Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no jest - przejeżdzam tamtędy czasmi. Kiedyś tętniła życiem - teraz możesz tam bardziej kupić trochę gołębi niż dobre auto ( genaralnie masa cwaniaków handlujących szrotem )

Czyli średnio tam z kupującymi na tej giełdzie ? Troszke mi sie nie chce na Słomczyn jechać , ale widze ze nie mam wyboru chyba :disgust:

Pytanie za 1000 puntów i order uśmiechu - był ktoś kiedyś na -Giełda Żerań ul. Płochocińska 33, ????

Czy ktos cos o tej giełdzie słyszał ?

:decayed:

Jak zwykle rzeczowa odpowiedz :rolleyes:

Tylko uważaj żeby nie grać w 3 karty, bo stracisz towar, furkę i jak się uprą to i kukułkę nawet. :dance::polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Adaho. W twoim podpisie...Co ta postać srodkowa ma z ... znaczysię co to jest to...te niebieskie takie tego ... maziaje :blink::mysli:

Tylko uważaj żeby nie grać w 3 karty, bo stracisz towar, furkę i jak się uprą to i kukułkę nawet. :dance::polew: :polew: :polew:

Jaką rrrrrrrrrrwa kukułkę :shocked: Ragga kukułkę na giełdy wozi??? :blink:

Opublikowano

Adaho. W twoim podpisie...Co ta postać srodkowa ma z ... znaczysię co to jest to...te niebieskie takie tego ... maziaje :blink::mysli:

no jak to maziaje :D toż to surfer, pod nim deska a pod deską fala ... jak doleci do maja to będzie córcia i przestanę mieć czas na spoty :polew:

Opublikowano

Tak początkowo myślałem, ale surfer w du...e :mysli:

Opublikowano

Tak początkowo myślałem, ale surfer w du...e :mysli:

ok ok zgadzam się nie jest najlepszy ale nie chciało mi sie grzebac :>

Opublikowano

No, dobra nie czepiam się juz.

Co z kukułką :mysli:

Opublikowano

szkoda ze spoty sa tylko w srodku tygodnia :wallbash: nigdy nie mam czasu przyjechac tylko praca i praca

PS. Mysleliscie o jakis zmianach np. co 2 tygodnie w sobote ???????

Opublikowano

Dlaczego w ankiecie nie ma mnie :mysli:. Prosze o dodanie opcji . " Żaden z powyższych - tylko letallec"

Opublikowano

Proszę wpisywać się kto chce a ja bede dopisywał na górę. Tak zeby Żółwik wiedział ile zatankowac :D

ja jeżdzę 7 minut i 43 sekundy...

na mnie pójdzie jakieś circa, about 11 literków :evil: :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

Dopisać mnie.

Jeżdżę 4 minuty, ale wyłącznie na wstecznym.

Opublikowano

... to licze na podroz fotelem pasazera po skonczeniu modUFF

Czyli nigdy :polew:

Opublikowano

Dlaczego w ankiecie nie ma mnie :mysli:. Prosze o dodanie opcji . " Żaden z powyższych - tylko letallec"

prosze dopisac do listy :naughty: ja tam bardzo nie skatuje mu furki a to dlatego że jeźdźę dieslem i chyba nie umiem katowac aut :tongue4: tak czy siak 4 min mi wystarczy ps. Malik fajny avatar_ek :kox:

Opublikowano

Też kcem upalić sprzęgiełko w nowym nabytku!!!!

Opublikowano

No to dopiszta i mnie, akurat mam wyjażdzik do Włoch i będę mógł dobrze dotrzeć silniczek.

Bak do pełna i 3 karnistry 35 L proszę wrzucić do bagażnika, oczywiście V-POWER 100 :evil:

Opublikowano

Żółw jak to zobaczy to sie więcej nie pojawi na spocie. :polew: I co wtedy?

Opublikowano

Tylko uważaj żeby nie grać w 3 karty, bo stracisz towar, furkę i jak się uprą to i kukułkę nawet. :dance::polew: :polew: :polew:

Jakie 3 karty ? Ja widziałem tylko gre w 3 kóleczka :rant::bicz2:

Jaką rrrrrrrrrrwa kukułkę :shocked: Ragga kukułkę na giełdy wozi??? :blink:

Nie mam żadnej kukułki :polew:

[br]Dopisany: Luty 01, 2008, 04:23:22 _________________________________________________

No, dobra nie czepiam się juz.

Co z kukułką :mysli:

No własnie :D

Opublikowano

Żółw jak to zobaczy to sie więcej nie pojawi na spocie. :polew: I co wtedy?

walnie każdemu po kropeczce i zaraz będzie spokój z upalaniem :polew:

Opublikowano

To Żółwio-wagon bedzie ostro ujeżdzany :decayed:

Ja sie pisze na pasażera pod warunkiem , ze bedzie ktos to bokiem stawiał :D

Opublikowano

Kto na mnie zaglosowal? :decayed:

Opublikowano

oprócz Ciebie :polew: to ja

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.