Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ale kibel sick3 sick3 sick3

Chcesz w ryj ? :polew:

Kali , migacze w 2008 były białe .

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ale kibel sick3 sick3 sick3

Chcesz w ryj ? :polew:

ja nie ale Kali chętnie , tylko pyta jak długo bedzie musiał trzymać ???

Opublikowano

co znaczy do zrobienia jest dużo? :mysli:

Opublikowano

Hyhy szczyl kupił dizla :decayed::naughty::kox: :kox:

Opublikowano

3.0 tdi b7

ale kibel :sick3: :sick3: :sick3:

systematycznie bede rezał.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Taaa , Ty bedziesz rezał ale chyba głupa na dzielni :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

ale golas !!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Na Boga :shocked: Multikiery nie ma ? :decayed::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie taki golas :naughty:

rns'a ma :decayed:

Kali, dluga droga przed Toba - zderzak sline, dokladka sline, listwy s4, fotele kubelki, czarny sufit, kiera multi sline, zawias w dol, kolo duze i moze jakos to zacznie wygladac :kox:

oniak ma racje - lampy powinny miec biale kierunki !

Opublikowano

ale kibel sick3 sick3 sick3

Chcesz w ryj ? :polew:

ja nie ale Kali chętnie , tylko pyta jak długo bedzie musiał trzymać ???

Wykałaczek do zębów nie potrzebuje. Pytajcie kogoś innego.

Kali , migacze w 2008 były białe .

Jak widać nie. Wszystko jest 100% ori. i w sumie troche rarytasik bo avanty robili 01-03 2008.

Ale migacze beda białe, czekam tylko jak bede mógł już jechać po auto i na weekend zaszyje się w garażu i zaczynam obczjać co i jak.

Największe wyzwanie bede miał z ledami z A6 z tyłu, chciałbym zrobić to sam ale boje się, żeby nic nie spieprzyć. A chce wszystko robić sam, lepiej czy gorzej ale sam. Dlatego od jakiegoś czasu dużo czytam i się ucze co i jak.

A jedyne co jest nie tak w aucie to troche krzywo wypoziomowane xenony, trzeba bedzie na stacje diagnostyczną podjechaci niech mi ustawią tak jak powinno byc.

a te 2 tyg. teraz beda najdłuższymi 2 tygodniami w moim życiu :P

co znaczy do zrobienia jest dużo? :mysli:

bo golas jest i trzeba bedzie sporo rzeczy dołożyć. mechanicznie nie ma nic, nawet luzów w zawieszeniu nie ma, wycieków żadnych, nic, kompletnie nic. tylko zmiana oleju.

Na Boga :shocked: Multikiery nie ma ? :decayed::polew: :polew: :polew:

Będzie z s-line multi. ale najpierw musze felgi kupic bo nie mam nic na lato.

Opublikowano

Kali , migacze w 2008 były białe .

Jak widać nie.

Oniak ma rację - w 2008 nie było już pomarańczowych kierunków - czy to w US, czy EU. Masz dokładane lampy - pewnie po dzwonie :decayed: :decayed: :decayed::kox:

Opublikowano

Na Boga :shocked: Multikiery nie ma ? :decayed::polew: :polew: :polew:

i do tego 4 ramiona ktos poskąpił i to bardzo co do lamp

to chłopaki mają racje kierunek biały powinien byc

Opublikowano

no to powodzenia bo pamietam, że nie wiedziałeś jak świece i DV wymienić w 2.7 wiec długa droga przed Tobą ale trzymam kciuki :decayed::good:

Opublikowano

Ale migacze beda białe, Największe wyzwanie bede miał z ledami z A6 z tyłu, trzeba bedzie na stacje diagnostyczną podjechaci

trzeba bedzie sporo rzeczy dołożyć. Będzie z s-line multi. ale najpierw musze felgi kupic bo nie mam nic na lato.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no to zaoszczędzisz :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
zderzak sline, dokladka sline, listwy s4, fotele kubelki, czarny sufit, kiera multi sline, zawias w dol, kolo duze

Jeszcze pakiet schowek , lusterko fotochrom , czujnik deszczu , świateł , pakiet światło być ?

Opublikowano

no to powodzenia bo pamietam, że nie wiedziałeś jak świece i DV wymienić w 2.7 wiec długa droga przed Tobą ale trzymam kciuki :decayed::good:

no będzie wesoło :) ale człowiek uczy sie na błędach :)

Kali pewnie popełni ich kilka :) [br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 15:06_________________________________________________

zderzak sline, dokladka sline, listwy s4, fotele kubelki, czarny sufit, kiera multi sline, zawias w dol, kolo duze

Jeszcze pakiet schowek , lusterko fotochrom , czujnik deszczu , świateł , pakiet światło być ?

