Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: :hi:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

... trzeba ludziom firme otworzyć i ich pilnować ...

Niezła fucha. Dozorca? :decayed: Dasz radę na kacu :good:

Opublikowano

to jak znajdzie sie jakis chetny do :vaglogi:

Opublikowano

to jak znajdzie sie jakis chetny do :vaglogi:

Ja mogę Ci dzisiaj zrobią ale dopiero jak wyjdę z Bierhalle... bo do logów to trzeba być skupionym :naughty:

Opublikowano

... trzeba ludziom firme otworzyć i ich pilnować ...

Niezła fucha. Dozorca? :decayed: Dasz radę na kacu :good:

Młodszy cieciowy :decayed:

Wstajesz rano, w drodze do roboty kupujesz szesciopak i tyle :good:

Opublikowano

:hi: :hi:

Wiesz co Nosfier ? Ja przestanę do dopieprzać o tym nieszczęsnym maju, jak zostanę ojcem chrzestnym Twojego syna :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

to jak znajdzie sie jakis chetny do :vaglogi:

zagadaj z Kolkovem zeby kompa wział (jak bedzie w pracy) i możemy coś ogarnac :wink4:

Opublikowano

113007232905.jpg

dzisiaj powtórka ? :kox:

Czy była ta kelnereczka co kiedyś ? :decayed::naughty::cool1:

Opublikowano

Czy była ta kelnereczka co kiedyś ? :decayed::naughty::cool1:

tej czarnulki nie było ostatnio, ale tez mi wpadła w :shocked::naughty: :naughty:

Opublikowano

pocieciowac czasem tez trzeba ;) na kacu dalbym rade ale problem bylby z wstaniem o 7 to raz a jeszcze musialbym byc w stanie do prowadzenia auta. ale tak jak mowie na chwile wpadne.

Opublikowano

Panowie, kto się pisał na przewody w oplocie??

Pasują do B6/B7 ośka lub Q.

Koszt 250zł za komplet.

do odbioru za 3 tygodnie.

Opublikowano

Panowie, kto się pisał na przewody w oplocie??

Pasują do B6/B7 ośka lub Q.

Koszt 250zł za komplet.

do odbioru za 3 tygodnie.

tylko przód czy kpl ?

Opublikowano

Panowie, kto się pisał na przewody w oplocie??

Pasują do B6/B7 ośka lub Q.

Koszt 250zł za komplet.

do odbioru za 3 tygodnie.

Wiem, że Ja. :decayed:

Opublikowano

Panowie, kto się pisał na przewody w oplocie??

Pasują do B6/B7 ośka lub Q.

Koszt 250zł za komplet.

do odbioru za 3 tygodnie.

tylko przód czy kpl ?

:zemdlal:

Opublikowano

tylko przód czy kpl ?

Specu - nie waż się mu odpowiadać :facepalm:

Opublikowano

...ale tak jak mowie na chwile wpadne.

Wpadaj, potrzebuję drugiego do opierd*lenia golonki z pieca :decayed:

Opublikowano

...ale tak jak mowie na chwile wpadne.

Wpadaj, potrzebuję drugiego do opierd*lenia golonki z pieca :decayed:

Hehehe na pół ? :) :) Kiedyś mogłeś liczyć na admina :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Jak to kiedyś ? Nic się w tym temacie nie zmieniło :kox:

Opublikowano

Jak to kiedyś ? Nic się w tym temacie nie zmieniło :kox:

Świnka Chudzinka... ulubiona bajka mojej córki :)

Opublikowano

tylko przód czy kpl ?

sam przód :bag:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.