Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
skąd opcja gokartowa :?:

pierwszy słyszę :razz:

Norbi ty w nagrode za przyznanie ze zawodowo jezdzisz tym dostaniesz na poklad pilota Zółwia zeby nie bylo tak łatwo

jak będzie kart cięższy to bedzie sie lepiej nawierzchni trzymał :mrgreen:

Dobre szefie :mrgreen: , wlasnie mocno rozmawiam z Twoim kumplem tudziez rodzina z Londona, na temat "multitronic, czy Tiptronic " czy jakos tak.Hhacek jemu bylo. Spoko gosc, tylko za malo mu fury pala :lol:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Twoim kumplem
wypraszam sobie T-żółw to moj brat
Opublikowano
Twoim kumplem
wypraszam sobie T-żółw to moj brat
Nie gniewaj sie stary juz nioedlugo sie spotkamy na spocie to walniemy jakiegos Guinessa :grin:

[ Dodano: 2006-08-16, 21:43 ]

Norbi ty w nagrode za przyznanie ze zawodowo jezdzisz tym dostaniesz na poklad pilota Zółwia zeby nie bylo tak łatwo
Śwęte słowa, najlepszym atutem w jezdzie gokartami to mała waga, masz duze szanse :mrgreen: bardzo duze!!
Opublikowano

Panowie doskonały pomysł :) na Imoli mają największe silniki w Wawie:) testowałem ze szwagrem :) w soboty i niedziele po 20 ceny biletów są niższe :)

Opublikowano

No dokladnie Poziek ale my bedziemy placic cos kolo 13 zeta za 10 minut we wtorek

Norbi ja juz ide na odchudzanie zebys mi za daleko nie odjezdzal :mrgreen:

Opublikowano
Imola to na Połczyńskiej?

Imola - to na Puławskiej

[ Dodano: 2006-08-17, 09:11 ]

No dokladnie Poziek ale my bedziemy placic cos kolo 13 zeta za 10 minut we wtorek

Norbi ja juz ide na odchudzanie zebys mi za daleko nie odjezdzal :mrgreen:

13 zł o każdej godzinie i każdego dnia - ale musialbym kupic karnet

Opublikowano

chlopaki a moze zawitacie na weekendowy spot do chrzanowa (termin na 90% 8,9-10 wrzesien) narazie jest to tylko koncepcja i zadnych szczegolow nie znam

Opublikowano

hehe widze ze murzyn steskniles sie za nami DZIKAMI :lol:

Opublikowano

Mam zamiar pojawic sie we wtorek na torwarze bendziecie tam i jak was najłatwiej znaleźć???

Opublikowano

badz tam o 19 a stoimy na tym duzym parkingu z petla autobusową :wink:

Opublikowano

zobaczysz stado dzików przy A4 to będą oni :P

a na poważnie przy zajezdni autobusowej :)

Opublikowano

A ja chciałem pochwalić się wydechem :mrgreen: , ale OOOO jedzie do warsztatu we wtorek :sad:

Opublikowano

witam

ja bede na 100% moze uda mi sie pochwalic blow offem jak dojdzie do mnie do wtorku

pozdrawiam

Opublikowano

platiniumm, to super myslalem ze sie przestraszyles po pierwszym razie i juz nie bedziesz chcial przyjechac tak jak niektorzy :mrgreen:

Opublikowano
platiniumm, to super myslalem ze sie przestraszyles po pierwszym razie i juz nie bedziesz chcial przyjechac tak jak niektorzy :mrgreen:

Na orzykład kto :?: :mrgreen:

Opublikowano

nie. nie ma sie czego bac tylko mam w tym miesiacy tak grafik ulozony ze musze byc w pracy 19.45 wiec dlugo nie moge zostac ale napewno w przyszlum miesiacu i nastepne bede mial inaczej to bede dluzej na spotach

Opublikowano

oizdog, no ty masz checi przyjechac to nie ty ale juz bylo kilku takich :razz:

Opublikowano
jak was najłatwiej znaleźć???

znakiem rozpoznawczym jest jeden z kolegów ubrany w.....różowe polo :oops:

Opublikowano

Przykro mi ale mnie nie bedzie :sad: , musze rano jechac po towar do łodzi i zdunskiej woli, i wątpię żebym sie wyrobił na 19 na zlot. Pozatym pewnie i tak po całym dniu jazd bede z byt zmeczony aby jeszcze jecac na spot. Pozdrawiam i miłej zabawy na Imoli :grin:

Opublikowano

A różowe polo wyglada tak :mrgreen: (chyba dostaniemy z liscia od adamooo)

110706012.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.