Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja jestem spokojny jak nigdy :P i jak zawsze :)

poprostu jak mi cos nie lezy to o tym mówie (pisze) ale uwazam ze miałem racje.

moze koledzy na nastepmym spocie sie poproawią

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja jestem spokojny jak nigdy :P i jak zawsze :)

poprostu jak mi cos nie lezy to o tym mówie (pisze) ale uwazam ze miałem racje.

moze koledzy na nastepmym spocie sie poproawią

nawzajem

Opublikowano
Panowie, spokój już bo jak baby sie zachowujecie

ale Brynka zobacz jak sie temat ruszył a od kilku dni nic sie nie dzialo :przebiegly:

Opublikowano

ale Brynka zobacz jak sie temat ruszył a od kilku dni nic sie nie dzialo

nie ma tego zlego.. ;)

Opublikowano

ja jestem spokojny jak nigdy :P i jak zawsze :)

poprostu jak mi cos nie lezy to o tym mówie (pisze) ale uwazam ze miałem racje.

moze koledzy na nastepmym spocie sie poproawią

nawzajem

no nawzajebm

Jako nowego uzytkownika Twoim interesem jest sie przedstawić

TEGO WYMAGA KULTURA OSOBISTA

PS.jak idziesz na spotkanie gdzie jest 10 ludzi kórych nie znasz to wchodzisz do pokoju

nic nie mówisz tylko siadasz i sie nie odzywasz ???

tylko czekasz az wszystcy wstana i powiedzą dzien dobry ??

* boberku, jeszcze jeden post na ten temat i naprawdę nie powstrzymam się z ostrzeżeniem :naughty:

Opublikowano

jak juz mowilem, pojechalem tam na zaproszenie Lukasa, na forum sie zalogowalem dopiero dzis. Jakbym najpierw byl na forum to jak najbardziej bym sie wital a tak nie znalem tam absolutnie nikogo, udalismy sie tam z ojcem bo Lukas zaoferowal pomoc przy problemach z naszym autem. Dopiero potem powiedzial o forum.

Tyle na ten temat, nie widze sensu dalszej, niepotrzebnie niemilej, wymiany zdan na ten temat :)

Opublikowano

AMEN

Opublikowano

Czy uważasz, że tym uszkodziłem czujnik klapy ???

nie po prostu, co po raz kolejny tlumacze, zauwazylem ze to i to nie dziala po podpieciu do samochodu. czego to wina to nie wiem bo sie nie znam. chcialem to wyjasnic a nie szukac zwady.

Opublikowano

To z innej beczki :hi:

Ma ktos zbędne ramki klubowe? Kolega kupił :audi: B6 i chcialby zeby byla jeszcze ładniejsza. :decayed:

Opublikowano

a ja chciałem powiedzieć, że moja dupohanownia mówi: "poziek twoja siwa strzała ma pincet kuniuuf"

to dla wszystkich, którzy coś mówili na ten temat :P

dupohamownia kochani, dupohamownia :polew: :polew:

Opublikowano
dupohamownia kochani, dupohamownia

Poziu dopiero 15 godzina a ty znowu :drunk::D

Opublikowano

nie po prostu, co po raz kolejny tlumacze, zauwazylem ze to i to nie dziala po podpieciu do samochodu. czego to wina to nie wiem bo sie nie znam. chcialem to wyjasnic a nie szukac zwady.

spoko spoko - moze to tylko wina Twojego Avatara :> żartuje of kors

witamy w klubie :drunk:

Opublikowano

a ja chciałem powiedzieć, że moja dupohanownia mówi: "poziek twoja siwa strzała ma pincet kuniuuf"

to dla wszystkich, którzy coś mówili na ten temat :P

dupohamownia kochani, dupohamownia :polew: :polew:

Acha, czyli jak przeliczyć Twoją dupohamownie na jednostki rzeczywiste według wzoru:

ilość KM = (dupohamownia poźka / 7) *2,5

to wychodzi 178,5 KM - czyli w normie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a ja chciałem powiedzieć, że moja dupohanownia mówi: "poziek twoja siwa strzała ma pincet kuniuuf"

to dla wszystkich, którzy coś mówili na ten temat :P

dupohamownia kochani, dupohamownia :polew: :polew:

ewidentnie odczyty sa zawyzone .... :naughty:

ktos Ci chyba musi zrobic kalibracje dupohamowni .... :polew:

Opublikowano

a ja chciałem powiedzieć, że moja dupohanownia mówi: "poziek twoja siwa strzała ma pincet kuniuuf"

to dla wszystkich, którzy coś mówili na ten temat :P

dupohamownia kochani, dupohamownia :polew: :polew:

no niezła stajnia Poziek :th: a to że awansem to ciii :>

Opublikowano

Lukaszur u mnie zawsze się mnoży, zawsze :naughty::decayed:;)

Co Ci sie tam znowy mnoży ... zeby sie tylko nie rozmnożyło ... :naughty:

Opublikowano

a ja chciałem powiedzieć, że moja dupohanownia mówi: "poziek twoja siwa strzała ma pincet kuniuuf"

to dla wszystkich, którzy coś mówili na ten temat :P

dupohamownia kochani, dupohamownia :polew: :polew:

ewidentnie odczyty sa zawyzone .... :naughty:

ktos Ci chyba musi zrobic kalibracje dupohamowni .... :polew:

osz ty w dupe kopany :tongue4:

wpadnij na spota w końcu to bedziesz mogł mi zrobić kalibrację :naughty:

nagramy i puścimy O. :naughty:

a potem już tylko dwie opcje pozostaną:

1. bedziesz singiel

2.zagramy w trójkącie :tongue4:

Opublikowano

wpadnij na spota w końcu to bedziesz mogł mi zrobić kalibrację :naughty:

nagramy i puścimy O. :naughty:

a potem już tylko dwie opcje pozostaną:

1. bedziesz singiel

Chłopaki, może skalibrujcie się gdzieś poza spotem, bo jak to zrobicie na spocie to ludzie przestaną przyjeżdżać :polew:

2.zagramy w trójkącie :tongue4:

To macie jakiegoś chętnego jeszcze na kalibrację ? :polew:

Opublikowano

a ja chciałem powiedzieć, że moja dupohanownia mówi: "poziek twoja siwa strzała ma pincet kuniuuf"

a siwy taki niepozorny z wyglądu :)

Opublikowano

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.