Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

:naughty:

lepiej znajdź kogoś kto Ci to zrobi oraz zderzak trzeba niestety ściągać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

robie sam, jak nie pomożecie to sam coś wykombinuje i będzie dobrze. Powiedzcie tylko jaką to fabrą malować i jak przygotowac powierzchnie. Lepiej czarny mat czy połysk? Co bedzie lepiej wyglądało przy czarnym lakierze? Bardziej się skłaniam do matu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robie sam, jak nie pomożecie to sam coś wykombinuje i będzie dobrze. Powiedzcie tylko jaką to fabrą malować i jak przygotowac powierzchnie. Lepiej czarny mat czy połysk? Co bedzie lepiej wyglądało przy czarnym lakierze? Bardziej się skłaniam do matu.

Masz

http://allegro.pl/lampy-przednie-dayline-audi-a4-b7-05-08-daylight-i1414725021.html :decayed:

http://allegro.pl/audi-a4-8e0-b7-lampy-bixenon-bialy-kierunek-i1418523692.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie tu jest najwiecej roboty trzeba sciagnac zderzak zeby dostac sie do lamp przednich nawet jak zarnik sie spali to nie zrobisz tego na drodze :(

pierwsze lampy czarne z ledami wygladaja wiejsko wieje z daleka tandeta szkoda auta :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to hóy. se sam se poradze. Nie wiem czy napewno w ten weekend dam rade ale najdalej przyszły lampy beda gotowe.

Dobrze sklej, żeby przy hamowaniu nie wypadły szkła :evil: :gwizdanie:

Olej te lampy masz nowe z magazynu..... Karawa ale uparty jesteś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzaka nie musze zwalać, zeby wyjąć lampy?

Misiu kolorowy i Ty pisałeś, że sporo czytałeś na temat tych aut ? :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to hóy. se sam se poradze. Nie wiem czy napewno w ten weekend dam rade ale najdalej przyszły lampy beda gotowe.

zaloz temat w innym dziale cielaku :wink4: - albo poszukaj info w innych dzialach, u innych osob, ktore to robily (Miron, bogi i inni).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaką farbą malowac środki lamp i jak sie do tego zabrać? zderzaka nie musze zwalać, zeby wyjąć lampy? potem rozgrzewam klej, rozklejam i co dalej? a potem czym to skleić znowu, żeby sie trzymalo, nie ciekło i nie parowało?

rozklejasz opalarką

papierem sciernym matujesz nibychrom

odtłuszczasz

potem jeszcze raz odtłuszczasz (bo na bank za pierwszym razem chójowo odtłuścisz)

malujesz podkładem do plastików

malujesz czarnym matem do plastików ,

sklejasz

rozklejasz (bo zjebałes pierwsze sklejenie)

znowu sklejasz

cieszysz sie lampą w czarnym macie :good:

jakbys nie dał rady to mi podrzuc te lampy + 150pln , mam wszystko co potrzeba do ich zrobienia :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiu kolorowy i Ty pisałeś, że sporo czytałeś na temat tych aut ?

czytałem, że trzeba ale łudziłem się, że może jednak da się to zrobić bez ściągania.

Przysiąde w weekend i podziałam.

A tą farbe jakąś polecacie czy po prostu podkład i czarny do plastików nie wazne jakiej firmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbys nie dał rady to mi podrzuc te lampy + 150pln , mam wszystko co potrzeba do ich zrobienia :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Tylko nie na weekendzie bo po pijaku spiardoli na bank :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaką farbą malowac środki lamp i jak sie do tego zabrać? zderzaka nie musze zwalać, zeby wyjąć lampy? potem rozgrzewam klej, rozklejam i co dalej? a potem czym to skleić znowu, żeby sie trzymalo, nie ciekło i nie parowało?

rozklejasz opalarką

papierem sciernym matujesz nibychrom

odtłuszczasz

potem jeszcze raz odtłuszczasz (bo na bank za pierwszym razem chójowo odtłuścisz)

malujesz podkładem do plastików

malujesz czarnym matem do plastików ,

sklejasz

rozklejasz (bo zjebałes pierwsze sklejenie)

znowu sklejasz

cieszysz sie lampą w czarnym macie :good:

jakbys nie dał rady to mi podrzuc te lampy + 150pln , mam wszystko co potrzeba do ich zrobienia :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Moskala w B6 też byś ogarnął?? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbys nie dał rady to mi podrzuc te lampy

Jak mi źle wyjdzie to sie dogadamy, nauczysz mnie jak pomalować dobrze :) ale na razie działam sam. Chyba, że się bedziesz nudził to możesz wpaść do legionowa pokibicować mi ;)

Nie podjedziesz po niego ? W końcu jeździsz za darmo :kox: :kox: :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbys nie dał rady to mi podrzuc te lampy + 150pln , mam wszystko co potrzeba do ich zrobienia :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Tylko nie na weekendzie bo po pijaku spiardoli na bank :decayed:

i znowu w sobotę czeka nas słynne :sick3: :sick3: :sick3:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...