Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz problem z gazem to pozostaje Ci tylko Mława, Pan Jarek Nowotczyński. Adres znajdziesz w temacie o polecanych zakładach LPG.

Bez przesady..na cały świecie tylko w Mławie robią dobrze ? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Tak benzyna z gazem, dosłownie, bo pali gaz równocześnie z paliwem...

Gazownik sprawdzał listwę,komputer,wtryski i wina niby leży po stronie auta a nie instalacji.

Do tego dochodzi kilka innych "ale" jakie mam do auta :mysli:

Dlatego pytam o VAGa

1. podciśnieniowy regulator ciśnienia paliwa (uszkodzony powoduje że część benzyny- nieduża i nieregularnie- przedostaje się przez przewód podciśnieniowy do kolektora i razem z gazem do komory spalania)

2. Emulator - urządzenie elektroniczne(przy inst. LPG) wył. i wł. odpowiednio wtryski paliwowe stosowane przy wtrysku paliwowym sekwencyjnym chociaż mistrzowie gazownicy aby zarobić więcej wkładają to ...... tam gdzie nie musi być. Ponieważ od conajmniej 2 lat jest to made i China często siada i jadąc na LPG nieregularnie czasem na krótką chwilę wł. wtryski i mamy dwa paliwka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

To był klubowicz hunter82.

Nie znam..ale trzeba miec ostro podeptaną psychikę, żeby tak za***rdalac i to jeszcze z autostopowiczką :wallbash:

kolego ogarnij jazwe dla dobra sprawy, to byl moj dobry znajomy a dziewczyne "znalem" z widzenia przez kolezanke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwóch przebogatych Ruskich spotyka się na obiedzie w restauracji:

- Stary, jaką sobie furę kupiłem! Ma wszystkie najnowsze wypasy, dwa telewizory, pozłacane klamki...

- Taa... A ja sobie kupiłem Wołgę.

- A po cholerę ci Wołga?

- Jak to po co? Będę sobie po niej jachtem pływał.

bry :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ogarnij jazwe dla dobra sprawy, to byl moj dobry znajomy

no i ? czy to oznacza, że nie zapppierdalał

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

kolego ogarnij jazwe dla dobra sprawy, to byl moj dobry znajomy a dziewczyne "znalem" z widzenia przez kolezanke

? :mysli:

Ok ok.. ale to dalej nie zmienia faktu, że koleś prawdopodobnie ostro zapindalał i przez to jest na świecie mniej o 2 osoby, e tym jedna osierociła dziecko przez fakt, że koleś nie ogarnął samochodu, warunków na drodze. To nie jest lekkomyślność ?

Jak się podróżuje z pasażerem to się powinno wiedzieć, że jej zdrowie i życie w tym czasie zależy od Nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

kolego ogarnij jazwe dla dobra sprawy, to byl moj dobry znajomy a dziewczyne "znalem" z widzenia przez kolezanke

? :mysli:

Ok ok.. ale to dalej nie zmienia faktu, że koleś prawdopodobnie ostro zapindalał i przez to jest na świecie mniej o 2 osoby, e tym jedna osierociła dziecko przez fakt, że koleś nie ogarnął samochodu, warunków na drodze. To nie jest lekkomyślność ?

Jak się podróżuje z pasażerem to się powinno wiedzieć, że jej zdrowie i życie w tym czasie zależy od Nas.

Nie ma zadnych wytlumaczen jego wina przeliczyl sowje mozliwosci i auta ale lepiej go nie obrazac ;([br]Dopisany: 21 Luty 2011, 10:14_________________________________________________

kolego ogarnij jazwe dla dobra sprawy, to byl moj dobry znajomy

no i ? czy to oznacza, że nie zapppierdalał

?

on byl z tych "lubie za***rdalac" nic tego nie zmieni juz na zawsze, kiedys mial bardzo powazny wypadek na motorze codem przezyl dalej jezdzil oporowo mial to we krwi niestety. Nie wiem czy kojażycie jezdzil w Night Drivers dobry chlopaczyna

http://www.accordklubpolska.pl/viewtopic.php?t=17896

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bez ciśnień. Stało się i nie da rady tego cofnąć.

Poprzedni wypadek tego kolesia na moto też widziałem bo moja koleżanka go zbierała

Heres dzieki za linka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...