Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

...

Moze jakiś NOWY klubowicz sie pojawi :roll:

postaram się trafić chociaż na chwilkę :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nawet na 15 minut jakos to ci wytlumaczymy a trafic to spokojnie niedaleko petli autobusowej 4-5 alejka jak zobaczysz grupe A4 wal smialo

Opublikowano

A mnie dziś nie będzie :(, już wiem że nie wyjdę z pracy przed 22 :(.

No chyba że posiedzicie dłużej lub pojedziecie do Adamo to wtedy naturlanie wpadam :)

Łukasz lub Ono dajcie mi proszę mesa jak bedziecie opuszczać Torwar bym wrazie co nie jechał na próżno

Opublikowano

Oki postaram sie nie zapomniec no chyba ze wpadne w "szau" :mrgreen:

Opublikowano

Tomboyowski bedziesz???

Opublikowano

Tomboy mowil ze bedzie dzisiaj gadalem :wink:

Opublikowano
Tomboy mowil ze bedzie dzisiaj gadalem :wink:
Wiem,wiem juz mi odpisal na GG
Opublikowano

Jestem z oklic warszawy chciałbym wpasc dowas na spocik jak bendziecie go organizować tylko skontaktował by sie ktos zemna jaoś wczesnie ja bardzo hcetnie zakumpluje sie z jakimis fanami audi troche bysmy pogdali i wsumie powinnismy trzymac sie razem wokncu to <<<A4>>>>>

To muj numer gg jak bendziecie cos organizowac to dajcie chalo 7492425 i muj mejl [email protected]

Pozdrawiam <<<<CZARNY>>>>>

Opublikowano

..........................................

................................................

....................................................

a na koniec "Pohamuj bajerę śmierdząca gówniaro".

Tekst tego tygodnia - więc złote usta dla Adamooo

Opublikowano
To muj numer gg jak bendziecie cos organizowac to dajcie chalo 7492425 i muj mejl

Tu nie ma co uzgadniac spoty sa co wtorek o 19 na torwarze zapraszamy :wink:

Opublikowano

No to teraz lista obecności :twisted:

lukas23

platiniumm - miło ze nowi sie pokazuja

T-żółw

ono

Tomboy

SebMis - Kolejny nowy spotowicz

Norbi

adamooo

bartte

i jedna pani ktora nie wiedziala co sie stało z jej B6 :lol: i na koniec kazali jej hamowac bajere :lol:

Opublikowano

qzwa znowu spora ekipa a ja poza warszawą :evil:

Opublikowano

fotki są ze spota?? :)

Adamoo odezwij się do wujka Pozia

Bartek co z wykresem ??:):P

Opublikowano

Fotki beda jak znajde chwile

A pani to byla niezla dobrze ze nie urodzila z wrazenia jak jej B6 odjezdza :shock:

Opublikowano

Poziek chyba fotkę zrobię poprostu bo ciągel do skanera nie mogę znaleźć doiścia .

Wrzucę fotkę dziś pod wieczór :)

Opublikowano

dajcie jakąś szerszą relację z oględzin auta tej pani

Opublikowano

koledzy chętnie bym do Was wapdł kiedyś na małe porównanko bryczek.Widzę że jest Was kilku z 1.8T na naszych spocikach nie miałem jeszcze okazji poznać nikogo z tym samym sercem :sad:

[ Dodano: 2006-08-09, 10:50 ]

Szkoda że mam do Was 320km bo zawsze to jest jakaś przeszkoda ( choć nie do przeskoczenia :grin: ) - a Warszawke miło wspominam bo spędziłem 12miesięcy w stolicy służąc w armii na ul.Hynka 2 ( KRWP ) :grin:

[ Dodano: 2006-08-09, 10:53 ]

a tak przy okazji może znacie jakieś tanie miejsca noclegowe ( nie koniecznie w centrum )to może wpadne na jakiś wekendzik

Opublikowano
dajcie jakąś szerszą relację z oględzin auta tej pani

Autko optycznie miało kilka niedociagniec jakas lampa zle zalozona poobdzierane przełaczniki odpryski w stalych elementach B6 czyli wycieraczki i słupki ale to wszystko da sie naprawic co do silnika to potestach przeprowadzonych przez tomboya Norbiego i adamooo to to auto nie jedzie tak jak powinno na koniec to zakoncze słowami tomboya "fajny ma pani kolorek auta" :lol:

Opublikowano

a ta pani to nasz klubowicz czy moze tylko przelotem zawitala bo zobaczyla grupe ladnych a4

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.