Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeszcze sobie coś połamiesz hahaha :polew:

o to mi bardziej chodziło

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

halo panowie! nie znacie takich miejsc ,co z wami??

Opublikowano

halo panowie! nie znacie takich miejsc ,co z wami??

niet :no:

my jesteśmy grzeczni, wracamy do domu przed 21. czasami mamy problemy, żeby na spocie dłużej posiedzieć :disgust:

Opublikowano

a gdzie wczoraj balowanko było?

Opublikowano

a gdzie wczoraj balowanko było?

tutaj: http://www.sogoclub.pl/index_pl.html

:decayed:

Opublikowano

halo panowie! nie znacie takich miejsc ,co z wami??

niet :no:

my jesteśmy grzeczni, wracamy do domu przed 21. czasami mamy problemy, żeby na spocie dłużej posiedzieć :disgust:

dokładnie , ogólnie j**ane pantofle :thumbdown:

Opublikowano

właśnie widzę ,to ja was nie będę demoralizować :>[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 19:53_________________________________________________

a gdzie wczoraj balowanko było?

tutaj: http://www.sogoclub.pl/index_pl.html

:decayed:

dziękuję bardzo :evil:

ps.głodnemu chleb na myśli(pisząc delikatnie)

Opublikowano

ps.głodnemu chleb na myśli(pisząc delikatnie)

wczoraj właśnie się żaliłem, że bym coś wylizał :decayed:

Opublikowano

widzę ,że poziom rozmowy się obniża :tongue4:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 20:10_________________________________________________

ps.głodnemu chleb na myśli(pisząc delikatnie)

wczoraj właśnie się żaliłem, że bym coś wylizał :decayed:

coś a nie kogoś :>?
Opublikowano

obniża? :shocked: to tylko delikatna zapowiedź realiów z jakimi masz zamiar się zmierzyć :decayed:

Opublikowano

coś a nie kogoś :>?

coś, komuś :good:

Opublikowano

no

i MU znowu do przodu

we do what we want :good: :good: :good:

Opublikowano

no

i MU znowu do przodu

we do what we want :good: :good: :good:

pileś :mysli::decayed:

Opublikowano

ja piłam i piję :decayed:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 20:22_________________________________________________no i zostałam sama wszyscy uciekli ;(

Opublikowano

nikt nie uciekł. Ja w każdym razie jestem

Opublikowano

no

i MU znowu do przodu

we do what we want :good: :good: :good:

pileś :mysli::decayed:

może dwa kieliszeczki - kolejna nalewka mi właśnie dojrzała :naughty:

Opublikowano

:gwizdanie:to o czym teraz pogadamy?

Opublikowano

a o czym wolisz? ja to prawie o wszystkim moge.

Opublikowano

nie wiem rzuć jakis temat

Opublikowano

ja rozumiem ciężko u was z kasiorką na taxi do domu :polew:dlatego szukacie taxi za free :tongue4:

ciekawe ile by krzyknął z Arkadii do Grodziska - zumi pokazuje 34km :mysli:

Trzeba mieć znajomego taxiarza :naughty: mnie tam po całym mieście ziomek wozi za 20 zł i jeszcze odpowiednie miejscówki zna. Nie będę Ci tłumaczy jakie ponieważ to szlak dla zawodowców i jeszcze sobie coś połamiesz hahaha :polew:

albo nieznajomego i lecisz z nim na kolo fortuny-taniej nie znajdziesz :polew:

halo panowie! nie znacie takich miejsc ,co z wami??

bo my tylko tam gdzie mozna tanio sie sponiewierac,ale to juz kwestia genow i patologicznego dziecinstwa w biednych dzielnicach:gwizdanie:

właśnie widzę ,to ja was nie będę demoralizować :>[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 19:53_________________________________________________

ciezko by bylo

ps.głodnemu chleb na myśli(pisząc delikatnie)

wczoraj właśnie się żaliłem, że bym coś wylizał :decayed:

dupe? :polew:

ktos tam sie wczoraj chwalil ze lizal :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.