Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moskal to twoje turbo sie wysypalo chyba :\

zregenerowalem to swoje stare i idzie lepiej.

napisz mi na pw co robimy z tym fantem :)

przecież było regenerowane wiec jeszcze gwarancja jest :mysli:

a po czym sadzisz ze sie wysrało?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no wlasnie na gwarancji by trzeba cos przecwiczyc

na poczatku auto jechalo jakby audi mialo z 200 km a ostatnio tak jakby turbo nie bylo.

po sciagnieciu strona goraca jest strasznie okopcona (tak jakby za malo powietrza dostawal)

przy nowym turbo jest lepiej (szalu nie ma ale jest lepiej)[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 22:19_________________________________________________pomoglby mi ktos zrobic logi (moze tu gdzies lezy problem) ???

Opublikowano

znaczy czarna? a jaki boost był? [br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 22:22_________________________________________________

no wlasnie na gwarancji by trzeba cos przecwiczyc

na poczatku auto jechalo jakby audi mialo z 200 km a ostatnio tak jakby turbo nie bylo.

po sciagnieciu strona goraca jest strasznie okopcona (tak jakby za malo powietrza dostawal)

przy nowym turbo jest lepiej (szalu nie ma ale jest lepiej)[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 22:19_________________________________________________pomoglby mi ktos zrobic logi (moze tu gdzies lezy problem) ???

znaczy wymieniłes turbo a nie zrobiłes logów :shocked:

Opublikowano

pomoglby mi ktos zrobic logi (moze tu gdzies lezy problem) ???

No to standardowo musisz najpierw przyjechać na parę spotów, które jak wiadomo odbywają się na Torwarze. Co do logów uderzaj do Oniaka on ma dobry kabel dobrze ściąga logi. :good:

Opublikowano

znaczy wymieniłes turbo a nie zrobiłes logów :shocked:

tak jakos wyszlo :P[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 22:40_________________________________________________nie mam sprzetu do robienia logow - a w wtorki mam zajecia :(

pomoglby ktos w weekend ? - stawiam krowe :)

Opublikowano

Ogry, a więc tak jak było ustalone 2 tyg temu na fejsie (wklejam tutaj bo nie wiem czy do wszsytkich PW poszło).

Jutro spotykamy sie na kolejną "wigilię" klubową w Bierhalle w Arkadii. Start o 19:00.

Kto mi qwa posty kasuje? :cool1:

Niestety NIEPASI :no: :no: :no: bo ja wciąż chory jestem i zgorączką i antybiotykami w domu leżę :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

siema kacze pyndle :hi:

no wlasnie na gwarancji by trzeba cos przecwiczyc

a jak wygląda wirnik ??? ma luzy ???

zrób fotki tej turbawki i wklej bo jestem ciekaw jak c**j co sie mogło stać :kox: :kox: :kox:

po sciagnieciu strona goraca jest strasznie okopcona (tak jakby za malo powietrza dostawal)

:blink::mysli:

na poczatku auto jechalo jakby audi mialo z 200 km

To tez ciekawe :mysli:

Opublikowano
:hi::kox:
Opublikowano
:hi::decayed:
Opublikowano

znaczy wymieniłes turbo a nie zrobiłes logów :shocked:

tak jakos wyszlo :P[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 22:40_________________________________________________nie mam sprzetu do robienia logow - a w wtorki mam zajecia :(

pomoglby ktos w weekend ? - stawiam krowe :)

jak jest okopcona to znaczy ze mieszanka jest za bogata ale to raczej nie od turbo

:facepalm:

:bry:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Donald Tusk trafia na sąd ostateczny. Bóg mówi mu:

- "Donaldzie, no to gdzie byś chciał: do piekła czy do nieba?".

Donald na to, że chętnie przyjrzałby się obydwu możliwościom. Premier patrzy: w piekle tańczą, grają w piłkę i otwierają kolejnego Orlika. W niebie za to smętnie: pieśni religijne, różaniec i modlitwy. Tusk wybiera więc piekło. Gdy tylko tam trafia, wyskakuje diabeł i widłami ładuje go do kotła.

- "To nie tak miało wyglądać!" – krzyczy Tusk.

- "PR to się od ciebie uczyłem" – odpowiada Pan Bóg.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ogry, a więc tak jak było ustalone 2 tyg temu na fejsie (wklejam tutaj bo nie wiem czy do wszsytkich PW poszło).

Jutro spotykamy sie na kolejną "wigilię" klubową w Bierhalle w Arkadii. Start o 19:00.

Kto mi qwa posty kasuje? :cool1:

Niestety NIEPASI :no: :no: :no: bo ja wciąż chory jestem i zgorączką i antybiotykami w domu leżę :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Cóz, jeszcze sie nigdy nie zdarzylo tak żeby wszystkim pasowało.

Na pewno będzie jeszcze kilka okazji. Watch this space!

Opublikowano

113007232905.jpg

dzisiaj powtórka ? :kox:

Opublikowano

:hi:

Co prawda jutro mam być na 8 w pracy bo mamy mały remont, malowanie itp. i trzeba ludziom firme otworzyć i ich pilnować ale na jakiegoś browarka i goloneczke wpadne. Wypijemy chociaż troche za mojego nowego parcha :)

Opublikowano

panowie, coś dla fanów futbolu ...

ostrzegam lojalnie, ciary gwarantowane :wink4: - ktoś kto się interesuje tym sportem i trochę ogląda, też pewnie ich doświadczy

no i naszego polskiego wkładu też nie zabrakło

bo to chyba tak jest, nie tylko w piłce:

every moment

every decision

every mistake

changes everything

Opublikowano

Wypijemy chociaż troche za mojego nowego parcha :)

Nie wiem z kim :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:siema::kawa:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.