Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dostałem bana

Lepiej nie, każde forum swoje maskotki musi mieć :kox:

Nawet nie będę próbował konkurować z Tobą. Sprowadzisz mnie do swojego poziomu i zniszczysz doświadczeniem :decayed:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 13:48_________________________________________________Polecam Saaba (Poziek nie komentuj, nim się za łatwo jak dla Ciebie jeździ) :)

http://allegro.pl/show_item.php?item=1372313551

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

painta widzę masz opanowanego do perfekcji :decayed:

Opublikowano

http://www.grupaimage.pl/?s=prd&i=informacja&id=17904 -- :wink4:

To, że ciągle nie ma rozporządzeń określających znak strefy ruchu oznacza, że straż miejska i policja nie mogą jednak karać za inne wykroczenia na drogach wewnętrznych. Przykładowo może wystawić mandat za parkowanie na zakazie postoju czy zatrzymywania się. Nie można jednak karać kierowcę za jazdę bez włączonych świateł czy rozmowę przez telefon komórkowy w trakcie prowadzenia auta. Po wprowadzeniu przepisów dotyczących znaków strefa ruchu, w miejscach, gdzie strefy powstaną, będą kary za wszystkie przewinienia – od złego parkowania po zbyt szybką jazdę.

W Ministerstwie Infrastruktury dopiero teraz dobiegają końca prace nad dwoma rozporządzeniami. Jeden z projektów rozporządzeń określa wzór znaku drogowego oznaczającego wjazd do strefy ruchu i wyjazd z niej. Projekt drugiego rozporządzenia przewiduje zasady stawiania takich znaków na drogach wewnętrznych. Nie wiadomo, kiedy one wejdą w życie.

– Obecnie kończy się nanoszenie poprawek na projekty zmian dwóch rozporządzeń. Trafią teraz one do konsultacji międzyresortowych – mówi Jakub Dąbrowski z Ministerstwa Infrastruktury.

Nie wiadomo jednak, kiedy dokładnie zakończą się prace nad projektami rozporządzeń w sprawie znaków drogowych.

~ gazeta.pl

** na mój gust dotyczy to również parkingów pod centrami.

Opublikowano

painta widzę masz opanowanego do perfekcji :decayed:

Starałem się ;)

Opublikowano

Sprowadzisz mnie do swojego poziomu

Dla ciebie to są wyżyny, na które nigdy się nie wdrapiesz... :naughty:

Poziek nie komentuj,

ale dlaczego ? ładny samochód, elegancki, ch***j z tym, że tatuś kupił :decayed:

** na mój gust dotyczy to również parkingów pod centrami.

dokładnie tak jest, jeżeli psy będą chciały was ukarać mandatem, po prostu nie przyjmujcie go

Opublikowano

** na mój gust dotyczy to również parkingów pod centrami.

dokładnie tak jest, jeżeli psy będą chciały was ukarać mandatem, po prostu nie przyjmujcie go

Tak.

Musiałem się dzisiaj dokształcić, bo k**wa już mam oczko.. :kox:

I ewentualna wpadka w Yankach mogłaby się skończyć zabraniem papiera :decayed:

Opublikowano

reasumując o 23:00 widze was w Jankach :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

reasumując o 23:00 widze was w Jankach :kox: :kox: :kox:

ech...miałem dzisiaj wsadzić :evil:

Opublikowano

reasumując o 23:00 widze was w Jankach :kox: :kox: :kox:

ech...miałem dzisiaj wsadzić :evil:

toz juz przestań ruchać , ile można :thumbdown:

Opublikowano

reasumując o 23:00 widze was w Jankach :kox: :kox: :kox:

ech...miałem dzisiaj wsadzić :evil:

toz juz przestań ruchać , ile można :thumbdown:

póki dyga to trzeba...

tyle się nasłuchałem od admina, że on to max raz w tygodniu teraz może... :kox::polew:

Opublikowano

nikt sie nie wybiera wczesniej na janki bo na 23,00 to ja mam troche wyje...ane,

Opublikowano

nikt sie nie wybiera wczesniej na janki bo na 23,00 to ja mam troche wyje...ane,

ja moge być wcześniej , dostosuje sie :good:

Opublikowano

** na mój gust dotyczy to również parkingów pod centrami.

dokładnie tak jest, jeżeli psy będą chciały was ukarać mandatem, po prostu nie przyjmujcie go

Tak.

Musiałem się dzisiaj dokształcić, bo ku***a już mam oczko.. :kox:

I ewentualna wpadka w Yankach mogłaby się skończyć zabraniem papiera :decayed:

oni sie czesciej przyjebuja o stan techniczny auta niz o lamanie przepisow,czesciej zabieraja dowody niz wala mandaty

Opublikowano

k**wa zawsze mnie musi ominac najlepsza zabawa :wallbash:

** na mój gust dotyczy to również parkingów pod centrami.

dokładnie tak jest, jeżeli psy będą chciały was ukarać mandatem, po prostu nie przyjmujcie go

Tak.

Musiałem się dzisiaj dokształcić, bo ku***a już mam oczko.. :kox:

I ewentualna wpadka w Yankach mogłaby się skończyć zabraniem papiera :decayed:

oni sie czesciej przyjebuja o stan techniczny auta niz o lamanie przepisow,czesciej zabieraja dowody niz wala mandaty

mi nie zabiora dowodu bo nie mam, znaczy mam ale nieaktualny :decayed:

Opublikowano

to o ktorej te janki? 21 ?

moge być na 21:00 :good:

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

jakbyscie przyjechali na gielde do bronisz to bym wam pokazal co karetka potrafi :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

jakbyscie przyjechali na gielde do bronisz to bym wam pokazal co karetka potrafi :gwizdanie:

a później w tvn warszawa "crazy eRka driver" Ryszard P. :D

Opublikowano

jakbyscie przyjechali na gielde do bronisz to bym wam pokazal co karetka potrafi :gwizdanie:

Jak dla mnie można i tam przyjechać.

Moskala eSa jadąca bokiem wokół karetki na sygnale to ciekawe połączenie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.