Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Powtórze 3.0 TDI to w moim wypadku najlepsze rozwiązanie.

To samo pisałeś o 1.8 T :naughty:

:hi:

Już poślady poluzowaliście ?

Zluzowane Panie generale :guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo pisałeś o 1.8 T :naughty:

Ale nie o plebejskim i zwykłym 1.8T. On pisał o BEX :kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moro

a czym ty pomykasz po tym mieście, bo mi też jakiś mały pierdolot po głowie chodzi ...... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo pisałeś o 1.8 T :naughty:

Ale nie o plebejskim i zwykłym 1.8T. On pisał o BEX :kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

No tak przecież szanowny nie szuka fury dla pospólstwa :decayed:

Poziek weź soczewki i mieszek ! [br]Dopisany: Styczeń 11, 2011, 09:19:24 _________________________________________________

moro

a czym ty pomykasz po tym mieście, bo mi też jakiś mały pierdolot po głowie chodzi ...... :wink4:

Ja mam ja mam .. takiego Ci zapierdalacza sprzedam, że poczujesz się jak młody junak na ogarze za młodu :naughty: :naughty:

m5.jpg

125 pojemności także nawet z żonką na grzyby pojedzie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kali co ty chcesz zrobić ????? zmieniaj podpis

Jeszcze nie kupiłem, a po za tym dalej uważam, że diesle nie są fajne ale na razie musze tak a nie inaczej zrobić. Podejścia do diesli jednak nie zmieniam.

Kali mówiłem ci żebyś inwestował w LPG :good: przy Twojej nodze sądzę, że spalanie 15 będzie optymalne, nie wiem jak wyliczyłeś oszczedność ale to co delikatnie na spalanie wydasz mniej, to na serwis wydasz potrójnie :gwizdanie: to juz nie B5 gdzie cześci tanie

W LPG mnie wkurza ostro częste tankowanie. A jak chcesz rzadziej niż co 1-2 dni (dużo jeżdże po mieście) to trzeba pół bagażnika butlą zaebać.

W B5 też części nie miałem tanich.

I ja już kończe dyskusje na temat mojego auta, bo nie chce mi się tyle tłumaczyć. Mam swoje powody, żeby kupić 3.0 TDI koniec, kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytajcie ze zrozumieniem. Nie musze zaciskać niewiadomo jak pasa i kupować najtaniejszego gówna jakie się da. Chce troche zredukować koszty miesięczne w porównaniu do eSki i jednocześnie mieć młodsze auto.

Miało być swojego czasu Subaru ale przeliczylem wszystkie koszty i to jednak dużo wychodzi.

Fly co do wszelkich kosztów ok. niech to i kosztuje wszystko 10 tyś. ale robisz raz i masz spokój i do tego pewne auto na lata.

To nie są rzeczy, które trzeba robić co roku a jak sobie zmienie to przynajmniej bede wiedział co i jak.

Powtórze 3.0 TDI to w moim wypadku najlepsze rozwiązanie. Jest w miare dynamiczny, nie pali dużo i nie jeb*ie się na każdym kroku, do tego jest wygodny, ładny i młody. Dla mnie bajka :)

Kokos ja też nie wierze do końca, że kupuje diesla ale z ta ręką nie przesadzaj, może chociaż pomachasz mi czasem na spocie. ;)

to jakbym miał wj***ć 10k w takie naprawy to wolałbym kupić 2.0T , zrobić program i reszte wyj.ebać na benzyne :kox: i by się nie śmiali :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj pojechałem po Łatkaz Wawy do Włocławka , jak wracałem wieczorem to ja takiej mgły w zyciu nie widziałem , nie mogłem z cpn-u wyjechać , nic nie było widać , normalnie masakra , a my skuci w dodatku jak c**j :kox:

no mgla to i wczoraj w wawie po 19 byla wyjebana... jak stalem na rondzie ONZ to nie widzialem nawet tarasow :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox:

zastanawiam sie czy nie wziac 2 butle na zapas :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Otrzymany olej jest w innym opakowaniu niż na zdjęciach, pojemniki nie jest zaplombowany. Jeśli na zdjęciu byłby olej który otrzymałem, nie kupił bym go !!! ZDECYDOWANY NEGATYW !!!"

:kox:

no, ale to tylko jeden z siedmiu tysięcy, chociaż z 10 stycznia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem, że olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia jest lepszy od motula.. :kox::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...