Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

haha i wszystko jasne :) Po przesiadce z b5 pewnie szok nie ? :) Komfort , wnetrze itp :gwizdanie:

wiadomo, że różnica jest aczkolwiek jeszcze sie nie najeździłem swoim bo czeka na mnie we wrocławiu na twardy dowód rejestracyjny. Do 2 tyg to ma potrwać dlatego staram się być cierpliwy i czekam na info od kolesia, że dokumenty już są.

Kali dawaj znaka jak będzie już do odebrania. Biorę wolne z pracy i lecimy. Mamie i Tacie powiedz, że jedziesz ze starszym kolegą z Klubu. W drodze powrotnej montujemy TT :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

fajnie tu u Was :decayed:

No jeszcze Knurowianina tu brakuje , hehe

Opublikowano

Cholera poziek wnerwia mnie ten twoj podpis :) Trzeba by jakies k04 chociaz wrzucic do mnie i skonczyc Ci to :polew:

Opublikowano

montujemy TT

do diesla? :polew: :polew: :polew:

oooo widzę, że dbać będziesz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

montujemy TT

do diesla? :polew: :polew: :polew:

oooo widzę, że dbać będziesz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:decayed:

Cholera poziek wnerwia mnie ten twoj podpis :) Trzeba by jakies k04 chociaz wrzucic do mnie i skonczyc Ci to :polew:

mysle, ze bede pierwszy :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

mysle, ze bede pierwszy :decayed: :decayed: :decayed:

Czekam i czekam i się doczekać nie mogę farfocle :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 00:13_________________________________________________

Cholera poziek wnerwia mnie ten twoj podpis :) Trzeba by jakies k04 chociaz wrzucic do mnie i skonczyc Ci to :polew:

czekam koński bobku :decayed::kox::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

oooo widzę, że dbać będziesz

a po co, przecież tata kupi nowe jak się to popsuje... :decayed:

Opublikowano

oooo widzę, że dbać będziesz

a po co, przecież tata kupi nowe jak się to popsuje... :decayed:

Jesteś mega głąbem, wiec z litości powiem Ci, że swoją padlinę też będziesz musiał studzić :wink4:

Opublikowano

mysle, ze bede pierwszy :decayed: :decayed: :decayed:

Czekam i czekam i się doczekać nie mogę farfocle :naughty: :naughty: :naughty:

nie na darmo zapitalam po godzinach od jakiegos czasu :decayed:

Opublikowano

a po co, przecież tata kupi nowe jak się to popsuje... :decayed:

wolałbym tego nie komentować, bo jestem na cenzurowanym a widziałem wcześniej, że Fleyer już się stawiał, więc tym razem odpuszczę :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 00:17_________________________________________________

mysle, ze bede pierwszy :decayed: :decayed: :decayed:

Czekam i czekam i się doczekać nie mogę farfocle :naughty: :naughty: :naughty:

nie na darmo zapitalam po godzinach od jakiegos czasu :decayed:

Rękę uścisnę i w Berhalle browar z miską postawię, oczywiście nie będziesz musiał się martwić o zapłatę rachunku, jak to było ostatnio :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Poczekaj Poziu... zajrze do kalendarzyka i powiem Ci ile jeszcze zostalo kropek zeby sie banem nie skonczylo :polew:

Opublikowano

Poczekaj Poziu... zajrze do kalendarzyka i powiem Ci ile jeszcze zostalo kropek zeby sie banem nie skonczylo :polew:

Ja mam wszystkie dane na bieżąco podawane :tongue4: :tongue4: :naughty: :naughty:

Opublikowano

siema Dziewuchy :hi:

dajta żyć chłopakowi :kox: :kox: :kox:

Kali do dizla tez sie montuje TT :wink4: , temperatura spalin moze nie jest tak wysoka jak w PB ale jest :wink4:

Opublikowano

Siema dzyndzole :hi::D

Opublikowano

:hi: :hi:

Nie znudziło Wam się ?? Cały czas mordujecie biednego chłopaczyne ?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ło matko

4 strony słowotoku

niezły wynik, respect :cool1:

a poza tym - :hi:

Opublikowano

:hi:

cofnij sie do poczatku tego "watku", podpisalem sie pod tym co napisal Norbi, do nikogo personalnie sie nie przyczepilem, przyleciales Ty i napisales, ze mi "korbi"...

Za To Norbi mega poważny człowiek odróżnił żart od poważnego tekstu ..no k**wa listości :naughty:

Spinacie poślady jak nastoletnie dziewice c**j wie po co c**j wie na co..i tak od słowa do słowa pierdolenie o szopenie :decayed:

Kali się chyba mniej spina całą sytuacją niż wy :kox: :kox:

Tymi słowami kończę ten niedojebany temat :naughty:

Opublikowano

Misiek nie tłumacz się :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.