Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spoko, tylko wrzuć tutaj numer fona żeby każdy go sobie zapisał

do mnie chcesz nr??? :mysli:

A potem ustaw sobie powitanie na skrzynce .. coś na przykład jak "Agencja towarzyska w czym mogę Ci pomóc" :naughty::decayed::kox:

uważam że tylko autor (czyli ty ) masz prawo do takiego powitania :good:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No tak, coś jeszcze ? :naughty: Może klatę piwa ? :kox:

Ty lepiej góralowi żadnego alkoholu nie proponuj :decayed: w szczególe jak jest z kolegami z nowoursynowskiej

Opublikowano

No tak, coś jeszcze ? :naughty: Może klatę piwa ? :kox:

Ty lepiej góralowi żadnego alkoholu nie proponuj :decayed: w szczególe jak jest z kolegami z nowoursynowskiej

kilo prądu u mnie gratis :kox: :kox:

ale jak już tankować w dobrym towarzystwie to do pełna :good: :good: :decayed: :decayed:

Opublikowano

ale jak już tankować w dobrym towarzystwie to do pełna :good: :good: :decayed: :decayed:

Tylko u ludzi jak w samochodach są duże i mniejsze zbiorniki na paliwo, ty akurat jesteś cysterną w tym przypadku :>

Opublikowano

ale jak już tankować w dobrym towarzystwie to do pełna :good: :good: :decayed: :decayed:

Tylko u ludzi jak w samochodach są duże i mniejsze zbiorniki na paliwo, ty akurat jesteś cysterną w tym przypadku :>

no powiedzmy że mam większy przepał :kox: :kox: :polew: :polew:

Opublikowano

Siemanko cipeczki :hi:

Tak na szybko pytanie. Gdzie dostane w rozsądnej cenie wkłady do lusterek do B6 podgrzewane i ściemniane? Jak u Toma to dajcie numer.

Opublikowano

musisz kupic poprostu szkla, albo ASO, albo allegro.

Opublikowano

o ile podgrzewane to no problem to podgrzewane i ściemniane kupowałem w ASO za coś ~ 1000 zł :shocked:

Opublikowano

Zima zaskoczyła szkopów.. 7 godzin jazdy i przebyte 170 Km :decayed:

Opublikowano

Wróbel by go nauczył trzymać kierownice :gwizdanie:

Opublikowano

co to za baran :polew: :polew: lusterko urwane nie mozemy dalej jechac :polew: :polew: niech sie cieszy ze to nie dzik bo wtedy nie tylko lusterko by odpadlo :gwizdanie:

Opublikowano

Lataliśmy pod M1 , jest koxik :kox: Kolo latał dostawczakiem , ale najlepszy był samobójca w poldonie :polew:

Opublikowano

gosc z kontenera dawal rade ale poldek mistrz driftu :good:

Opublikowano

We wtorek w Jankach przy Ikea też poldolot śmigał :good: może to ten sam :naughty:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 01:14_________________________________________________Potrzebuje ustawić zbieżność w moim traktorze , najlepiej sobota po 16-tej - będzie w W-wie coś o tej porze otwarte i żeby goście ogarniali temat .

Podpowie Ktoś :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
:siema::kawa:
Opublikowano

We wtorek w Jankach przy Ikea też poldolot śmigał :good: może to ten sam :naughty:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 01:14_________________________________________________Potrzebuje ustawić zbieżność w moim traktorze , najlepiej sobota po 16-tej - będzie w W-wie coś o tej porze otwarte i żeby goście ogarniali temat .

Podpowie Ktoś :gwizdanie:

PIXI przeciez pisalem ostatnio gdzie ci dobrze zrobia :naughty:

Siema :hi:

Opublikowano

Siemanko cipeczki :hi:

Tak na szybko pytanie. Gdzie dostane w rozsądnej cenie wkłady do lusterek do B6 podgrzewane i ściemniane? Jak u Toma to dajcie numer.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=173392.0

Opublikowano

kórwa , prawy przegub mi "terkocze" :kwasny:

Opublikowano

Siemka :hi:

Z tymi przegubami to się pociąć można ... na jednym zeszła mi manżeta i zaczął strzelać wymieniłem cały przegub teraz drugi terkocze :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

kórwa , prawy przegub mi "terkocze" :kwasny:

mnie też, od 2 lat, tylko zimą :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.