Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak wnioskuje po odpowiedziach na tył się po prostu nie zakłada oplotu bo nie ma sensu tak?

nie znam sie to pytam. Wy jesteście kopalnią wiedzy, tzw. czarną dziurą :wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tylko przód czy kpl ?

sam przód :bag:

EEE

ja zrozumiałem sam tył :bag: :bag:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 14:06_________________________________________________

jak wnioskuje

:bag: :bag: :bag:

Opublikowano

jak wnioskuje po odpowiedziach na tył się po prostu nie zakłada oplotu bo nie ma sensu tak?

naprawde ????

Opublikowano

:hi: :hi:

Wiesz co Nosfier ? Ja przestanę do dopieprzać o tym nieszczęsnym maju, jak zostanę ojcem chrzestnym Twojego syna :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Zostaniesz, jeśli Ja zostanę świadkiem na twoim ślubie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Jakim ślubie ? On i ślub ? Aczkolwiek czemu nie: naprawdę się zakocha albo zaliczy wpadkę to pewnie tak będzie (nie to żebym to drugie miał na myśli) :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Panowie, kto się pisał na przewody w oplocie??

Pasują do B6/B7 ośka lub Q.

Koszt 250zł za komplet.

do odbioru za 3 tygodnie.

Wiem, że Ja. :decayed:

Wiem, że Ty i Pixi.. to już mam 6 kompletów zaklepanych.. ale spoko, jeszcze będzie 2 tura pewnie..

Opublikowano

Zostaniesz, jeśli Ja zostanę świadkiem na twoim ślubie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

...powiem Ci...nie nie powiem... :dziura:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 14:14_________________________________________________

albo zaliczy wpadkę to pewnie tak będzie

natychmiast cofnij to co napisałeś :witch1: Łukasz w tej chwili :rant:

Opublikowano

Jakim ślubie ? On i ślub ? Aczkolwiek czemu nie: naprawdę się zakocha albo zaliczy wpadkę to pewnie tak będzie (nie to żebym to drugie miał na myśli) :naughty: :naughty: :naughty:

http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,13079757,wiadomosc.html

Podobno za samą wpadkę mają przestać dawać .... :kox: :kox: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Przecież wyraźnie napisałem, że:

nie to żebym to drugie miał na myśli

także wszystko jest czysto Michałku :good:

COFAM WSZYSTKO - NIC NIE MYŚLAŁEM !!!

Opublikowano

albo zaliczy wpadkę

On jest tak ostrożny że na głowę też gumę zakłada :decayed:

Opublikowano

Wiem, że Ja. :decayed:

Wiem, że Ty i Pixi.. to już mam 6 kompletów zaklepanych.. ale spoko, jeszcze będzie 2 tura pewnie..

ja też biere :) B7 Q

Opublikowano

7IWVh0YjpGU



:decayed:
Opublikowano

ja pie..olę co za goście ... :doh1:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 14:55_________________________________________________

temat farciarzy - ciąg dalszy

Им повезло

Opublikowano

tylko przód czy kpl ?

Specu - nie waż się mu odpowiadać :facepalm:

:buahaha::guma:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:wtf::facepalm:
Opublikowano
  • Autor
:przebiegly:
Opublikowano
:dziura:
Opublikowano

Panowie, kto się pisał na przewody w oplocie??

Pasują do B6/B7 ośka lub Q.

Koszt 250zł za komplet.

do odbioru za 3 tygodnie.

i ja , i ja :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Pixi lecisz do bierhalle?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.