Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

jaki spokój na forum

zawsze tak jest dopóki nie pojawią się samice :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m@riucha

Co do sprawdzanie auta po Vin.. nie mam pojęcia bo nie sprawdzałem, moje auto jest wystawione na sprzedaż i ktoś tam się pytał o vin więc chyba coś tam sprawdzają.

1.4 to straszny kibel (90 KM) i na taką budę nie ma czym jechać.. ja mam 114 KM i do normalnej jazdy jest ok.

2005 r to jest VII gen. tam 1.6 ma 110 KM.. na taką budę ciut przy mało jak ktoś chce się sprawniej przemieszczać.

Znajomy ma 1.6 w sedanie i powiem szczerze po mieście daje radę. Ostatnio ktoś go mu przyrysował i dostał na czas naprawy Aurisa 1.4, masakra :thumbdown: nie jedzie, nie hamuje, przy 40k przebiegu wszystko trzeszczy - po prostu totalne dno. Wiem że auto z wypożyczalni ale bez przesady, to nie jest już toyota przez duże T, właścicielka tej wypożyczalni zmienia właśnie auta na ufo-civiki. Dzięki temu doświadczeniu udało mi się wyperswadować zakup corolli lub aurisa.

Ciągle walczę aby zainteresowała się mocniej mazdą, nawet znalazłem komis gdzie stoi civ i 3-ka.

do civikow wkladali jeden sensowny silnik, K20 i z takim szukaj :evil:

:decayed:

to nie teściowa tylko moja siostra, chcę żeby pożyła w zdrowiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki spokój na forum

Jak zawsze.. Jak zawsze.. :kawa:

jak w Rejsie - nuda, panie, no nuda po prostu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :hi:

Wybaczcie OT ale mam pytanie odnoście audi.

Czy mając RNS'a można jednocześnie korzystać z navi (ktora jak wiadomo jest na płytce) i słuchać muzyki z innej płyty (oczywiście zmieniarka tu jest niezbędna). Czy jest taka możliwość czy trzeba wybierać albo navi albo muzyka (wiem wiem ze można z karty słuchać muzyki ale co w przypadku gdy mam akurat fajną płytke a jednocześnie chce odpalić navi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokaż co tam za BEX'a masz :naughty:

jaki BEX?? to już nie 3.0 Tdi :shocked::wtf:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.0 tdi b7 2008 rok (końcówka produkcji :kox: ) czarny avant. w srodku niewiele (rns, czarna skóra, szyber, grzane stołki)

Auto w poniedziałek dopiero przyjechało z niemcowni, od razu zarejestrowane w PL. Czekam na odbiór twardego dowodu i jade do Wrocka po auto. ale już zaklepane, zaliczkowane. Za max 2 tyg. bede miał auto u siebie już.

Do zrobienia jest dużo ale wszystko w swoim czasie. Najważniejsze, że mam młode auto, z prawdziwym przebiegiem (146 tyś) zadbane strasznie, 100% bezwypadek, suchy silnik, sprawny zawias itd. sprawdzane po znajomości w jetroniku wrocław i nie mieli się do czego przyczepić.

Fele na setup zimowy najbrzydsze z możliwych ale na lato wjadą 19 zoll mtm bimoto.

Zdjęcia z ogłoszenia:

C17056122_1.jpg

C17056122_2.jpg

C17056122_8.jpg

Acha i dzięki za odp w sprawie navi i cd.

Jak odbiore auto to sprawdze czy ma BT, TV i inne bajerki i systematycznie bede rezał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.0 tdi b7

ale kibel :sick3: :sick3: :sick3:

systematycznie bede rezał.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Taaa , Ty bedziesz rezał ale chyba głupa na dzielni :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...