Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

halo panowie! nie znacie takich miejsc ,co z wami??

Z polotem:

New Orleans

ul.Zgoda 11

Bardzo polecam :good:

Troche z mniejszym polotem:

Nine Club

ul.Kredytowa 9

Lemoniada

ul.Zgoda 9

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Panowie i Pani (tak ta jedna jedyna) mam zaszczyt uroczyście poinformować że w najbliższy wtorek pojawię się na spociku nowym dziś zakupionym nabytkiem o miłym pseudonimie szara szczała :P

Opublikowano

:hi:

Panowie i Pani (tak ta jedna jedyna) mam zaszczyt uroczyście poinformować że w najbliższy wtorek pojawię się na spociku nowym dziś zakupionym nabytkiem o miłym pseudonimie szara szczała :P

no i ? :naughty: :naughty:

Opublikowano

:gwizdanie:to o czym teraz pogadamy?

O caiachaniu koniecznie.

To kiedy ostatnio się ciachałaś :decayed:, bo Poziek miesiąc temu :polew:

Opublikowano

:gwizdanie:to o czym teraz pogadamy?

O caiachaniu koniecznie.

To kiedy ostatnio się ciachałaś :decayed:, bo Poziek miesiąc temu :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:gwizdanie:to o czym teraz pogadamy?

O caiachaniu koniecznie.

To kiedy ostatnio się ciachałaś :decayed:, bo Poziek miesiąc temu :polew:

3 tygodnie ty zwiędły farfoclu :decayed:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

jeblem

Opublikowano

:hi:

Panowie i Pani (tak ta jedna jedyna) mam zaszczyt uroczyście poinformować że w najbliższy wtorek pojawię się na spociku nowym dziś zakupionym nabytkiem o miłym pseudonimie szara szczała :P

nie SZCZAŁA tylko siusiała, oszołomie jeden :decayed:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Dobijacie Mnie dzisiaj tymi dzisiejszymi postami :kox:

Opublikowano

na bank nic sie nie zmieniło , bo towarzystwo sie nie zmienia , ciągle jest to samo i wszyscy maja lekko nasrane :wink4:

Wcale , że niee ee :decayed:

ps.głodnemu chleb na myśli(pisząc delikatnie)

wczoraj właśnie się żaliłem, że bym coś wylizał :decayed:

Ma kandydatkę dla Ciebie :naughty: :naughty: :naughty:

3 tygodnie ty zwiędły farfoclu :decayed:

Tyranie gruchy się nie liczy :D

Opublikowano

Doszły Mnie słuchy że podobno PIXI nie zapłacił za rachunek :mysli:

Opublikowano

to dziadek PIXI się pojawił ???????????????? :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

Ma kandydatkę dla Ciebie :naughty: :naughty: :naughty:

szfagierke ? :naughty:

Opublikowano

Ma kandydatkę dla Ciebie :naughty: :naughty: :naughty:

szfagierke ? :naughty:

Niet :naughty: lepiej...

Jest taka jedna blond suka z spojrzeniem w oczach zawodowej penery :evil: Obstawiam, że jebie się książkowo i lubi od tylca :naughty: :naughty:

Opublikowano

to dawaj foty..napewno masz ją na nk :kox:

Opublikowano

Ma kandydatkę dla Ciebie :naughty: :naughty: :naughty:

szfagierke ? :naughty:

Niet :naughty: lepiej...

Jest taka jedna blond suka z spojrzeniem w oczach zawodowej penery :evil: Obstawiam, że jebie się książkowo i lubi od tylca :naughty: :naughty:

daj namiar na PW :wink4:

Opublikowano

to dawaj foty..napewno masz ją na nk :kox:

Stary... ja nie mam NK :facepalm::tongue4:

daj namiar na PW :wink4:

Podrzucę Ci z FB :naughty:

Opublikowano

no i ? :naughty: :naughty:

No i to znak dla Ciebie żebyś się nie pojawiał w swoim słynnym dresiku :P Oczywiście żebyś nie był poszkodowany wpadnę jednocześnie do Ciebie na Torwar.. Albo specjalnie dla Ciebie przeniesiemy na ten jeden jedyny raz spota na Torwar :)[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 23:34_________________________________________________

nie SZCZAŁA tylko siusiała, oszołomie jeden :decayed:

Oj wybacz, Miszczu :gwizdanie:

Opublikowano

Podrzucę Ci z FB :naughty:

FB ??

to takie niepełne FBI ??

:laghing2:

Opublikowano

No i to znak dla Ciebie żebyś się nie pojawiał w swoim słynnym dresiku :P

jak Ty wpadasz na spocik, to jest więcej niż pewne, że mnie nie zobaczysz :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.