Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Malik tak jak pisza cieple powietrze ewentualnie cieply plyn moze byc mocz :D

ja to najgorzej mialem jeszcze w starej A4 jak mi ten metalowy dzyndzelek zamarzal od otwierania klapy bagaznika :rant:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzyndzelek zamarzal od otwierania klapy bagaznika

Wlasnie Lukas mam to samo z klapa. Proadziles cos na to? Do poki jest caly czas -coś to jest spoko ale jak sa wachania +/- to mi sie woda zbiera a potem przymarza. Wlamywanie sie przez fotele do bagaznika moze byc do momentu pierwszej wymiany kola :D

Opublikowano

Malik tak jak pisza cieple powietrze ewentualnie cieply plyn moze byc mocz :D

Dobra, to zaczynam pić kawe za kawą a za godzinę idę na parking :) Tylko żeby mnie policja nie zwinęła za obszczywanie aut.

Opublikowano

Malik tak jak pisza cieple powietrze ewentualnie cieply plyn moze byc mocz :D

Dobra, to zaczynam pić kawe za kawą a za godzinę idę na parking :) Tylko żeby mnie policja nie zwinęła za obszczywanie aut.

Lecę w to woerzyć.

Prędzej sobie ... niż na własne nalejesz :polew:

Cemu nie kupisz odmrażacza do szyb i nie spryskasz wszystkiego dookoła?

Opublikowano

Cemu nie kupisz odmrażacza do szyb i nie spryskasz wszystkiego dookoła?

Jeszce dostanie wysypki, albo coś... :polew:

Opublikowano
Wlasnie Lukas mam to samo z klapa. Proadziles cos na to?

oczywiscie ze poradzilem sobie z tym problemem rozwiazanie bylo prostrze niz myslalem wystarczylo zmienic samochod :D teraz juz mi nic nie zamarza :decayed:

Opublikowano

oczywiscie ze poradzilem sobie z tym problemem rozwiazanie bylo prostrze niz myslalem wystarczylo zmienic samochod :D teraz juz mi nic nie zamarza :decayed:

W traktorze tego problemu nie ma :D

Opublikowano

adaho to ty z Tarchomina jezdzisz ? sąsiedzie a z jakiej ulicy ?

woow .. z Picassa ..witam sąsiada [br]Dopisany: 03 Styczeń 2008, 11:09 _________________________________________________a może jakiś spocik noworoczny ... przez te święta i sylwestra wyleciały nam z grafika dwa wtorki

moze jutro ?

Opublikowano

moze jutro ?

:thumbup: Mnie tam pasuje .. we wtorek mam komisje wojskową w LBN i sie nie wyrobie .. a poźniej powiedzą , że był raz zVagował sie i juz go nie widac :polew:

Opublikowano

mnie też jutro pasi.. jak reszta??

Opublikowano

mi niestety nie, dopiero wtorek

Opublikowano

jacy wy niecierpliwi :) poczekajcie do wtorku :P no chyba, że jakieś wyjście na piwko jutro to ja oczywiście się pisze :drunk::kox:

Opublikowano

ja dopiero na wtorek sie ustawie wczesniej nie ma jak

Opublikowano

Wtorek, nie kombinujta :)

Opublikowano

Browara nie zrobimy jutro ?? :kox: Cipeńki moje?? :tongue4:;):wink4::decayed::naughty:

Opublikowano

Wtorek, nie kombinujta :)

:mysli:

Tak poza tym- Jest ktoś tu kto robi stronki www , wizytówki , loga itp ? Flyer ty coś miałeś kiedyś w podpisie ? :mysli:

Opublikowano

Wtorek, nie kombinujta :)

:mysli:

Tak poza tym- Jest ktoś tu kto robi stronki www , wizytówki , loga itp ? Flyer ty coś miałeś kiedyś w podpisie ? :mysli:

Ja mogę coś załatwić, mam takiego pracownika.

Opublikowano

Wypraszam sobie... ja nie robie stronek :cool:

Opublikowano

Wypraszam sobie... ja nie robie stronek :cool:

To juz nie wiem :przebiegly:, u kogoś w podpisie był link do portfolio :decayed:[br]Dopisany: Styczeń 03, 2008, 04:26:19 _________________________________________________

Ja mogę coś załatwić, mam takiego pracownika.

A nie wiesz czy to droga rzecz ? Taka prosta strona z paroma bajerami :decayed:

Opublikowano

U mnie byl.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.