Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Byle nie dołem :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Byle nie dołem :kox:

a grypa żołądkowa panuje :polew: :polew:

Opublikowano

Byle nie dołem :kox:

musialby byc na czarnym ladzie :D

Opublikowano

Gdyby ktos chcial kiedys sprawdzic/ustawic geometrie to polecam ten zaklad

http://www.zumi.pl/2062032,Okregowa_Stacja_Pojazdow_Auto_Dukat,Milanowek,firma.html

za sprawdzenie geometrii dzisiaj powiedzieli, uwaga 20zl :shocked:

chlopaki maja laserowy sprzet i nie musza niczego zakladac na kola, wpisuja tylko dane auta a czujniki same przeswietlaja samochod, trwa to 15 min

o taki

http://autodukat.com.pl/

za ustawienie 40zl :gwizdanie:

Oj naczytałem się ostatnio o geometrii na wielowachaczu ... masakra ... polecam temat na vv

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=665086#post665086

Polecam cały temat bo do ustawienia zbieżności/geometrii potrzeba wiedzy i sprzętu ..

Ogólnie ustawia się zbieżność, krzywą zbieżności i coś tam jeszcze :kwasny:

Opublikowano

Gdyby ktos chcial kiedys sprawdzic/ustawic geometrie to polecam ten zaklad

http://www.zumi.pl/2062032,Okregowa_Stacja_Pojazdow_Auto_Dukat,Milanowek,firma.html

za sprawdzenie geometrii dzisiaj powiedzieli, uwaga 20zl :shocked:

chlopaki maja laserowy sprzet i nie musza niczego zakladac na kola, wpisuja tylko dane auta a czujniki same przeswietlaja samochod, trwa to 15 min

o taki

http://autodukat.com.pl/

za ustawienie 40zl :gwizdanie:

Oj naczytałem się ostatnio o geometrii na wielowachaczu ... masakra ... polecam temat na vv

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=665086#post665086

Polecam cały temat bo do ustawienia zbieżności/geometrii potrzeba wiedzy i sprzętu ..

Ogólnie ustawia się zbieżność, krzywą zbieżności i coś tam jeszcze :kwasny:

Bez głowy ani rusz, nawet z najlepszym sprzętem.

Kiedyś chcieli mi tylną belkę przestawiać, bo nie mogli zbierzności ustawić.

Pojechałem do starego wygi, założył żarówki na koła, dłuuuugi centymetr przed autem i ... jeździ prosto, nie ściąga, nie tnie opon. I belka tylna dalej na swoim miejscu :decayed:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

jaki brutalny ten reksio :polew: :polew: swoja droga ciekawe co sie z tych jajek wykluje moze jakies male bmw :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Muszę Cię zmartwić edmondo ale w naszych autach od tego zaczyna się ustawianie zbieżności .. przeczytaj ten artykuł z linka który załączyłem :kwasny:

Opublikowano

A wie ktos gdzie porzadnie ustawia zbieznosc w Wawie ?

Opublikowano

A wie ktos gdzie porzadnie ustawia zbieznosc w Wawie ?

Przasnyska :kox:

Opublikowano

tam robilem po swapie :gwizdanie:

Opublikowano

Ja też tam pojadę ale wcześniej wypytam czy wszystkie "kąty" obsługują :naughty::decayed:, na pewno są rzetelni w robocie, nie chcieli mi robić zbieżności ze względu na luzy wahacza.

Opublikowano

tylko niestety sa drodzy.

ja placilem chyba 150 za geometrie/zbieznosc, albo nawet 200 :thumbdown:

Opublikowano

A wie ktos gdzie porzadnie ustawia zbieznosc w Wawie ?

ja w poprzednio robilem tutaj

http://www.szybkiserwis.pl/

Opublikowano

Gdyby ktos chcial kiedys sprawdzic/ustawic geometrie to polecam ten zaklad

http://www.zumi.pl/2062032,Okregowa_Stacja_Pojazdow_Auto_Dukat,Milanowek,firma.html

za sprawdzenie geometrii dzisiaj powiedzieli, uwaga 20zl :shocked:

chlopaki maja laserowy sprzet i nie musza niczego zakladac na kola, wpisuja tylko dane auta a czujniki same przeswietlaja samochod, trwa to 15 min

o taki

http://autodukat.com.pl/

za ustawienie 40zl :gwizdanie:

Widziałem dzisiaj ten zakład w Pruszkowie. Kolejka....

W ogole to :hi: po całym dniu.

Opublikowano

pochwa pedzie :hi:

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.