Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja bym planowal do 200 - 210 KM

autem nie paluje jestem z tych bardziej niedzielnych kierowcow :)

a zapas zawsze sie przydaje

co do hebli to napewno :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To nie są chiniory za takie pięniądze??

Opublikowano

To nie są chiniory za takie pięniądze??

ja za garreta dalem cos ok 1500

Opublikowano

no tak

FMIC + turbo + robocizna + Chip i cena robi sie pomalu zaporowa :(

cos mi sie wydaje ze zrobie Turbo + chip

na te 180 KM

a pozniej jak zostanie troche drobnych moze zainwestuje dalej bo powiem ze nie mam czym jezdzic a kasiory jest malutko :(

Opublikowano

a nie lepiej wziac turbo od moskala?? gwarancja i ori?? samo k04 nic ci nie da

Opublikowano

musze przemyslec sprawe pare dni :)

Opublikowano

musze przemyslec sprawe pare dni :)

kupno samego turbo nic ci nie da oprocz tego ze bedzie. trzeba jeszcze troche gratow wsadzic zeby mialo to rece i nogi co wiaze sie z kosztami dodatkowymi. wsadzisz turbo to jeszcze FMIC, TIP, DP plus soft. ja na twoim miejscu jak nie masz w planach wiekszych modow to bym sie nie pchal w K04

Opublikowano

To nie są chiniory za takie pięniądze??

ja za garreta dalem cos ok 1500

A ja 3300, tyle,że do 3.0 diesla
Opublikowano

To nie są chiniory za takie pięniądze??

ja za garreta dalem cos ok 1500

A ja 3300, tyle,że do 3.0 diesla

beemwju :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 18:46_________________________________________________

musze przemyslec sprawe pare dni :)

kupno samego turbo nic ci nie da oprocz tego ze bedzie. trzeba jeszcze troche gratow wsadzic zeby mialo to rece i nogi co wiaze sie z kosztami dodatkowymi. wsadzisz turbo to jeszcze FMIC, TIP, DP plus soft. ja na twoim miejscu jak nie masz w planach wiekszych modow to bym sie nie pchal w K04

amen

Opublikowano

a nie lepiej wziac turbo od moskala?? gwarancja i ori?? samo k04 nic ci nie da

No i po przespaniu sie z myslami to chyba bedzie najlepsze (i puki co jedyne) wyjscie z sytuacji.

pozbieram kaski i zrobie podniesienie mocy raz a pozadnie :)

dzieki panowie za dobre rady

Opublikowano

a nie lepiej wziac turbo od moskala?? gwarancja i ori?? samo k04 nic ci nie da

No i po przespaniu sie z myslami to chyba bedzie najlepsze (i puki co jedyne) wyjscie z sytuacji.

pozbieram kaski i zrobie podniesienie mocy raz a pozadnie :)

dzieki panowie za dobre rady

nie ma sprawy, ciesze się że mogliśmy Ci pomóc

:)

Opublikowano

a nie lepiej wziac turbo od moskala?? gwarancja i ori?? samo k04 nic ci nie da

No i po przespaniu sie z myslami to chyba bedzie najlepsze (i puki co jedyne) wyjscie z sytuacji.

pozbieram kaski i zrobie podniesienie mocy raz a pozadnie :)

dzieki panowie za dobre rady

na jaki adres fakture wyslac?

Opublikowano

na jaki adres fakture wyslac?

[email protected]

nie nie, zadzwonić pod numer 566108100

Opublikowano

siemka,

zanabyłem dzisiaj po długich poszukiwaniach allroada :)

http://sebmis.com/audi/allroad.jpg

Opublikowano

Gratki :)

2.5 czy 2.7 ?

Opublikowano

siemka,

zanabyłem dzisiaj po długich poszukiwaniach allroada :)

http://sebmis.com/audi/allroad.jpg

gratki,tylko cos sie malo rozpisales :wink4:

Opublikowano

2.5 już miałem, to znaczy jeszcze mam :decayed:

oczywiście 2.7

TIP, 2003,

wypas średni:

dołożony RNS-D (chyba ten starszy), alcantara/skóra, listwy szare :) nie ludwik 16 :decayed:

roletki na tylnych szybkach, lusterka samościemniające, ogólnie chyba z dobrą historią, ale się zobaczy :)

Opublikowano

2.5 już miałem, to znaczy jeszcze mam :decayed:

oczywiście 2.7

ladnie ladnie :good:

masz jeszcze jakies foty??

Opublikowano

mam ale nic szczególnego zrobiłem wieczorem pstrykopstrykiem na szybko, jak wracałem po transakcji natknąłem się na oniaka, który spękał bo myślał że to pały :decayed:

a ja się toczyłem jak zawalidroga, bo pierwszy raz tipem jechałem, poza tym żona na ogonie z dzieciakami to więcej w lusterko patrzyłem niż do przodu :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.