Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poprosimy :evil:

Nie krępuj sie wszyscy chętnie się dowiedzą.

Jak zwykle ... ciekawość kobiet nie zna granic ... nie powiem i już :tongue4:

Kasia jaka chętna nagle :P:naughty:

Chętna ? Na co ? Krzyniek, Ty chyba będziesz w stanie odpowiedzieć na to pytanie, prawda ??? :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja bym powiedział, że na podbieraniu jajek kurom z kurnika Alvaro :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

ale koks mi się napisał :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Cholera wyszedłem na 2 godziny z domu i już nawalili z 5 stron :drool:

Opublikowano

Cholera wyszedłem na 2 godziny z domu i już nawalili z 5 stron :drool:

Hugo, przez miesiąc prawie nic się nie działo to trzeba trochę rozruszać towarzystwo :tongue4:

Opublikowano

Poprosimy :evil:

Nie krępuj sie wszyscy chętnie się dowiedzą.

Jak zwykle ... ciekawość kobiet nie zna granic ... nie powiem i już :tongue4:

Kasia jaka chętna nagle :P:naughty:

Chętna ? Na co ? Krzyniek, Ty chyba będziesz w stanie odpowiedzieć na to pytanie, prawda ??? :polew:

sorka z tego G. w końcu to Flyer go wylansował... :polew:

będę w stanie... ale nie wiem czy mogę :mysli:

Opublikowano

będę w stanie... ale nie wiem czy mogę :mysli:

Dawaj Krzyniek nie krępuj się. Nikt się nie będzie gniewał.

P.S. Krzyniek, a powiedz szczerze, było jakieś chędorzonko ??? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

będę w stanie... ale nie wiem czy mogę :mysli:

Dawaj Krzyniek nie krępuj się. Nikt się nie będzie gniewał.

P.S. Krzyniek, a powiedz szczerze, było jakieś chędorzonko ??? :polew: :polew: :polew:

chyba nie będę papla, już kiedyś za dużo mówiłem i dostałem od pana Żółwia kropeczkę ...

ale może coś się dowiecie muszę przeprowadzic konsultacje z.... :naughty:

ps. coś mi się zdaje że zaraz pan Kogut cosik napisze ;)

Opublikowano

chyba nie będę papla, już kiedyś za dużo mówiłem i dostałem od pana Żółwia kropeczkę ...

Nie dostaniesz, nie martw się :wink4:

ale może coś się dowiecie muszę przeprowadzic konsultacje z.... :naughty:

Hmmmm, ale Kaśka nie ma na pewno nic przeciwko temu, prawda ??? :polew:

Opublikowano

chyba nie będę papla, już kiedyś za dużo mówiłem i dostałem od pana Żółwia kropeczkę ...

Nie dostaniesz, nie martw się :wink4:

ale może coś się dowiecie muszę przeprowadzic konsultacje z.... :naughty:

Hmmmm, ale Kaśka nie ma na pewno nic przeciwko temu, prawda ??? :polew:

Tak na prawde mnie to praktycznie nie dotyczy więc jak chcesz sie przyznać to proszę cie bardzo.

Opublikowano

chyba nie będę papla, już kiedyś za dużo mówiłem i dostałem od pana Żółwia kropeczkę ...

Nie dostaniesz, nie martw się :wink4:

ale może coś się dowiecie muszę przeprowadzic konsultacje z.... :naughty:

Hmmmm, ale Kaśka nie ma na pewno nic przeciwko temu, prawda ??? :polew:

Tak na prawde mnie to praktycznie nie dotyczy więc jak chcesz sie przyznać to proszę cie bardzo.

lepiej nie.

dobrze że jesteście :kox: przynajmniej zapomina się przy was o smutnych sprawach ;)

Kasia nie psuj im tu nadzieii na "niewiadomo co"- nich się dalej domyślają :naughty:

Opublikowano

Kasia jakaś sztywna jesteś dzisiaj...rozluźnij poslady i popłyń z dzisiejszym flowem na warszawskich...jjuuuupiiii :gwizdanie: :dance: :dance: :dance::naughty: :naughty: :kox:

Opublikowano

Cholera wyszedłem na 2 godziny z domu i już nawalili z 5 stron :drool:

to Ty to jeszcze liczysz .... :notworthy:

Opublikowano

Kasia jakaś sztywna jesteś dzisiaj...rozluźnij poslady i popłyń z dzisiejszym flowem na warszawskich...jjuuuupiiii :gwizdanie: :dance: :dance: :dance::naughty: :naughty: :kox:

Fakt, jakos dzisiaj tak serio, serio wszystko u mnie. Taki mam dzisiaj klimat. ale postaram się cos z tym zrobić :naughty:

Może jakaś flaszka wieczorkiem? :drunk: i :dance: :gwizdanie:

Opublikowano

zmykam chwilowo z forum i proszę nie nasmarujcie tu niewiadomo ile stron bo się później nie ogarnę z czytaniem :wallbash:

Opublikowano

Kasia jakaś sztywna jesteś dzisiaj...rozluźnij poslady i popłyń z dzisiejszym flowem na warszawskich...jjuuuupiiii :gwizdanie: :dance: :dance: :dance::naughty: :naughty: :kox:

Fakt, jakos dzisiaj tak serio, serio wszystko u mnie. Taki mam dzisiaj klimat. ale postaram się cos z tym zrobić :naughty:

Może jakaś flaszka wieczorkiem? :drunk: i :dance: :gwizdanie:

mnei głowa jeszcze boli po wczorajszym...

ale trenować przed zlotem trzeba więc jestem na tak - może Bierhalle na bis?? :drunk:

Opublikowano

Kasia jakaś sztywna jesteś dzisiaj...rozluźnij poslady i popłyń z dzisiejszym flowem na warszawskich...jjuuuupiiii :gwizdanie: :dance: :dance: :dance::naughty: :naughty: :kox:

Fakt, jakos dzisiaj tak serio, serio wszystko u mnie. Taki mam dzisiaj klimat. ale postaram się cos z tym zrobić :naughty:

Może jakaś flaszka wieczorkiem? :drunk: i :dance: :gwizdanie:

mnei głowa jeszcze boli po wczorajszym...

ale trenować przed zlotem trzeba więc jestem na tak - może Bierhalle na bis?? :drunk:

Jestem za a później na :dance: Będzie Twoja siostra?

Opublikowano

nie wiem skarbie, muszę dopiero z nią zagadać :thumbup:;)

Opublikowano

Będzie Twoja siostra?

No wiesz co Katarzyno ... nie podejrzewałem Ciebie o takie rzeczy ... :polew:

Opublikowano

Będzie Twoja siostra?

No wiesz co Katarzyno ... nie podejrzewałem Ciebie o takie rzeczy ... :polew:

Żeby życie miało smaczek... :naughty:

Opublikowano

Żeby życie miało smaczek... :naughty:

To dołączy się chłopaczek :decayed:

Jestem pod wrażeniem Waszego dzisiejszego świergolenia (którego i tak nie mam czasu w całości czytać).

Ja dziś znów zapitalam z pustymi taczkami, a przedwczorajszy twardy reset - nic nie pomógł :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.