Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

DropBox?authkey=Gv1sRgCJ3nofC7s6mW3QE&pli=1#5566177459359274402ładne mam zwierzątko?[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 18:38_________________________________________________http://picasaweb.google.com/damoto01/DropBox?authkey=Gv1sRgCJ3nofC7s6mW3QE&pli=1#5566177459359274402[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 18:40_________________________________________________

DropBox?authkey=Gv1sRgCJ3nofC7s6mW3QE&pli=1#5566177459359274402ładne mam zwierzątko?[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 18:38_________________________________________________http://picasaweb.google.com/damoto01/DropBox?authkey=Gv1sRgCJ3nofC7s6mW3QE&pli=1#5566177459359274402

chciałbyś :tongue4:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 18:42_________________________________________________a teraz mała zagadka na jakiej części ciała jest zlokalizowany tatuaż :gwizdanie:

czyżby to gekon?? :naughty: Ach ta miłość do marki :kox: :kox: Stawiam na łopatkę :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

sam jesteś stary :evil:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 18:59_________________________________________________jaszczurka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasieńko zmasakrowałaś tą bepiuntkę tymi nadkolami, dlaczego pchałaś tam 55??

Pany ma ktoś bagażnik (belki) do bepiuntki, 12.02-niepamiętam, jakoś tak tydzień zamierzam polatać na nartach i nie mam na co paki wrzucic :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie wyprzedzałam tyle że było ślisko(czarny lód) poszedł bokiem i tyle ...

:mysli:

:przebiegly:

Nie ma się z czego śmiać

Przywoita S8 na odcinku W-wa - B-stok kończy się w Wyszkowie. Później zaczyna hoooy**** z grzybnią, kiła i mogiła, i kupa tirów.

Jechałem parę tygodni temu tamtą trasą. Asfalt niby czarny tylko czemu auto zaczęło zachowywać się nerwowo? W ogóle nie było posypane :kwasny:

qr**, "bezpieczna ósemka" i "drogi zaufania" :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżdżę 8 prawie pod sam białystok bardzo często, do wyszkowa z warszawy (z marek) droga znakomita, od wyszkowa do ostrowi straszna droga, ostatnio też mało padaki nie rozwaliłem tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(plecy- od karku do połowy pleców)

20-25cm i siega od karku do polowy pleców :mysli:

To ty musisz mała kura być :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(plecy- od karku do połowy pleców)

20-25cm i siega od karku do polowy pleców :mysli:

To ty musisz mała kura być :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po prostu lubię wszystko co duże :wink4:

To koniecznie musimy się poznać jak będę w Wawie :gwizdanie: :naughty:

Przyjadę sam bez żony :decayed:

nie za stara dla Ciebie ? :naughty: :naughty: :naughty:

no moja stara zostaje :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasieńko zmasakrowałaś tą bepiuntkę tymi nadkolami, dlaczego pchałaś tam 55??

Pany ma ktoś bagażnik (belki) do bepiuntki, 12.02-niepamiętam, jakoś tak tydzień zamierzam polatać na nartach i nie mam na co paki wrzucic :confused4:

mam belki tjula jedne od xc90 drugie od galaxy/rav4 podobno pasuja do passata sprawdz rozmiar i pisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasieńko zmasakrowałaś tą bepiuntkę tymi nadkolami, dlaczego pchałaś tam 55??

Pany ma ktoś bagażnik (belki) do bepiuntki, 12.02-niepamiętam, jakoś tak tydzień zamierzam polatać na nartach i nie mam na co paki wrzucic :confused4:

mam belki tjula jedne od xc90 drugie od galaxy/rav4 podobno pasuja do passata sprawdz rozmiar i pisz

Przód rozstaw 98cm, tył 90cm. Środki relingów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w weekend zdjalem z rav4 i zostawilem w warszawie a jestem w siedlcach. rano poprosze brata zeby zmierzył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...