Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

"Angela miała gorzej i pojawiła się. good Nie było strasznie ale tekst że waszafffffka rządzi to mnie wczoraj rozjebał na maxa."

Hej chlopaki:)

Od razu na wstepie chcialabym bardzo przeprosic kolege ktory byl wczoraj strasznie urażony moim tekstem apropo warszawy...I os razu wyjasniam ze poprostu tak napisalam bo chodzilo mi o to ze my jako zlot warszawski powinnismy sie trzymac razem a nie o to aby komus tym tekstem zaszkodzic...

Tak wiec bardzo przepraszm Pana "Horneta" :)

A tak wogóle to macie jakies zdjecia tych zlotów???Fajnie by bylo zobaczyc cala ekipe:)

Ciezko mi sobie jakos to wszystko wyobrazic,jak to wyglada,,,

Czyli co zjezdzacie sie na poziom 2 w arkadii i potem spontan?????hehe

Buziaki

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema bydlaki :hi:

najpiękniejsze jest to że nie miałem auta przez dwa tygodnie (wkurwiony na maxa) a przejechałem się teraz 2km i banan z gęby mi nie schodzi

strasznie rzadko musisz tym autem jezdzić , mi sie juz znudziło :thumbdown:

Od razu na wstepie chcialabym bardzo przeprosic kolege ktory byl wczoraj strasznie urażony moim tekstem apropo warszawy

ale ty sie nie przejmuj tym burakiem :wink4: on ma uraz do Warszawki bo kiedyś tu mieszkał i nie był lubiany , przebite opony , porysowana karoseria , zerwany gwint w du... ekhem , zapedziłem sie z tymi wynurzeniami

BTW jego foch to nic czym nalezałoby sie przejmować :good:

podbijaj na spota , tylko tak jak prosiłem , najpierw wrzuc tu linka z profilem na NK lub FB zeby później jaj nie było :good:

Opublikowano
  • Autor
:siema::kawa::przebiegly:
Opublikowano

"Angela miała gorzej i pojawiła się. good Nie było strasznie ale tekst że waszafffffka rządzi to mnie wczoraj rozjebał na maxa."

Hej chlopaki:)

Od razu na wstepie chcialabym bardzo przeprosic kolege ktory byl wczoraj strasznie urażony moim tekstem apropo warszawy...I os razu wyjasniam ze poprostu tak napisalam bo chodzilo mi o to ze my jako zlot warszawski powinnismy sie trzymac razem a nie o to aby komus tym tekstem zaszkodzic...

Tak wiec bardzo przepraszm Pana "Horneta" :)

A tak wogóle to macie jakies zdjecia tych zlotów???Fajnie by bylo zobaczyc cala ekipe:)

Ciezko mi sobie jakos to wszystko wyobrazic,jak to wyglada,,,

Czyli co zjezdzacie sie na poziom 2 w arkadii i potem spontan?????hehe

Buziaki

Koleżanko generalnie nuda :)
Opublikowano

moskal to musisz teraz rezac 600+ i znowu bedziesz mial troche radosci z jazdy

:bry::kawa:

Opublikowano

moskal to musisz teraz rezac 600+ i znowu bedziesz mial troche radosci z jazdy

ni ma piniendzy :thumbdown:

Opublikowano

mowiles ze juz masz jedno K04 to zakladaj i moze cos sie wycisnie z tego :kox:

Opublikowano

"Angela miała gorzej i pojawiła się. good Nie było strasznie ale tekst że waszafffffka rządzi to mnie wczoraj rozjebał na maxa."

Hej chlopaki:)

Od razu na wstepie chcialabym bardzo przeprosic kolege ktory byl wczoraj strasznie urażony moim tekstem apropo warszawy...I os razu wyjasniam ze poprostu tak napisalam bo chodzilo mi o to ze my jako zlot warszawski powinnismy sie trzymac razem a nie o to aby komus tym tekstem zaszkodzic...

