Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fly sie przyjebal do Raggi

Fly sie przyjebal nie do Raggi, a do wszystkich, ktorzy jezdzili po Kalim bo zwyczajnie zaczelo robic sie to nudne... :cool1:

...to Ragga przyjebal sie do niego :D

Piffko ? :D Buuuba proooosze cie :D Ja mam jeszcze jednego desperadosika od Ciebie :D DziekoFFka :* :polew:

Ty to kurfa chlor jestes :D z miesiac temu Ci przekazywalem te browary :D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Piffko ? :D Buuuba proooosze cie :D Ja mam jeszcze jednego desperadosika od Ciebie :D DziekoFFka :* :polew:

Na zdrowie ;)

ja tam alkoholu nie pije, jedynie jakiś browarek lub dwa :gwizdanie:

Opublikowano

No ja to na sile musze zeby nie wylac :decayed:

Opublikowano

gdzies Ty sie uchowal :doh1:

Opublikowano

No ja to na sile musze zeby nie wylac :decayed:

desperadosikow sie nie wylewa tylko degustuje przed snem :rolleyes:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 21:00_________________________________________________wszoraj mnie psiarskie zaatrzymali... 160 na 50-tce :disgust:

Opublikowano

I po co się podlizujesz ? On mógłby być twoim ojcem

musiałby bardzo wcześnie trafić. nie wiem po co się tak spinasz. Drogi Panie moderatorze, przepraszam, że wyraziłem swoją opinię. Więcej nie bede. Już ide do kąta za kare. :wink4:

Opublikowano

wszoraj mnie psiarskie zaatrzymali... 160 na 50-tce :disgust:

no i - jak się temat zamknął ?? :cool1:

Opublikowano

desperadosikow sie nie wylewa tylko degustuje przed snem :rolleyes:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 21:00_________________________________________________wszoraj mnie psiarskie zaatrzymali... 160 na 50-tce :disgust:

ło matko :shocked:

czym się skończyło, opowiadaj :cool1:

jak zawsze, debil wyskoczył zza krzaków z latareczką przed samą maskę, prawie go c**ja zmiotłem, zatrzymałem się, powiedziałem, że jest idiotą pokazał ile jechałem i powiedział żebym zwolnił

Opublikowano

400 i 10pkt zapewne :D

Fly no na wsi :P haha

Opublikowano

400 i 10pkt zapewne :D

Karetką jechałem :wstydliwy:

Ale już któryś raz taka akcja, wysyłają świeżaków w nocy żeby sobie pomachali lizakami. jakie zdziwienie jak się zatrzymuje i nie wiedzą co mają powiedzieć :doh1:

Opublikowano

buba jako mundurowy kwitow nie placi - nawet po cywilu

Opublikowano

no nie powiem już kilka razy uprawnienia do jazdy pojazdami uprzywilejowanymi uratowały mi d*pę :rolleyes:

Opublikowano

Ogry, a więc tak jak było ustalone 2 tyg temu na fejsie (wklejam tutaj bo nie wiem czy do wszsytkich PW poszło).

Jutro spotykamy sie na kolejną "wigilię" klubową w Bierhalle w Arkadii. Start o 19:00.

Kto mi qwa posty kasuje? :cool1:

Opublikowano

Niestety ale na wasze nieszczęście będę :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

pany

czy regenerowane turbo sie jakos dostraja

czy przyjezdza p&p ?

Opublikowano

pany

czy regenerowane turbo sie jakos dostraja

czy przyjezdza p&p ?

walisz mlotkiem 10 kilowym 2 razy w strone zimna i 4 w gorąca :tongue4:

Opublikowano

sie nabijaj

nie wiem moze cos z grusza trzeba zrobicz czy cos

Opublikowano

kurfffa dawno nie widzialem tyle gowna w tym temacie co przez ostatnie kilka dni,jadom se az milo :polew:.Fly sie przyjebal do Raggi ze Ragga sie przyjebal do Kaliego ktory cale zycie sie przyjebywal do wszystkich co (tak jak ja) jezdza klekotami i kupil se klekota a Poziek przyjebal sie do Zielonego ze sie ochajtal bo to byl najlepszy sposob zeby poczuc sie doroslym i jak przystalo na prawilnego obywatela zalozyc podstawowa komorke spoleczna :gwizdanie:-co robi notorycznie od pamietnego maja az sie Zielonemu ulało ,to by chyba bylo wszystko co jest zawarte na jakichs ostatnich 20-stu stronach tego watku

Jak zwykle konkretnie :kox:

Paweł dostałeś uchwyt ? :mysli:

pany

czy regenerowane turbo sie jakos dostraja

Tak zapuść ostatni album Anity Lipnickiej, zgaś światło i głaszcz ją po muszli :decayed: :decayed: :decayed::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

przyjezdza p&p ?

:good:

Opublikowano

moskal to twoje turbo sie wysypalo chyba :\

zregenerowalem to swoje stare i idzie lepiej.

napisz mi na pw co robimy z tym fantem :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.