Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

ale kibel sick3 sick3 sick3

Chcesz w ryj ? :polew:

Kali , migacze w 2008 były białe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

ale kibel sick3 sick3 sick3

Chcesz w ryj ? :polew:

ja nie ale Kali chętnie , tylko pyta jak długo bedzie musiał trzymać ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.0 tdi b7

ale kibel :sick3: :sick3: :sick3:

systematycznie bede rezał.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Taaa , Ty bedziesz rezał ale chyba głupa na dzielni :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

ale golas !!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie taki golas :naughty:

rns'a ma :decayed:

Kali, dluga droga przed Toba - zderzak sline, dokladka sline, listwy s4, fotele kubelki, czarny sufit, kiera multi sline, zawias w dol, kolo duze i moze jakos to zacznie wygladac :kox:

oniak ma racje - lampy powinny miec biale kierunki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kibel sick3 sick3 sick3

Chcesz w ryj ? :polew:

ja nie ale Kali chętnie , tylko pyta jak długo bedzie musiał trzymać ???

Wykałaczek do zębów nie potrzebuje. Pytajcie kogoś innego.

Kali , migacze w 2008 były białe .

Jak widać nie. Wszystko jest 100% ori. i w sumie troche rarytasik bo avanty robili 01-03 2008.

Ale migacze beda białe, czekam tylko jak bede mógł już jechać po auto i na weekend zaszyje się w garażu i zaczynam obczjać co i jak.

Największe wyzwanie bede miał z ledami z A6 z tyłu, chciałbym zrobić to sam ale boje się, żeby nic nie spieprzyć. A chce wszystko robić sam, lepiej czy gorzej ale sam. Dlatego od jakiegoś czasu dużo czytam i się ucze co i jak.

A jedyne co jest nie tak w aucie to troche krzywo wypoziomowane xenony, trzeba bedzie na stacje diagnostyczną podjechaci niech mi ustawią tak jak powinno byc.

a te 2 tyg. teraz beda najdłuższymi 2 tygodniami w moim życiu :P

co znaczy do zrobienia jest dużo? :mysli:

bo golas jest i trzeba bedzie sporo rzeczy dołożyć. mechanicznie nie ma nic, nawet luzów w zawieszeniu nie ma, wycieków żadnych, nic, kompletnie nic. tylko zmiana oleju.

Na Boga :shocked: Multikiery nie ma ? :decayed::polew: :polew: :polew:

Będzie z s-line multi. ale najpierw musze felgi kupic bo nie mam nic na lato.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kali , migacze w 2008 były białe .

Jak widać nie.

Oniak ma rację - w 2008 nie było już pomarańczowych kierunków - czy to w US, czy EU. Masz dokładane lampy - pewnie po dzwonie :decayed: :decayed: :decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Boga :shocked: Multikiery nie ma ? :decayed::polew: :polew: :polew:

i do tego 4 ramiona ktos poskąpił i to bardzo co do lamp

to chłopaki mają racje kierunek biały powinien byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to powodzenia bo pamietam, że nie wiedziałeś jak świece i DV wymienić w 2.7 wiec długa droga przed Tobą ale trzymam kciuki :decayed::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale migacze beda białe, Największe wyzwanie bede miał z ledami z A6 z tyłu, trzeba bedzie na stacje diagnostyczną podjechaci

trzeba bedzie sporo rzeczy dołożyć. Będzie z s-line multi. ale najpierw musze felgi kupic bo nie mam nic na lato.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no to zaoszczędzisz :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzak sline, dokladka sline, listwy s4, fotele kubelki, czarny sufit, kiera multi sline, zawias w dol, kolo duze

Jeszcze pakiet schowek , lusterko fotochrom , czujnik deszczu , świateł , pakiet światło być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to powodzenia bo pamietam, że nie wiedziałeś jak świece i DV wymienić w 2.7 wiec długa droga przed Tobą ale trzymam kciuki :decayed::good:

no będzie wesoło :) ale człowiek uczy sie na błędach :)

Kali pewnie popełni ich kilka :) [br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 15:06_________________________________________________

zderzak sline, dokladka sline, listwy s4, fotele kubelki, czarny sufit, kiera multi sline, zawias w dol, kolo duze

Jeszcze pakiet schowek , lusterko fotochrom , czujnik deszczu , świateł , pakiet światło być ?

