Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Murzyn, moge i nawet mam ;) Ale jakos powoli chyba sie dokopie ;) Jak nie dzis to jutro ;) Ale bede zaraz po nocce :/ Wiec moze byc ciezko z chwytaniem :P

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak sie polapiesz z hamowaniem bajery przez matrixa19 to bedziesz dzik :lol:

Opublikowano

e chopoki a ło co chodzi z tym DZIKIEM ?? :)

skojarzyłem, że wzięło się po zlocie ale jakiś konkret może?? :mrgreen:

Opublikowano

witam Panowie, mam pytanko, czy macie jakiegoś znajomego taksiarza, chodzi mi o to ze żona w piątek bedzie w Warszawie i potrzebna jest taka zeby się dostała z lotniska do ambasady japońskiej i z powrotem, a i dobrze by było jakby kierowca coś po angielsku rozumiał, jakby co to prosze o kontakt na PW albo o tel 607528167, thx

Opublikowano

Poziek co do Dzika to wytlumaczyc ci to moze tylko nasz adamooo

Opublikowano

jakby co to włąśnei wychodzę na lody :cool:

ono też będzie - łakomczuchów zapraszam :!:

dopiero wróciłem z lansu rowerkowego 20:50 :mrgreen:

a na lodach byli:

Moja Karolinka

adamoo

ono

T-żółw

:razz:

Opublikowano

A mnie nie bylo :sad: bo jestem w innym powiecie :roll:

Opublikowano

a ja dzisiaj czas z rodzina :roll: :lol: :???:

pozdrawiam wszystkich

Opublikowano

no ja też ze swoją rodziną + rodzinką klubową + znajomi, wszystkich zadowoliłem :mrgreen: :cool:

Opublikowano
no ja też ze swoją rodziną + rodzinką klubową + znajomi, wszystkich zadowoliłem :mrgreen: :cool:

:razz: eh .. młody jestes i masz duzo werwy z tym zadawalaniem

Opublikowano

Panowie ale jutro to mysle czas znajdziecie dla rodziny klubowej :mrgreen:

Opublikowano

pewnie tak bracie:)

Opublikowano

Ja jutro tez wkońcu napewno jestem :)

Opublikowano

O widze ze szykuje sie pierwszy lisc jutro :lol:

Opublikowano

dla mnie czy bartte:)??

PS. Obronie Cie bartte przed lukasem23 - bo moze wpasc w szał.....

Opublikowano

ja to jestem spokojny przeciez mnie znacie :oops: malo pije i takie tam no ale jak Żółw wpadnie w szał to .... :mrgreen:

Opublikowano

hehe jak ktoś nie przyjdzie z prezentami i przeprosinami to liście się posypią :mrgreen: nie ma to tamto..Wszyscy wpadną w szał :mad: :mad: :mad: oj będzie się działo..szkoda że mnie nie będzie :oops: :mrgreen:

Opublikowano

adamooo ja to czekam na twoj 'znak' jak go nie bedzie to wiesz moge nie zapanowac nad tlumem ludziow ktorzy byli na zlocie wpadna do Ciebie i zrobia szał :lol:

Opublikowano

Ojjj widzę że przechlapałem sobie :(

No ale jak z krówką wpadnę to pewnie jakoś po starej znajomości mi wybaczycie :)

Wrazie co żona mnie obroni :D wkońcu to Ona uparła się by do tych szwabów jechać :(

Opublikowano

Panowie i panie temat koszulek co wy na to zebysmy przyoszczedzili troche na kosztach oraz na zdrowiu naszego Murzynka i złożyli dla warszawiakow jedno zamowienie zawsze bylo by taniej na wysylce i mniej zabawy kazdy by na spocie sobie odebral :?: ps. z Murzyn sam mial nam tak proponowac ale bylem pierwszy z zapytaniem :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.