Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mądry wybór - rodzina się nie rozpadnie :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kaaarwa Norbi znalazłem , cała chatę przetrzepalem były w szufladzie z garami , hyhyhy

Opublikowano

Kaaarwa Norbi znalazłem , cała chatę przetrzepalem były w szufladzie z garami , hyhyhy

czyli miałeś obawy :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Różnie to k**wa bywa , hehe

Odpalilem fiuta , jak to pięknie chodzi , czekam na drogę bez soli i buuttt .

Kalii , nie kupuj klekota , to syf i śmierdzi gównem .

Opublikowano

Kalii , nie kupuj klekota , to syf i śmierdzi gównem .

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ale był dzisiaj zajebiaszczy spociosz :good: :good: :good: Kurde dawno na takim nie byłem. WDK on T

Opublikowano

Hej

Własnie sie zastanawiamy z chlopakiem czy jako tzw."świerzaczki" mozemy do was wpasc za tydzien do Arkadii i czy dalej sie spotykacie w tym samym miejscu jak na stronce pierwszej jest napisane???Czy nastapily jakies zmiany???

Jezeli nas przygarniecie pod swoje skrzydelka to bylo by fajnie:)

pzdr :notworthy:

Opublikowano

Poziek tylko jezdzi caly czas na torwar,nawet pisal ze byl fajny spot :shocked: ,ale reszta smiga do Arkadii,ja sie dopiero na kwadrat wbilem

Opublikowano

Hej

Własnie sie zastanawiamy z chlopakiem czy jako tzw."świerzaczki" mozemy do was wpasc za tydzien do Arkadii i czy dalej sie spotykacie w tym samym miejscu jak na stronce pierwszej jest napisane???Czy nastapily jakies zmiany???

Jezeli nas przygarniecie pod swoje skrzydelka to bylo by fajnie:)

pzdr :notworthy:

generalnie 1szy post jest zawsze modyfikowany gdy nastepuja zmiany w lokacji spotowej :) wiec zawsze aktualny

dobra pany

gasze swiatlo - SPAC !!!!

Opublikowano

Szkoda że z chłopakiem , no ale zapraszamy zapraszamy :tongue4:

Opublikowano

Wiola :> dawaj dawaj :kox: , chłopaka zostaw w domu :gwizdanie: a jak nie to go na zakupy do centrum wyślesz :good: :> [br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 00:50_________________________________________________

Szkoda że z chłopakiem , no ale zapraszamy zapraszamy :tongue4:

Cicha woda ...... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Szkoda że z chłopakiem , no ale zapraszamy zapraszamy :tongue4:

w przeszłości to nie był żaden problem także nie widzę problemu na przyszłość :naughty: :naughty: :naughty::kox: :kox: :kox::tongue4: :tongue4: :tongue4::polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:
Opublikowano

SIema :decayed:

Opublikowano

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

moskal, no co ty - w środku tygodnia alkoholizm ??

to karygodne :decayed:

BTW - :hi:

Opublikowano

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

moskal, no co ty - w środku tygodnia alkoholizm ??

to karygodne :decayed:

a Ty od razu że pijany. a może się czymś zatruł :)

Opublikowano

a Ty od razu że pijany. a może się czymś zatruł :)

Alkoholem ? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ja tam alkoholu nie tykam w ogóle i problem nie istnieje. :decayed:

Opublikowano

a Ty od razu że pijany. a może się czymś zatruł :)

Alkoholem ? :naughty: :naughty: :naughty:

od razu tam alkoholem

gorzołom zwykłom :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.