Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak masz problem z gazem to pozostaje Ci tylko Mława, Pan Jarek Nowotczyński. Adres znajdziesz w temacie o polecanych zakładach LPG.

Bez przesady..na cały świecie tylko w Mławie robią dobrze ? :rolleyes:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Góral.tz właśnie o te błędy mi chodzi. Jestem przekonany że coś pokarze...

A co do gazownika, to ja tylko wiem, gdzie nie należy jechać :angry:

Opublikowano

Tak benzyna z gazem, dosłownie, bo pali gaz równocześnie z paliwem...

Gazownik sprawdzał listwę,komputer,wtryski i wina niby leży po stronie auta a nie instalacji.

Do tego dochodzi kilka innych "ale" jakie mam do auta :mysli:

Dlatego pytam o VAGa

1. podciśnieniowy regulator ciśnienia paliwa (uszkodzony powoduje że część benzyny- nieduża i nieregularnie- przedostaje się przez przewód podciśnieniowy do kolektora i razem z gazem do komory spalania)

2. Emulator - urządzenie elektroniczne(przy inst. LPG) wył. i wł. odpowiednio wtryski paliwowe stosowane przy wtrysku paliwowym sekwencyjnym chociaż mistrzowie gazownicy aby zarobić więcej wkładają to ...... tam gdzie nie musi być. Ponieważ od conajmniej 2 lat jest to made i China często siada i jadąc na LPG nieregularnie czasem na krótką chwilę wł. wtryski i mamy dwa paliwka)

Opublikowano

na błędy na ursynów zawsze wieczór możesz podjechać :wink4:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:przebiegly:
Opublikowano
:heat:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

To był klubowicz hunter82.

Nie znam..ale trzeba miec ostro podeptaną psychikę, żeby tak za***rdalac i to jeszcze z autostopowiczką :wallbash:

kolego ogarnij jazwe dla dobra sprawy, to byl moj dobry znajomy a dziewczyne "znalem" z widzenia przez kolezanke
Opublikowano

Dwóch przebogatych Ruskich spotyka się na obiedzie w restauracji:

- Stary, jaką sobie furę kupiłem! Ma wszystkie najnowsze wypasy, dwa telewizory, pozłacane klamki...

- Taa... A ja sobie kupiłem Wołgę.

- A po cholerę ci Wołga?

- Jak to po co? Będę sobie po niej jachtem pływał.

bry :hi:

Opublikowano

kolego ogarnij jazwe dla dobra sprawy, to byl moj dobry znajomy

no i ? czy to oznacza, że nie zapppierdalał

?

Opublikowano

:hi:

kolego ogarnij jazwe dla dobra sprawy, to byl moj dobry znajomy a dziewczyne "znalem" z widzenia przez kolezanke

? :mysli:

Ok ok.. ale to dalej nie zmienia faktu, że koleś prawdopodobnie ostro zapindalał i przez to jest na świecie mniej o 2 osoby, e tym jedna osierociła dziecko przez fakt, że koleś nie ogarnął samochodu, warunków na drodze. To nie jest lekkomyślność ?

Jak się podróżuje z pasażerem to się powinno wiedzieć, że jej zdrowie i życie w tym czasie zależy od Nas.

Opublikowano

:hi:

kolego ogarnij jazwe dla dobra sprawy, to byl moj dobry znajomy a dziewczyne "znalem" z widzenia przez kolezanke

? :mysli:

Ok ok.. ale to dalej nie zmienia faktu, że koleś prawdopodobnie ostro zapindalał i przez to jest na świecie mniej o 2 osoby, e tym jedna osierociła dziecko przez fakt, że koleś nie ogarnął samochodu, warunków na drodze. To nie jest lekkomyślność ?

Jak się podróżuje z pasażerem to się powinno wiedzieć, że jej zdrowie i życie w tym czasie zależy od Nas.

Nie ma zadnych wytlumaczen jego wina przeliczyl sowje mozliwosci i auta ale lepiej go nie obrazac ;([br]Dopisany: 21 Luty 2011, 10:14_________________________________________________

kolego ogarnij jazwe dla dobra sprawy, to byl moj dobry znajomy

no i ? czy to oznacza, że nie zapppierdalał

?

on byl z tych "lubie za***rdalac" nic tego nie zmieni juz na zawsze, kiedys mial bardzo powazny wypadek na motorze codem przezyl dalej jezdzil oporowo mial to we krwi niestety. Nie wiem czy kojażycie jezdzil w Night Drivers dobry chlopaczyna

http://www.accordklubpolska.pl/viewtopic.php?t=17896

Opublikowano

Panowie bez ciśnień. Stało się i nie da rady tego cofnąć.

Poprzedni wypadek tego kolesia na moto też widziałem bo moja koleżanka go zbierała

Heres dzieki za linka :good:

Opublikowano

ma ktos kom do Górala?

Opublikowano

ma ktos kom do Górala?

PW

Opublikowano
  • Autor
:przebiegly:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.