Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba nie ja mam jakis problem, sorry... ale "korbi mi calkiem" ?

no Prosze Cie... skoro juz z takimi dzialami wyjezdzasz na mnie, to chociaz napisz co masz na mysli.

To juz nie mozna nic napisac niezgodnego ze zdaniem tlumu ? :kox:

Smiech Cie ogarnia z tekstow innych osob? Masz w d*pie skad ma kase i czy ja ma?

Ja widze, ze sam chetnie wsiadasz na Kaliego razem z innymi i calkiem niezle sie przy tym bawisz, wiec chyba nie masz tego w d*pie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

No dobra , skoro nie od starych to napewno ukradł. Hyhyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kali chłopie swoją siłą spokoju możesz zaj...ebać :blink:

Kupiłeś spoko dupowoza, a dostałeś na plecy jakbyś kupił ADR-a z wioski pod Grójcem.

Ja pier...dole o co kaman??

Nie chce mi się odpowiadać na wyssane z palca głupoty.

A wiesz, że jestem oazą spokoju, szczególnie jak ktoś najeżdża na mnie przez neta a na żywo jest milutki wesolutki.

No dobra , skoro nie od starych to napewno ukradł. Hyhyhy

a sprawdzałeś czy mustang stoi? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie ja mam jakis problem, sorry... ale "korbi mi calkiem" ?

Ja nie mam żadnego problemu.. a to czy Ci korbi to fakt .. troszkę głowa leci wyżej.. sam nie wiem dlaczego..taki fajny chłopak byłeś :good:

To juz nie mozna nic napisac niezgodnego ze zdaniem tlumu ? :kox:

Smiech Cie ogarnia z tekstow innych osob? Masz w pupie skad ma kase i czy ja ma?

Ja widze, ze sam chetnie wsiadasz na Kaliego razem z innymi i calkiem niezle sie przy tym bawisz, wiec chyba nie masz tego w pupie :wink4:

Ja na nikogo nie wsiadam..swego miałem z tego dobry ubaw ( Kali tego nie pamięta :decayed: ) ale nikomu do portfela zaglądał nie będę bo nie jestem starą zbereciałą z kółka gospodyń wiejskich. Ma nie ma ..dali mu rodzice czy sam nazbierał z kieszonkowego..na poważnie jebie mnie to..

w mojej podśmiewce nie było nuty zazdrości, a lekki przekąs ..tyle. Jak chcesz się bawic w obrońcę uciśnionych to możesz śmiało.

Nie wiem po co grzebac patykiem w gównie..nagle wszyscy tacy się poważni zrobili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam żadnego problemu.. a to czy Ci korbi to fakt .. troszkę głowa leci wyżej.. sam nie wiem dlaczego..taki fajny chłopak byłeś :good:

Stary... jakim prawem Ty smiesz mnie oceniac? po paru postach z forum? Gratulacje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I widzisz Kali coś narobił, musisz sprzedać wp***u paździocha i kupić spowrotem ese, to przywróci spokój na forum :decayed:

Apropos, fura :kox::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KALI DAJ MU!! :evil:

Mam nadzieje ze dobrze odczytasz moj post i intencje - no offence ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, że jestem oazą spokoju, szczególnie jak ktoś najeżdża na mnie przez neta a na żywo jest milutki wesolutki.

OOOooo to było do mnie :kox: Traktowałem Cie jak dziecko specjalnej troski i nadal tak będzie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądanie auta przez lakiernika po sąsiedzku.

No ci obok to naprawdę specjaliści. Jak widziałem co stoi u nich na placu to szacun. Z przystanku zrobią sportową furę. :decayed:

zapomniałeś dodać że dla tych z Powstańców Śląskich....

Kali sprawdzałeś czy d*pa jest od tego auta czy od innego? Nie widać było spawów pod nadwoziem? Coś tanio jak na sprowadzonego :mysli:

A jeżeli wsio było ok to tylko pogratulować fury bo milutka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zagladanie komus do portfela i wpitalanie sie w rodzine, to lekka żenua.

Nie pier**l :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam żadnego problemu.. a to czy Ci korbi to fakt .. troszkę głowa leci wyżej.. sam nie wiem dlaczego..taki fajny chłopak byłeś :good:

Stary... jakim prawem Ty smiesz mnie oceniac? po paru postach z forum? Gratulacje :good:

Stary..jakoś pamiętam na spotach Twoje zachowanie ( luźna guma w podejściu do różnych tematów ) ..a porównuje z tym co piszesz od pewnego czasu na forum i jestem w dzikim szoku..

A wiesz, że jestem oazą spokoju, szczególnie jak ktoś najeżdża na mnie przez neta a na żywo jest milutki wesolutki.

Jeśli chodzi o mnie to powiedziałem Ci ostatnim razem co miałem na wątrobie i temat zakończyłem.. Jak nie pamiętasz ( a masz do tego prawo ) to mogę Ci przypomniec nie mam z tym żadnego problemu :)

I na c**j tak spinac poslady k**wa go w dupe mac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zagladanie komus do portfela i wpitalanie sie w rodzine, to lekka żenua.

Nie pier**l :decayed:

:laghing2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kali sprawdzałeś czy pupa jest od tego auta czy od innego? Nie widać było spawów pod nadwoziem? Coś tanio jak na sprowadzonego :mysli:

A jeżeli wsio było ok to tylko pogratulować fury bo milutka

sprawdzałem dokładnie. Jak patrzyłeś cene na stronie best cars to dolicz sobie jeszcze vat bo to sa ceny netto i weź pod uwage, że niby młody rocznik ale za to nie ma jakiegoś wypas wyposażenia. jak dla mnie cena normalna i napewno warto dać tyle za auto w takim stanie i tak młode. No i najważniejsze w koncu mam szyber :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kali.

Gratuluje wozu

no i wytrwalosci w uzeraniu sie z banda kolesi ktorzy w kazdy mozliwy sposob chca cie wyprowadzic z rownowagi.

w sumie to ja tez pewnie bym bronil nowego nabytku jak niepodleglosci :)

jeszcze raz graty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje wozu

no i wytrwalosci w uzeraniu sie z banda kolesi ktorzy w kazdy mozliwy sposob chca cie wyprowadzic z rownowagi.

w sumie to ja tez pewnie bym bronil nowego nabytku jak niepodleglosci :)

Kali i jego "oszczedzanie"

kto bogatemu zabroni ...

...

Teraz wszyscy kochają Kaliego :kox: :kox: :kox: :kox:

Korzeń.. ku***a przy przypływie pozytywnego uczucia to nawet na moto bym się z Tobą wybrał :polew: :polew:[br]Dopisany: Styczeń 26' date=' 2011, 11:14:05 [/size']_________________________________________________Dobra nie szaleje..nie mam moto :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...