Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Strzelam w ciemno ze to wymysł Angel :polew: i wiekszośc ulega jej urokowi i bije posty :polew:

To nie ja..... :no::D

A no to zwracam honor słonko :wink4:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jeden z tych co da taki pomys to...siedzi i za***rdala na PS3 a nie bzdetne posty nabija :polew:

No wiecie.....czasem z rana sie pokaze i powie Dzien Dobry....... :D

Opublikowano

OOO k...a :shocked: :shocked: :shocked: koles co wymiata po sniegu :polew:

Opublikowano

OOO k...a :shocked: :shocked: :shocked: koles co wymiata po sniegu :polew:

:quattro:
Opublikowano

Brynia nikt już nie śpi..ja od rana w robocie :kox: reszta się ściga na broniszach :foch:

Opublikowano

Jak to nikt nie spi.......ja dopiero wstalam.... :D

Dzien Dobry wszystkim.....!

Opublikowano

bry wszystkim ;)

Opublikowano

Ja od 5-tej na nogach - wrocilem z T-nowa.

Jakie scigaja??? :shocked:

CZemu kurna sie nie mowi o takich eventach :disgust:

Opublikowano

Jak to nikt nie spi.......ja dopiero wstalam.... :D

Dzien Dobry wszystkim.....!

Angel Ty śpiochu :P

Dzien dobry wszystkim :hi:

Opublikowano

http://www.joemonster.org/filmy/6157/Prawdziwy-wiejski-drift

Norrrrrrrrrrrrmalnie wymiękłem :polew:

Oniak, nawet Twoja bryka powinna zrobić :notworthy:

:bicz: Witoldzie nie czytasz poscików :bicz3:, kilka stron wcześniej wklejałem :cool:
Opublikowano

No Angela witam w klubie ja tez kolo 11 sie zerwalem ale w Kosciele tez juz bylem tylko czemu jest tak zimno :mysli:

Opublikowano

-3 to zimno ? :) luk na zime trzeba złapać troche ciała i od razu cieplej się robi..

Opublikowano

No Angela witam w klubie ja tez kolo 11 sie zerwalem ale w Kosciele tez juz bylem tylko czemu jest tak zimno :mysli:

hihi.....widze,ze nie tylko ja dzis pospalam..... :D

Zimno strasznie...wrrr....pada u was snieg?....bo u mnie cos tam pruszy..... :tongue4:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2007, 13:16

_________________________________________________

Angel Ty śpiochu tongue

Skarbie jaki spiochu..... :bicz3: :D raz mi sie zdarzylo i od razu spioch..... :polew:

Opublikowano

Bry :hi:

Chciałbym wpaść na wtorkowego spota i bede potrzebował osoby ktora sprawdzi mi coś tam VAGiem ? Bedzie taka mozliwość ? :decayed:

Opublikowano

Bry :hi:

Opublikowano

Bry :hi:

Chciałbym wpaść na wtorkowego spota i bede potrzebował osoby ktora sprawdzi mi coś tam VAGiem ? Bedzie taka mozliwość ? :decayed:

we wtorek jest kolacja wigilijna a4 Team a nie VAGowanie :decayed:
Opublikowano

we wtorek jest kolacja wigilijna a4 Team a nie VAGowanie :decayed:

Cieszę się, że to napisałeś Adaś :tongue4::wink4:

P.S. Ale chyba kolacja to po spocie, a nie w trakcie ??? :>

Opublikowano

http://www.joemonster.org/filmy/6157/Prawdziwy-wiejski-drift

Norrrrrrrrrrrrmalnie wymiękłem :polew:

Oniak, nawet Twoja bryka powinna zrobić :notworthy:

:bicz: Witoldzie nie czytasz poscików :bicz3:, kilka stron wcześniej wklejałem :cool:

:embarrassed::no:

Opublikowano

Pewnie ż

we wtorek jest kolacja wigilijna a4 Team a nie VAGowanie :decayed:

Cieszę się, że to napisałeś Adaś :tongue4::wink4:

P.S. Ale chyba kolacja to po spocie, a nie w trakcie ??? :>

pewnie że w trakcje, rozłożymy obrósik na masce i będziemy wcinać coś :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.