Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To jakim cudem montują rs4 b5 do zwykłych b5 i ładnie to wygląda?

pisałeś cos o tym ze DUZO CZYTASZ , musze stwierdzić ze kłamiesz jak najęty , to ze trzeba ciąć i kleić zderzak wie średnio rozgarnięty nowicjusz po drugim wejściu w dział STYLIZACJA I TUNNING.

Więc zapraszam z powrotem do lektury i wróć tutaj za 2 tygodnie :good:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ooo znowu krytyka tego śmiesznego dzieciaczka :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

oho, zaczyna się - już po 13 więc czas najwyższy na codzienna dawkę pojazdu :naughty:

Opublikowano

oho, zaczyna się - już po 13 więc czas najwyższy na codzienna dawkę pojazdu :naughty:

A Flyer i Nosfer to pantofle, tre le le le tre le :guma: :guma: :guma:

Opublikowano

kurde tyle bzdet dawno nie czytałem

Opublikowano

Bo nosferek mimo całej tej zielonej władzy to biedna , zbłąkana , wrażliwa duszyczka

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

oho, zaczyna się - już po 13 więc czas najwyższy na codzienna dawkę pojazdu :naughty:

A Flyer i Nosfer to pantofle, tre le le le tre le :guma: :guma: :guma:

rozumiem, ze mozesz czepiac sie Nosfera, bo chudy chlopaczyna... ba - powiem nawet, ze CIEŃ faceta.

...ale ze mnie ? :polew:

Opublikowano

rozumiem, ze mozesz czepiac sie Nosfera, bo chudy chlopaczyna... ba - powiem nawet, ze CIEŃ faceta.

...ale ze mnie ? :polew:

gupku, ja się z Wami pieszczę :naughty: :naughty: :naughty::decayed:

Opublikowano

rozumiem, ze mozesz czepiac sie Nosfera, bo chudy chlopaczyna... ba - powiem nawet, ze CIEŃ faceta.

...ale ze mnie ? :polew:

gupku, ja się z Wami pieszczę :naughty: :naughty: :naughty::decayed:

nadal boisz się o warnwarn.gif ???

zieloni czyhają :decayed:

Opublikowano

pisałeś cos o tym ze DUZO CZYTASZ , musze stwierdzić ze kłamiesz jak najęty , to ze trzeba ciąć i kleić zderzak wie średnio rozgarnięty nowicjusz po drugim wejściu w dział STYLIZACJA I TUNNING.

Więc zapraszam z powrotem do lektury i wróć tutaj za 2 tygodnie :good:

A to że trzeba ciąć itd. to wiem doskonale. Zastanawiałem się tylko czy da rade to zrobić tak, żeby wszystkie szczeliny i całe spasowanie wyglądało ładnie. Zobacze gdzieś jak to wygląda i pomyśle co robić.

Na pierwszy ogień na razie pójdzie malowanie wnętrz lamp przód na czarny mat i wycięcie pomarańczowych kierunków. Potem zapewne BT i zmieniarka i cały czas szukam felg.

Opublikowano

..

Opublikowano

Lol panowie wyluzujcie poślady :)

Opublikowano

OKEJ patafiany. Bierhalle kiedy ?

Opublikowano

OKEJ patafiany. Bierhalle kiedy ?

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

i zluzować zwieracze wyrzucić kto co ma jeszcze z siebie :polew: :polew:

Opublikowano

..

czytałem, czytałem, czytałem :tongue4: :tongue4: :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nosferowski pocisnął :kox::polew:

Opublikowano

..

czytałem, czytałem, czytałem :tongue4: :tongue4: :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew:

:jaaaaa::przebiegly::closed:

Opublikowano

Nosferowski pocisnął :kox::polew:

Trzeba go zabrać na jakieś kawalerskie wyjście :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Trzeba go zabrać na jakieś kawalerskie wyjście :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Jak pamiętam jego kawalerski to nie widziałem go z nami... :gwizdanie:

Opublikowano

OKEJ patafiany. Bierhalle kiedy ?

dziś?? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.