1BE jeszcze :) Czrna relinga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbmy mu listę , to z garażu z rok nie wyjdzie :D

Tak czy inaczej gratki nowej bryki :) Opij szybko bo sie zj**ie :punk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbmy mu listę , to z garażu z rok nie wyjdzie :D

Tak czy inaczej gratki nowej bryki :) Opij szybko bo sie zj**ie :punk:

Tak jak się Oniakowi non stop jebie bo nie opił i musi hujnią amerykańską na letniakach w zimę upalać :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbmy mu listę , to z garażu z rok nie wyjdzie :D

Tak czy inaczej gratki nowej bryki :) Opij szybko bo sie zj**ie :punk:

i na moda do Rogala od razu, bo za dlugo seria tez nie mozna jezdzic :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak się Oniakowi non stop jebie bo nie opił i musi hujnią amerykańską na letniakach w zimę upalać decayed

No niestety 3.0 TDI tanie nie jest , jebie sie wszystko kurvva mać !!! :polew:

i na moda do Rogala od razu, bo za dlugo seria tez nie mozna jezdzic kox

A to DPF , lipa wyjdzie nie soft , w dodatku ASB ma ogranicznik Nm :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.0 tdi b7 2008 rok (końcówka produkcji :kox: ) czarny avant. w srodku niewiele (rns, czarna skóra, szyber, grzane stołki)

Auto w poniedziałek dopiero przyjechało z niemcowni, od razu zarejestrowane w PL. Czekam na odbiór twardego dowodu i jade do Wrocka po auto. ale już zaklepane, zaliczkowane. Za max 2 tyg. bede miał auto u siebie już.

Do zrobienia jest dużo ale wszystko w swoim czasie. Najważniejsze, że mam młode auto, z prawdziwym przebiegiem (146 tyś) zadbane strasznie, 100% bezwypadek, suchy silnik, sprawny zawias itd. sprawdzane po znajomości w jetroniku wrocław i nie mieli się do czego przyczepić.

Fele na setup zimowy najbrzydsze z możliwych ale na lato wjadą 19 zoll mtm bimoto.

Zdjęcia z ogłoszenia:

C17056122_1.jpg

C17056122_2.jpg

C17056122_8.jpg

Acha i dzięki za odp w sprawie navi i cd.

Jak odbiore auto to sprawdze czy ma BT, TV i inne bajerki i systematycznie bede rezał.

To Ty wczoraj byłeś z ojcem ?? Hahahahhah

Jak dobrze widziałem to i mamuśka się załapała na wycieczkę do Wrocka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbmy mu listę , to z garażu z rok nie wyjdzie :D

Tak czy inaczej gratki nowej bryki :) Opij szybko bo sie zj**ie :punk:

chciałbym się w rok wyrobić ze wszystkimi modami jakie chce zrobić.

a wie ktoś czy da rade założyć zderzak przd z rs4? bo mi się cholernie podoba.

relingi zastaja takie do tego lusterka rs4. Nie chce robic z niej czarnej dziffki.

zawias w dół to wiadomo, fela 19 mtm bimoto z czarnym srodkiem, zderzak przod rs4 albo s-line, tył s-line, progi s4, sciema szyb, czarny sufit, kubły na przod, lustra fotochrom, kiera multi s-line, środki lamp przod czarne, tył ledy z A6, zmiana końcówek wydechu, dokładka zderzaka z Cupry, BT (jeżeli nie mam, jeszcze nie sprawdzałem), srebrne nakładki na pedały i pewnie jeszcze mnóstwo rzeczy. :)

no to zaoszczędzisz

to co zaoszczedze bede wrzucał w zmiany w aucie i to jest dla mnie mega satysfakcjonujące.

no to powodzenia bo pamietam, że nie wiedziałeś jak świece i DV wymienić w 2.7 wiec długa droga przed Tobą ale trzymam kciuki :decayed::good:

z mechanicznych rzeczy raczej sie sam nie bede tykał bo sie boje ale całą reszte robie sam.

A opijać bede przez całe 2 tyg zanim przyprowadze ją do Warszawy.

program tez bedzie w compsporcie robiony ale to napewno za jakiś czas. chce najpierw troche pojeździć i zobaczyć jak to sie sprawuje na serii.

no i DPF trzeba bedzie pewnie wyciąć.

Dużo planów, kasy na razie prawie zero dlatego musze sie odkuć, kupic felgi i opony na lato i zbierac na dalsze mody.

Wszystko w swoim czasie.

To Ty wczoraj byłeś z ojcem ?? Hahahahhah

Jak dobrze widziałem to i mamuśka się załapała na wycieczkę do Wrocka :good:

a no byłem. gdzie mnie widziałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...