Tak wiec bardzo przepraszm Pana "Horneta" :)

A tak wogóle to macie jakies zdjecia tych zlotów???Fajnie by bylo zobaczyc cala ekipe:)

Ciezko mi sobie jakos to wszystko wyobrazic,jak to wyglada,,,

Czyli co zjezdzacie sie na poziom 2 w arkadii i potem spontan?????hehe

Buziaki

Daj spokój nikt się tu nie obraża :good:

Wbijaj do dzików na spota. Oni dużo mówią a mało robią :polew: takie miętkie pytongi som :decayed:

Opublikowano

sie ma wszystkim

chłopaki mam mały problem w mojej B6 tył strasznie słabo gra i po przeanalizowaniu tematu wychodzi że może to być wzmacniacz przy subie, czy mógł bym podjechać i ktoś by był tak miły i użyczył by swojego wzmacniacza na test czy po zmianie na inny będzie grało lepiej.

Pozdro i dzięki z góry jak ktoś się zadeklaruje

Opublikowano

moskal to musisz teraz rezac 600+ i znowu bedziesz mial troche radosci z jazdy

do killera bedzie mu jeszcze troche brakowalo :naughty::kox: :kox:
Opublikowano

moskal to musisz teraz rezac 600+ i znowu bedziesz mial troche radosci z jazdy

do killera bedzie mu jeszcze troche brakowalo :naughty::kox: :kox:

ale killer nie nadawał się do jazdy po bułki :decayed:

Opublikowano

(...)Pana "Horneta" (...)

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

No, nie mogłem się powstrzymać.

Już mi się ta dziewczyna podoba :decayed:

Uwaga!

Dziś dzień pisania/mówienia sobie na "Pani/Pan".

Kto się nie dostosuje - załatwiam, ze Prezes bana na tydzień wsadzi.

Opublikowano

(...)Pana "Horneta" (...)

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

No, nie mogłem się powstrzymać.

Już mi się ta dziewczyna podoba :decayed:

Uwaga!

Dziś dzień pisania/mówienia sobie na "Pani/Pan".

Kto się nie dostosuje - załatwiam, ze Prezes bana na tydzień wsadzi.

:bry:

PAŃstwu

:tongue4:

Opublikowano

Wiciu skad masz takie info?

Opublikowano

yrB :hi:

takie miętkie pytongi som :decayed:

Chyba Ty :tongue4:

Kur** jakie korki na Modlińskiej!! Od jabłonny do żerania jechalem 1h50min!! Więc stwierdziłem że to nie ma sensu i wracam do domu :kox:

Opublikowano

yrB :hi:

Kur** jakie korki na Modlińskiej!! Od jabłonny do żerania jechalem 1h50min!! Więc stwierdziłem że to nie ma sensu i wracam do domu :kox:

rano był dzwon przy wjeździe na trasę AK - na górze jakieś dwie osobówki się cmokały disgust

ale z tego co widzę, teraz też niewiele lepiej

http://mapa.targeo.pl/?traffic

Opublikowano

(...)Pana "Horneta" (...)

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

No, nie mogłem się powstrzymać.

Już mi się ta dziewczyna podoba :decayed:

Uwaga!

Dziś dzień pisania/mówienia sobie na "Pani/Pan".

Kto się nie dostosuje - załatwiam, ze Prezes bana na tydzień wsadzi.

Panie Witoldzie proszę ogolić pięty :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Wiciu skad masz takie info?

PANIE Wiciu - mam, bo sam to załatwiłem :decayed:

[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 13:37:56_________________________________________________

yrB :hi:

takie miętkie pytongi som :decayed:

Chyba Ty :tongue4:

(...)

Chciałeś powiedzieć "Chyba PAN :tongue4:"

1-wsze ostrzeżenie!

[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 13:39:25_________________________________________________

:hi:

" :hi: PANIE I PANOWIE" chciałes napisać

1-wsze ostrzeżenie!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.