Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

trzymał swój zwyczajny, żenujący poziom :kox:

ale małolat nie było , to przed kim glupcował ???

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

szkoda, że nie widzieliście Kaliego dzisiaj w Bierhalle i w Mono :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

buhahahhahahah , czyli zachowywał sie "jak zwykle" ???? :kox: :kox: :kox: :kox:

trzymał swój zwyczajny, żenujący poziom :kox:

rzygał pod siebie i całował stopy facetom ? :polew: :polew: :polew: :polew:

Poproszę wszystkie kompromitujące foty :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Kurde szkoda ze nie moglem wpasc ;(

ale ja tez chcialebym obejrzec foty upodlenia :decayed:

Opublikowano

ale ja tez chcialebym obejrzec foty upodlenia :decayed

ja kolekcjonuje :decayed:

Kurfa szkoda, że nie mogłem przyjechac.. zobaczył bym Wasze parszywe i napił się z dzbana :kox:

Opublikowano

ja musialem siedziec na imprezie wigilijnej w Sobieskim, nudna posiadowa przy winie :thumbdown:

pozniej wzialem kolezanki (8) i poszlismy do mnie :decayed:

Opublikowano

Kali, mistrz cietej riposty :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Bylo mega :good:

Poziek, ale to krzeselko z BH bys posklejal.... :decayed:

Opublikowano

Poziek, ale to krzeselko z BH bys posklejal.... :decayed:

o w mordę, zapomniałem, że mam je w aucie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Siema krowie suty :hi:

Było zacnie, żadnych kompromitacji nie było, może po za koniecznością pokazania się publicznie w towarzystwie Poźka.

Dzięki wszystkim za udany wieczór. :good:

Opublikowano

Dyskusje Makarona na temat rachunku :)

Opublikowano

Dyskusje Makarona na temat rachunku :)

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

macie na rozluźnienie

Opublikowano

dobrze, ze Makaron nie przyjal ode mnie tego bonu z reala, mialem za co kupic wóde dzisiaj :decayed:

Opublikowano

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

macie na rozluźnienie

ło matko, co za kaszana ....... :thumbdown:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2010, 17:38_________________________________________________

[/url]

Dyskusje Makarona na temat rachunku :)

dobrze że za całe pięterko nie chciał zapłacić :decayed:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2010, 17:39_________________________________________________a

i następnym razem, może taka knajpa, takie powitania, no i to piwo :gwizdanie:

Heineken The Entrance

Opublikowano

pijecie coś???????? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja chciałem tylko zauważyć, że nasz admin ma jutro urodziny :gwizdanie:

To zobowiązuje i mam nadzieję, że nie zapomni o kolegach :decayed:

Opublikowano

SIema z rana :hi:

Opublikowano

SIema z rana :hi:

:hi:

Spadam do Janek :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Ja chciałem tylko zauważyć, że nasz admin ma jutro urodziny :gwizdanie:

To zobowiązuje i mam nadzieję, że nie zapomni o kolegach :decayed:

też dostałem tego mejla z nk :gwizdanie:

Opublikowano

Dyskusje Makarona na temat rachunku :)

Wszystko przez to że się spiłeś i nie potrafisz liczyć :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.