Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Misiek nie tłumacz się :tongue4:

Nie no.. Jeszcze by się potłumaczył trochę..

Tak ze 3 max 4 razy, można by przeczytać żeby "nie spinać, lub wyluzować poślady" :D:kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Misiek nie tłumacz się :tongue4:

Misiek nie muszę :naughty:

[br]Dopisany: Styczeń 27, 2011, 09:04:25 _________________________________________________

Nie no.. Jeszcze by się potłumaczył trochę..

Tak ze 3 max 4 razy, można by przeczytać żeby "nie spinać, lub wyluzować poślady" :D:kox:

Weź k**wa kupiłeś sobie B6 po ślubie i szpanujesz c**j wie czym :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Tak Nosfer zazdroszczę Ci.. tab bardzo Ci zazdroszczę, że aż usunę Cię ze znajomych na FB :cool1:

Opublikowano

Siema obwisłe cyce :hi:

Kali do dizla tez sie montuje TT

wiem wiem, kazdy silnik z turbo przecież trzeba studzić ale chyba nie bede montował (chociaz leży w domu) po prostu bede sobie czekał chwile przed zgaszeniem i bedzie dobrze.

Nie chcecie sie jeszcze pokłócić? śmiesznie było a tak teraz znowu nudą bedzie wiało.

Proponuje temat: Czy zderzak przedni RS4 B7 da się założyć do mnie tak żeby to dobrze wyglądało, było ładnie spasowane i nie odstawało nigdzie?

Opublikowano

Czy zderzak przedni RS4 B7 da się założyć do mnie tak żeby to dobrze wyglądało, było ładnie spasowane i nie odstawało nigdzie?

nie , są szersze nadkola tak samo jak w przypadku RS4 B5 :wink4:

Opublikowano

nie da się oraz nie rób off topicu :kox:

Opublikowano

a ja wczoraj dostałem kubeczek klubowy

ładny, czarniutki i nowiutki

i piłem sobie wieczorkiem z niego pyszną kawę :)

ps - to próba złagodzenia klimatu, jakby jakiś gołąb nie umiał czytać pomiędzy liniami :tongue4:

Opublikowano

Nie chcecie sie jeszcze pokłócić? śmiesznie było a tak teraz znowu nudą bedzie wiało.

Mogę zacząć ? :decayed:

Proponuje temat: Czy zderzak przedni RS4 B7 da się założyć do mnie tak żeby to dobrze wyglądało, było ładnie spasowane i nie odstawało nigdzie?

Trochę będzie taka wąska kupa :embarrassed:

Opublikowano

BTW Kali za takie pytanie w technicznym miałbys kropke :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:siema: cipuśki :kawa::pali:
Opublikowano

Weź ku***a kupiłeś sobie B6 po ślubie i szpanujesz ch***j wie czym :decayed:

:polew: :polew: :polew: doj**ał koxu :kox:

Opublikowano

Weź ku***a kupiłeś sobie B6 po ślubie i szpanujesz ch***j wie czym :decayed:

:polew: :polew: :polew: doj**ał koxu :kox:

f*ck demnnnnnnnn

Opublikowano

Weź ku***a kupiłeś sobie B6 po ślubie i szpanujesz ch***j wie czym :decayed:

:polew: :polew: :polew: doj**ał koxu :kox:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

kurfa znowu nic nie napiszę, bo przecież kolejny pedzio Nosferski na mnie poluje :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Poziek może pozwij ich za prześladowanie :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

co to ??[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 10:49_________________________________________________

dopiero skumałem :)

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.