palca w pipę :shocked: Mógłby przynajmniej postawic barierki, ale kogo to obchodzi.. laski robią za mięso armatnie i pewnie po występie ciągną sztyce za lekki hajs w loży VIP ( czytaj klita nad sceną :decayed: ).

Laska powinna schowac się pod kołdrę ze wstydu i nakryc pięcioma poduszkami, a nie udzielac wywiadu w TV :shocked:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.