Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A teraz co masz założone ????

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A teraz co masz założone ????

gwint

Opublikowano

Kali daj VIN to się wydruk zrobi :naughty:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Kali daj VIN to się wydruk zrobi :naughty:

chcesz żeby czar prysł :gwizdanie:

Opublikowano

wsadzaj, wyjmij co wy robicie Panowie :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:

no normalnie love is in the air :naughty:

:polew:

Opublikowano

NNC0kIzM1Fo


:naughty:
Opublikowano

Kali daj VIN to się wydruk zrobi :naughty:

sprawdzałem po VINie jeszcze zanim pojechałem ją oglądać. z wazniejszych rzeczy to przy 112 tyś zmiana tarcz i klocków przód tył i ostatni przegląd w lipcu 2010 przy 130 albo 133 nie pamietam dokładnie już.

reszta to wymiany oleju, przeglady, zarówki i jeżeli nie pomyliło mi się z innymi, które sprawdzalem to przed zeszlą zimą brał opony.

kali a w aso byles, czy zdales sie na swoje umiejetnosci ?

sprawdzałem w firmie jetronic we wrocku. gorąco polecam ich usługi bo naprawde pełna profeska, najpierw ścieżka diagnostyczna, potem organoleptyczne wymacanie i obejrzenie auta z każdej strony, podpięcie pod kompa najpierw na postoju potem logi dynamiczne pod kątem doładowania, wtrysków i czegoś tam jeszcze i na końcu oglądanie auta przez lakiernika po sąsiedzku.

Nie wyobrażam sobie kupić auto bez dokładnego sprawdzenia pod każdym względem.

Opublikowano

oglądanie auta przez lakiernika po sąsiedzku.

No ci obok to naprawdę specjaliści. Jak widziałem co stoi u nich na placu to szacun. Z przystanku zrobią sportową furę. :decayed:

Opublikowano

To Ty wczoraj byłeś z ojcem ?? Hahahahhah

Jak dobrze widziałem to i mamuśka się załapała na wycieczkę do Wrocka :good:

To Ty wczoraj byłeś z ojcem ?? Hahahahhah

Jak dobrze widziałem to i mamuśka się załapała na wycieczkę do Wrocka :good:

mamusia z tatusiem kupili samochodzik :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Horni rozbił bank :D :D :D

pier**lisz glupoty, ja cala zime przejezdzilem i jakos zyje :decayed:

Podobno całą zimę to Ty esę doprowadzasz do stanu używalności :tongue4::decayed::naughty:

Opublikowano

oglądanie auta przez lakiernika po sąsiedzku.

No ci obok to naprawdę specjaliści. Jak widziałem co stoi u nich na placu to szacun. Z przystanku zrobią sportową furę. :decayed:

:laghing2: :laghing2: :laghing2:

Opublikowano

Kali chłopie swoją siłą spokoju możesz zaj...ebać :blink:

Kupiłeś spoko dupowoza, a dostałeś na plecy jakbyś kupił ADR-a z wioski pod Grójcem.

Ja pier...dole o co kaman??

Opublikowano

Podobno całą zimę to Ty esę doprowadzasz do stanu używalności :tongue4::decayed::naughty:

Już prawie skonczylem :decayed:

Opublikowano

Kali chłopie swoją siłą spokoju możesz zaj...ebać :blink:

Kupiłeś spoko dupowoza, a dostałeś na plecy jakbyś kupił ADR-a z wioski pod Grójcem.

Ja pier...dole o co kaman??

zazdrość :wink4:

Opublikowano

Kali chłopie swoją siłą spokoju możesz zaj...ebać :blink:

Kupiłeś spoko dupowoza, a dostałeś na plecy jakbyś kupił ADR-a z wioski pod Grójcem.

Ja pier...dole o co kaman??

zazdrość :wink4:

tak.. bardzo zazdroszczę Kaliemu starych przy kasie :polew: :polew:

Ty to jak coś powiesz czasami .. :facepalm:

Opublikowano

Kali chłopie swoją siłą spokoju możesz zaj...ebać :blink:

Kupiłeś spoko dupowoza, a dostałeś na plecy jakbyś kupił ADR-a z wioski pod Grójcem.

Ja pier...dole o co kaman??

zazdrość :wink4:

No nie widzę inaczej, przecież to jedna z najlepszych opcji jeżeli chodzi o A4... WTF??[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 22:07_________________________________________________

Kali chłopie swoją siłą spokoju możesz zaj...ebać :blink:

Kupiłeś spoko dupowoza, a dostałeś na plecy jakbyś kupił ADR-a z wioski pod Grójcem.

Ja pier...dole o co kaman??

zazdrość :wink4:

tak.. bardzo zazdroszczę Kaliemu starych przy kasie :polew: :polew:

Ty to jak coś powiesz czasami .. :facepalm:

Kurva, ale po kiego h.. drążysz skąd koleś ma kasę??

nie masz i boli d..upa czy jak??

Opublikowano

Kurva, ale po kiego h.. drążysz skąd koleś ma kasę??

nie masz i boli d..upa czy jak??

dokladnie, podpisuje sie obiema rencamy i nogami.

zagladanie komus do portfela i wpitalanie sie w rodzine, to lekka żenua.

Opublikowano

Jak to o co k**wa ? Gdyby kupił 1.9 po dzwonie z przebiegiem 500 tys to by mu gratulowali .

Opublikowano

Kurva, ale po kiego h.. dążysz skąd koleś ma kasę??

nie masz i boli pupa czy jak??

Ja to w c**ju mam daleko skąd ma kasę..ma czy nie.. wisi mi to i powiewa. Śmiech mnie ogarnia z całej sytuacji i tekstów innych osób.

A to czy mam czy nie.. co mnie boli, a co nie.. To też nie Twoja broszka.

zagladanie komus do portfela i wpitalanie sie w rodzine, to lekka żenua.

A czy ktoś komuś wylicza, że tato dał 2 tysiące, a mama 40 ? Nie. Więc Michał z całym szacunkiem ściśnij poślady bo widzę, że korbi Ci już całkiem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.