Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

DropBox?authkey=Gv1sRgCJ3nofC7s6mW3QE&pli=1#5566177459359274402ładne mam zwierzątko?[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 18:38_________________________________________________http://picasaweb.google.com/damoto01/DropBox?authkey=Gv1sRgCJ3nofC7s6mW3QE&pli=1#5566177459359274402[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 18:40_________________________________________________

DropBox?authkey=Gv1sRgCJ3nofC7s6mW3QE&pli=1#5566177459359274402ładne mam zwierzątko?[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 18:38_________________________________________________http://picasaweb.google.com/damoto01/DropBox?authkey=Gv1sRgCJ3nofC7s6mW3QE&pli=1#5566177459359274402

chciałbyś :tongue4:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 18:42_________________________________________________a teraz mała zagadka na jakiej części ciała jest zlokalizowany tatuaż :gwizdanie:

czyżby to gekon?? :naughty: Ach ta miłość do marki :kox: :kox: Stawiam na łopatkę :cool1:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sam jesteś stary :evil:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 18:59_________________________________________________jaszczurka

Opublikowano

Kasia gdzie robilas ?

Opublikowano

yakuza u tomka

Opublikowano

Kasieńko zmasakrowałaś tą bepiuntkę tymi nadkolami, dlaczego pchałaś tam 55??

Pany ma ktoś bagażnik (belki) do bepiuntki, 12.02-niepamiętam, jakoś tak tydzień zamierzam polatać na nartach i nie mam na co paki wrzucic :confused4:

Opublikowano

normalnie wyprzedzałam tyle że było ślisko(czarny lód) poszedł bokiem i tyle ...

:mysli:

:przebiegly:

Nie ma się z czego śmiać

Przywoita S8 na odcinku W-wa - B-stok kończy się w Wyszkowie. Później zaczyna hoooy**** z grzybnią, kiła i mogiła, i kupa tirów.

Jechałem parę tygodni temu tamtą trasą. Asfalt niby czarny tylko czemu auto zaczęło zachowywać się nerwowo? W ogóle nie było posypane :kwasny:

qr**, "bezpieczna ósemka" i "drogi zaufania" :wallbash:

Opublikowano

jeżdżę 8 prawie pod sam białystok bardzo często, do wyszkowa z warszawy (z marek) droga znakomita, od wyszkowa do ostrowi straszna droga, ostatnio też mało padaki nie rozwaliłem tam

Opublikowano

duzego tego jaszczura masz ? bo na zdjeciu to taki max 5cm :D

Opublikowano

jakieś 20-25 cm

Opublikowano

ja strzelam na ramie bo chyba ramionczko widze :P

Opublikowano

zmykam do castoramy na zakupy (plecy- od karku do połowy pleców)

Opublikowano

(plecy- od karku do połowy pleców)

20-25cm i siega od karku do polowy pleców :mysli:

To ty musisz mała kura być :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

(plecy- od karku do połowy pleców)

20-25cm i siega od karku do polowy pleców :mysli:

To ty musisz mała kura być :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ja tez jakis "wielki" nie jestem i moj wielkosci A5 starcza jadynie na ok 1/4 plecow :P

Opublikowano

ja po prostu lubię wszystko co duże :wink4:

To koniecznie musimy się poznać jak będę w Wawie :gwizdanie: :naughty:

Przyjadę sam bez żony :decayed:

nie za stara dla Ciebie ? :naughty: :naughty: :naughty:

no moja stara zostaje :cool1:

Opublikowano

Kasieńko zmasakrowałaś tą bepiuntkę tymi nadkolami, dlaczego pchałaś tam 55??

Pany ma ktoś bagażnik (belki) do bepiuntki, 12.02-niepamiętam, jakoś tak tydzień zamierzam polatać na nartach i nie mam na co paki wrzucic :confused4:

mam belki tjula jedne od xc90 drugie od galaxy/rav4 podobno pasuja do passata sprawdz rozmiar i pisz

Opublikowano

Kasieńko zmasakrowałaś tą bepiuntkę tymi nadkolami, dlaczego pchałaś tam 55??

Pany ma ktoś bagażnik (belki) do bepiuntki, 12.02-niepamiętam, jakoś tak tydzień zamierzam polatać na nartach i nie mam na co paki wrzucic :confused4:

mam belki tjula jedne od xc90 drugie od galaxy/rav4 podobno pasuja do passata sprawdz rozmiar i pisz

Przód rozstaw 98cm, tył 90cm. Środki relingów.
Opublikowano

w weekend zdjalem z rav4 i zostawilem w warszawie a jestem w siedlcach. rano poprosze brata zeby zmierzył

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.