Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Już nie jaram 7 miechów :kox:

Papierosy śnią mi się po nocach :polew:

U mnie niedługo stukną 2 lata.

cieniasy, ja już 17 lat nie palę :good: jak widzę fajka to mnie bardziej mdli jak po połówce :sick3:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jesteś już tak nudny

coś jak u Was w sypialni ? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Jesteś już tak nudny

w sypialni ? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:good: :good:

Opublikowano

to ile lat miałeś jak zaczynałeś

????

połówka to dobrze na dwóch

jak jeden nie pije :tongue4:

Opublikowano

sypialnii

Jesteś już tak nudny

w sypialni ? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:good: :good:

:buziak:

Opublikowano

c**j to jebał wszystko :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

ch***j to jebał wszystko :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

To jest nic.. Ja nie mogę znaleźć felg pod zacisk S4 B5 :thumbdown:

Znalazłem fele, ale na 99% nie wejdą na zacisk. :thumbdown:

Opublikowano

ch***j to jebał wszystko :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

To jest nic.. Ja nie mogę znaleźć felg pod zacisk S4 B5 :thumbdown:

Znalazłem fele, ale na 99% nie wejdą na zacisk. :thumbdown:

stalówki trzeba, tak jak w siwku były plus dystans :gwizdanie:

Opublikowano

ch***j to jebał wszystko :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

To jest nic.. Ja nie mogę znaleźć felg pod zacisk S4 B5 :thumbdown:

Znalazłem fele, ale na 99% nie wejdą na zacisk. :thumbdown:

a jakie znalazles??

Opublikowano

ch***j to jebał wszystko :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

To jest nic.. Ja nie mogę znaleźć felg pod zacisk S4 B5 :thumbdown:

Znalazłem fele, ale na 99% nie wejdą na zacisk. :thumbdown:

stalówki trzeba, tak jak w siwku były plus dystans :gwizdanie:

Stal na lato - hard !!

Siwek miał Superleggera ?

a jakie znalazles??

http://www.villawolin.com/wp-content/uploads/2010/01/AUDI-10.jpg

lub coś BBS style. Tylko, przy szerokości 8j jak założę dystans, to raczej będzie tarcie..

Szkoda, że się nie zgadałem z Flyerem wczesniej, to bym kupił zaciski od B7 :) I problem,u by nie było.

Opublikowano

aaa ja myslałem że mówisz o zimówkach

Opublikowano

a jakie ET?

Opublikowano

aaa ja myslałem że mówisz o zimówkach

Nie. Na lato :wink4:

a jakie ET?

W audi przeważnie 43-45.

W innych od 30 w górę :wink4:

Opublikowano

no to faktycznie nie wejdzie

ja mam 8j ET35

Opublikowano

no to faktycznie nie wejdzie

ja mam 8j ET35

Wiesz, wejdzie fela od S4 B5 // Fly zakładał od S4 B6 i nie weszło :gwizdanie:

Od TT (taka jak miałem) wchodzi..

Inne wejdą z dystansem - o ile - nie zaczną zacierać o nadkole :decayed:

A przy szerokości 8 nie ma zbyt wielkiego pola do manewru.

Opublikowano

wszystko zalezy od felgi, niestety trzeba przymierzac

BTW GDZIE W WAWIE SPAWAJĄ/KLEJĄ ZDERZAKI

Opublikowano

wszystko zalezy od felgi, niestety trzeba przymierzac

BTW GDZIE W WAWIE SPAWAJĄ/KLEJĄ ZDERZAKI

696611459

Opublikowano

eeee u mnie ET 20

Opublikowano

wszystko zalezy od felgi, niestety trzeba przymierzac

BTW GDZIE W WAWIE SPAWAJĄ/KLEJĄ ZDERZAKI

696611459

Gdzie to??

Mam nadzieje ze to nie numer do jakiejś Helgi z lasu przy katowickiej :gwizdanie:

Opublikowano

eeee u mnie ET 20

u Ciebie to jest nawet prywatne rondo pod domem :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.