Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Już poślady poluzowaliście ?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Powtórze 3.0 TDI to w moim wypadku najlepsze rozwiązanie.

To samo pisałeś o 1.8 T :naughty:

:hi:

Już poślady poluzowaliście ?

Zluzowane Panie generale :guma:

Opublikowano

Myśle że twój skuter jest najlepszym rozwiązaniem :)

3,3L/100 w miescie przy "upalaniu" :)

na wiosne odblokowuje wiec pewnie z 0.2L spalanie skoczy :P

Czesc chlopaki :hi:

Opublikowano

To samo pisałeś o 1.8 T :naughty:

Ale nie o plebejskim i zwykłym 1.8T. On pisał o BEX :kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

moro

a czym ty pomykasz po tym mieście, bo mi też jakiś mały pierdolot po głowie chodzi ...... :wink4:

Opublikowano

To samo pisałeś o 1.8 T :naughty:

Ale nie o plebejskim i zwykłym 1.8T. On pisał o BEX :kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

No tak przecież szanowny nie szuka fury dla pospólstwa :decayed:

Poziek weź soczewki i mieszek ! [br]Dopisany: Styczeń 11, 2011, 09:19:24 _________________________________________________

moro

a czym ty pomykasz po tym mieście, bo mi też jakiś mały pierdolot po głowie chodzi ...... :wink4:

Ja mam ja mam .. takiego Ci zapierdalacza sprzedam, że poczujesz się jak młody junak na ogarze za młodu :naughty: :naughty:

m5.jpg

125 pojemności także nawet z żonką na grzyby pojedzie :naughty:

Opublikowano
:hi:, moro ale potwor pewnie zwija asfalt :kox:
Opublikowano

Kali co ty chcesz zrobić ????? zmieniaj podpis

Jeszcze nie kupiłem, a po za tym dalej uważam, że diesle nie są fajne ale na razie musze tak a nie inaczej zrobić. Podejścia do diesli jednak nie zmieniam.

Kali mówiłem ci żebyś inwestował w LPG :good: przy Twojej nodze sądzę, że spalanie 15 będzie optymalne, nie wiem jak wyliczyłeś oszczedność ale to co delikatnie na spalanie wydasz mniej, to na serwis wydasz potrójnie :gwizdanie: to juz nie B5 gdzie cześci tanie

W LPG mnie wkurza ostro częste tankowanie. A jak chcesz rzadziej niż co 1-2 dni (dużo jeżdże po mieście) to trzeba pół bagażnika butlą zaebać.

W B5 też części nie miałem tanich.

I ja już kończe dyskusje na temat mojego auta, bo nie chce mi się tyle tłumaczyć. Mam swoje powody, żeby kupić 3.0 TDI koniec, kropka.

Opublikowano

Czytajcie ze zrozumieniem. Nie musze zaciskać niewiadomo jak pasa i kupować najtaniejszego gówna jakie się da. Chce troche zredukować koszty miesięczne w porównaniu do eSki i jednocześnie mieć młodsze auto.

Miało być swojego czasu Subaru ale przeliczylem wszystkie koszty i to jednak dużo wychodzi.

Fly co do wszelkich kosztów ok. niech to i kosztuje wszystko 10 tyś. ale robisz raz i masz spokój i do tego pewne auto na lata.

To nie są rzeczy, które trzeba robić co roku a jak sobie zmienie to przynajmniej bede wiedział co i jak.

Powtórze 3.0 TDI to w moim wypadku najlepsze rozwiązanie. Jest w miare dynamiczny, nie pali dużo i nie jeb*ie się na każdym kroku, do tego jest wygodny, ładny i młody. Dla mnie bajka :)

Kokos ja też nie wierze do końca, że kupuje diesla ale z ta ręką nie przesadzaj, może chociaż pomachasz mi czasem na spocie. ;)

to jakbym miał wj***ć 10k w takie naprawy to wolałbym kupić 2.0T , zrobić program i reszte wyj.ebać na benzyne :kox: i by się nie śmiali :decayed:

Opublikowano

:hi:, moro ale potwor pewnie zwija asfalt :kox:

Sie smiej :) niezly ten odkurzacz jest :)

Opublikowano

wczoraj pojechałem po Łatkaz Wawy do Włocławka , jak wracałem wieczorem to ja takiej mgły w zyciu nie widziałem , nie mogłem z cpn-u wyjechać , nic nie było widać , normalnie masakra , a my skuci w dodatku jak c**j :kox:

no mgla to i wczoraj w wawie po 19 byla wyjebana... jak stalem na rondzie ONZ to nie widzialem nawet tarasow :kox:

Opublikowano

ja biore 2, jakies 120PLN w kieszeni.

Opublikowano

"Otrzymany olej jest w innym opakowaniu niż na zdjęciach, pojemniki nie jest zaplombowany. Jeśli na zdjęciu byłby olej który otrzymałem, nie kupił bym go !!! ZDECYDOWANY NEGATYW !!!"

:kox:

no, ale to tylko jeden z siedmiu tysięcy, chociaż z 10 stycznia :decayed:

Opublikowano

no k**wa, a juz mialem kupowac :kox:

Opublikowano

słyszałem, że olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia jest lepszy od motula.. :kox::good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.