Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

nie bylo pomaranczowych kierunkow od 2007

no to moze była lekko np. w korku puknieta i wymienili zderzak i lampy. napewni na zadnym elemencie nie ma szpachli ani drugiej warstwy lakieru. a ze byl czy nie byl zmieniany zderzak to mi to ryba, to sa tylko kosmetyczne sprawy w aucie, wazne dla mnie przy kupnie auta jest czy nie owinal sie kiedys o drzewo itp.. wytne sobie ten pomaranczowy plastik i bedzie ladnie. od razu jak bede mial lampe rozklejoną to pomaluje w czarny mat.

a ta czarna s-line ladna ale było porzadnie w dope walona. po vinie wyszlo mi ze zmieniana klapa, zderzak, belka, swiatla, szyba i naprawiane oba blotniki tylne dlatego ją odpuściłem.

lepiej jak bita dupala niż z przodu :decayed:

też wolę lać w dupala niż z przodu :kox: :kox: :kox: :kox:

a jeszcze lepiej jak nie bita. przerazilo mnie w tamtej to jak mocno dostała. gdyby to byl sam zderzak i klapa to bym ją wziął ale tak to bylo juz dla mnie za duzo. Poczekalem troche, pojawila sie moja i co prawda nie mam s-line ale mam bezwypadek. :good:

[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 16:22_________________________________________________

a skad chcesz wziac MTM Bimoto ? nie ma tego na rynku wtornym

są tylko trzeba cierpliwie szukać. znalazłem na allegro 2 szt. 21 cali za 700 zł.

także coś tam się pojawia. spokojnie znajde takie jak chce. a podoba mi sie w nich to, że mało kto je ma (na żywo nigdy nie widziałem) i moim zdaniem ładnie pasują do b7 avant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

no to moze była lekko np. w korku puknieta

Powiem CI tak, przód napewno nie był bity bo sprawdzał to lakiernik/blacharz (dobry)

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ciśniecie chłopaka :polew:

kupił cieszy się niech się cieszy.

teraz przynajmniej będzie wiedział że jazda dieslem nie ma nic do długości życia :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kali i jego "oszczedzanie"

kto bogatemu zabroni ...

Kaly dużo jeździ kilometrów :decayed: To co zaoszczędzi na paliwie włoży w mody :gwizdanie: Lista na jakieś 10k już jest :decayed:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 16:43_________________________________________________

Poziek ynteligencie a jak ma ktokolwiek sprawdzić czy zderzak zakładała fabryka czy nie. zdejmujesz stary, kupujesz i malujesz nowy, zakładasz i śladu po tym nie ma.

Dokładnie, wiec Twoje pisanie, że na 100% nie był bity bo oglądał go lakiernik/blacharz zostało przez Ciebie samego obalone chłopcze :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaly dużo jeździ kilometrów :decayed: To co zaoszczędzi na paliwie włoży w mody :gwizdanie: Lista na jakieś 10k już jest

a żebyś wiedział, że dużo a jeszcze za jakieś 3-4 miesiące zaczną mi się jazdy w Polske także napewno zaoszczedze w porównaniu do eSki.

a z modami chciałbym zamknąć się w 10k ale to chyba nierealne dlatego rozkładam to na tak długi czas.

Poziek jak chcesz mi zrobić prezent to pozakładasz mi wszystko na aucie bo masz takie doświadczenie i referencje, że aż żal by było znowu nie korzystać z Twojej pomocy. :decayed:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 16:53_________________________________________________

teraz przynajmniej będzie wiedział że jazda dieslem nie ma nic do długości życia :decayed: :decayed:

do długości nie ale do jakości niestety tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek jak chcesz mi zrobić prezent to pozakładasz mi wszystko na aucie bo masz takie doświadczenie i referencje, że aż żal by było znowu nie korzystać z Twojej pomocy.

GÓWNA SIĘ NIE TYKAM :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są tylko trzeba cierpliwie szukać. znalazłem na allegro 2 szt. 21 cali za 700 zł.

to rzeczywiscie sa :polew:

od 3 lat przegladam allegro i chyba raz sie trafily jakies pokrzywione i porysowane...

innym razem byly 2-3 sztuki z rozstawem 5x100 tez mocno pofatygowane...

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kali ja nie wiem co ty z Poziomkiem macie do DIZLI :)

kazdy kupuje co chce / potrzebuje / podoba mu sie (niepotrzebne skreslic)

ja sam mowilem 3 lata temu ze dizel nigdy - a teraz ? sam bym przytulil - moze niekoniecznie 3.0 - ale jakies 1.9 ... hmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze kali pochwalil sie nowym nabytkiem i odrazu piec stron nabili... co tak lacha z niego drzecie :polew: gratki :notworthy: a co do tego przodu to musialo cos byc jak lampy nie ten rocznik i jeszcze zle ustawione, kali a w aso byles, czy zdales sie na swoje umiejetnosci ? :decayed: grunt zeby nie bylo mocno moze faktyko ktos tylko lekko puknal lampy i zderzak wymienione albo sami jak sciagali to zdjeli i na fakture myk zrobili :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z modami chciałbym zamknąć się w 10k

Boże , jak ja bym teraz w ese wsadził 10000 to bym miał prawie statek kosmiczny :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z modami chciałbym zamknąć się w 10k

Boże , jak ja bym teraz w ese wsadził 10000 to bym miał prawie statek kosmiczny :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

to wsadzaj, wsadzaj ale czy wyjałes dla mnie cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjałes dla mnie cos?

zastanawiam sie czy nie zostawić sobie tego zawiasu na zime jako zamiennik gwintu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjałes dla mnie cos?

zastanawiam sie czy nie zostawić sobie tego zawiasu na zime jako zamiennik gwintu :decayed:

pier**lisz glupoty, ja cala zime przejezdzilem i jakos zyje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...