1BE jeszcze :) Czrna relinga :)

Opublikowano

Zróbmy mu listę , to z garażu z rok nie wyjdzie :D

Tak czy inaczej gratki nowej bryki :) Opij szybko bo sie zj**ie :punk:

Opublikowano

Zróbmy mu listę , to z garażu z rok nie wyjdzie :D

Tak czy inaczej gratki nowej bryki :) Opij szybko bo sie zj**ie :punk:

Tak jak się Oniakowi non stop jebie bo nie opił i musi hujnią amerykańską na letniakach w zimę upalać :decayed:
Opublikowano

Zróbmy mu listę , to z garażu z rok nie wyjdzie :D

Tak czy inaczej gratki nowej bryki :) Opij szybko bo sie zj**ie :punk:

i na moda do Rogala od razu, bo za dlugo seria tez nie mozna jezdzic :kox:

Opublikowano
Tak jak się Oniakowi non stop jebie bo nie opił i musi hujnią amerykańską na letniakach w zimę upalać decayed

No niestety 3.0 TDI tanie nie jest , jebie sie wszystko kurvva mać !!! :polew:

i na moda do Rogala od razu, bo za dlugo seria tez nie mozna jezdzic kox

A to DPF , lipa wyjdzie nie soft , w dodatku ASB ma ogranicznik Nm :polew:

Opublikowano

3.0 tdi b7 2008 rok (końcówka produkcji :kox: ) czarny avant. w srodku niewiele (rns, czarna skóra, szyber, grzane stołki)

Auto w poniedziałek dopiero przyjechało z niemcowni, od razu zarejestrowane w PL. Czekam na odbiór twardego dowodu i jade do Wrocka po auto. ale już zaklepane, zaliczkowane. Za max 2 tyg. bede miał auto u siebie już.

Do zrobienia jest dużo ale wszystko w swoim czasie. Najważniejsze, że mam młode auto, z prawdziwym przebiegiem (146 tyś) zadbane strasznie, 100% bezwypadek, suchy silnik, sprawny zawias itd. sprawdzane po znajomości w jetroniku wrocław i nie mieli się do czego przyczepić.

Fele na setup zimowy najbrzydsze z możliwych ale na lato wjadą 19 zoll mtm bimoto.

Zdjęcia z ogłoszenia:

C17056122_1.jpg

C17056122_2.jpg

C17056122_8.jpg

Acha i dzięki za odp w sprawie navi i cd.

Jak odbiore auto to sprawdze czy ma BT, TV i inne bajerki i systematycznie bede rezał.

To Ty wczoraj byłeś z ojcem ?? Hahahahhah

Jak dobrze widziałem to i mamuśka się załapała na wycieczkę do Wrocka :good:

Opublikowano

Zróbmy mu listę , to z garażu z rok nie wyjdzie :D

Tak czy inaczej gratki nowej bryki :) Opij szybko bo sie zj**ie :punk:

chciałbym się w rok wyrobić ze wszystkimi modami jakie chce zrobić.

a wie ktoś czy da rade założyć zderzak przd z rs4? bo mi się cholernie podoba.

relingi zastaja takie do tego lusterka rs4. Nie chce robic z niej czarnej dziffki.

zawias w dół to wiadomo, fela 19 mtm bimoto z czarnym srodkiem, zderzak przod rs4 albo s-line, tył s-line, progi s4, sciema szyb, czarny sufit, kubły na przod, lustra fotochrom, kiera multi s-line, środki lamp przod czarne, tył ledy z A6, zmiana końcówek wydechu, dokładka zderzaka z Cupry, BT (jeżeli nie mam, jeszcze nie sprawdzałem), srebrne nakładki na pedały i pewnie jeszcze mnóstwo rzeczy. :)

no to zaoszczędzisz

to co zaoszczedze bede wrzucał w zmiany w aucie i to jest dla mnie mega satysfakcjonujące.

no to powodzenia bo pamietam, że nie wiedziałeś jak świece i DV wymienić w 2.7 wiec długa droga przed Tobą ale trzymam kciuki :decayed::good:

z mechanicznych rzeczy raczej sie sam nie bede tykał bo sie boje ale całą reszte robie sam.

A opijać bede przez całe 2 tyg zanim przyprowadze ją do Warszawy.

program tez bedzie w compsporcie robiony ale to napewno za jakiś czas. chce najpierw troche pojeździć i zobaczyć jak to sie sprawuje na serii.

no i DPF trzeba bedzie pewnie wyciąć.

Dużo planów, kasy na razie prawie zero dlatego musze sie odkuć, kupic felgi i opony na lato i zbierac na dalsze mody.

Wszystko w swoim czasie.

To Ty wczoraj byłeś z ojcem ?? Hahahahhah

Jak dobrze widziałem to i mamuśka się załapała na wycieczkę do Wrocka :good:

a no byłem. gdzie mnie widziałeś?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.